Magnitogorsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Toljatti 6:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Omsk 2:3 (2:3 po s.n.) | N.Novgorod – Soči 3:1 (kon.) | Viťaz – Novokuzněck 2:1 (kon.)
Petrohrad – Nižněkamsk 5:1 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HK Soči
Neděle 04.09.2016, 16:00 • Nagorny Arena • KHL

51:46
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za napadení odsedí Sam Lofquist.

48:38
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Arťom Tomilin.

46:32
    Hosté budou hrát další přesilovku. Dvě minuty za hákování odsedí Dmitrij Šulenin.

42:50
    Hosté měli jedinečnou šanci přesilovky 5 na 3, avšak nyní se nepochopitelně dopustil faulu Eric O'Dell a hosté tak budou hrát přesilovku "pouze" 4 na 3.

42:37
    Domácí budou hrát ve třech! Dvě minuty za podražení vyfasoval Stanislav Jegoršev.

41:49
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování odsedí Fredrik Pettersson.

39:20
    Jejich přesilovka však nemá dlouhého trvání, neboť se dopustil nedovoleného bránění Maxim Osipov a oba týmy tak budou hrát ve čtyřech.

39:10
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení protihráče odsedí Denis Tolpeko.

33:17
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za sevření puku rukou odsedí Sergej Kuzněcov.

29:11
    Oba týmy budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za hrubost vyfasovali Sam Lofquist a Igor Levickij.

20:33
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Stanislav Jegoršev.

04:10
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Fredrik Pettersson.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 20. M. Osipov, 26. Frolov (Rasskazov, Pettersson), 50. Mozer (Rasskazov) – 22. Petersson (Gorochov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Kasutin) – Jegoršev, M. Osipov, I. Višněvskij, Lofquist, Kalašnikov, Šulenin – Galuzin, Frolov, D. Sjomin – A. Potapov, Mozer, Rasskazov – Pettersson, Urakov, Gračjov – V. Kuljomin, Ashton, Norman – Žerděv, Verjajev.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Fantenberg, Pedan, Mamkin, Mamašev, Gorochov, S. Kuzněcov – Levickij, O'Dell, Skačkov – Ignatuškin, Krikunov, Petersson – I. Zacharčuk, Tomilin, Ščegolkov – Tolpeko, Babincev, Dělnov.

Rozhodčí: Sergejev, Bělov – Gordenko, Tomilov