Vsetín – Kometa Brno 2:11 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.) | Jihlava – Vítkovice 5:2 (kon.)
Třinec – Zlín 2:3 (1:2 po s.n.) | Kladno – Slavia 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 2:3 (1:2 po s.n.)
Liberec – Mountfield HK 3:4 (1:2 po s.n.) | Sparta – Chomutov 3:4 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 2:3 (kon.)
Havířov – Olomouc 3:1 (kon.) | Kolín – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Letňany – K. Vary 0:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
1:5 (0:0, 1:2, 0:3)
BK Mladá Boleslav
Sobota 03.09.2016, 15:00 • ZS Kolín • Extraliga staršího dorostu • 2. kolo

59:34
    Za nedovolené bránění odjel na trestnou lavici Oscar Flynn (MBL).

59:06
    Menší trest za podražení dostal ještě Lukáš Sajdl (KOL).

44:12
    Kozlové se budou muset bránit. Dvě minuty za podražení dostal Štěpán Dudycha (KOL).

39:47
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Potřetí (!) v zápase dostal menší trest Pavel Grauer (KOL). Tentokrát za držení.

38:35
    Kolín si zahraje čtyři proti třem. Jan Červenka (MBL) byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

37:58
    Po šarvátce se vylučuje na obou stranách. Za hrubost obdrželi menší tresty Samuel Dotter (KOL) a Lukáš Kučera (MBL).

28:09
    Vyloučen byl Oscar Flynn (MBL) – menší trest za sekání.

26:36
    Další vyloučení na straně Kozlů. Lukáš Sajdl (KOL) – dvě minuty za hákování.

21:21
    To je nepříjemné. Kozlové se budou muset bránit 39 sekund ve třech. Na trestnou lavici usedl Samuel Dotter (KOL) za hákování.

Po skončení první třetiny dostal ještě dvouminutový trest za sekání Pavel Grauer (KOL), což znamená, že Mladá Boleslav vstoupí do druhého dějství s výhodou přesilové hry.

12:19
    Bruslařský klub se bude znovu bránit. David Jirásek (MBL) byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

09:36
    Na trestnou lavici musí Jiří Beneš (MBL) – dvě minuty za nedovolené bránění.

05:31
    První vyloučení tohoto utkání je na straně domácích. Pavel Grauer (KOL) byl vykázán na dvě minuty za hákování.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 40. Zdeněk (Poul) – 22. Nepokoj (Dvořák, Dlabola), 36. Tóth (Flynn, Kučera), 41. Hrachovec (Flynn, Horský), 50. Flynn (TS), 59. Hrachovec (Jindra)

SC Marimex Kolín: Březina (Mašek) – Grauer, Zdeněk, Dudycha, Mikula, Štěpánek, Dotter – Martínek, Růžička, Gorás, Kronus, Zheliznyak, Dytrych, Poul, Sajdl, Vasilev, Kalista
    BK Mladá Boleslav: Haas (Marek) – Beneš, Novák, Dlabola, Jirásek, Imlauf, Horský, Homolka, Nepokoj, Červenka – Čermák, Dvořák, Křížek, Tóth, Veverka (C), Hrachovec, Foerster, Havelka, Flynn, Jindra, Kučera

Rozhodčí: Kratochvíl – Tasch, Pechánek