Chomutov – Slavia 5:3 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 6:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 4:2 (kon.)
Vítkovice – Zlín 2:3 (po pr.) | Jihlava – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Třinec – Olomouc 2:3 (kon.)
K. Vary – HC Plzeň 0:6 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
Berani Zlín
Pátek 09.09.2016, 18:00 • MFH Ostrava • DHL Extraliga juniorů • 3. kolo

To je z Ostravy-Vítkovic pro dnešek vše, bohatý hokejový program je u konce. Přeji krásný zbytek pátečního večera a u dalších textových přenosů napočtenou! (20:14:06)

Zápas třetího kola extraligy juniorů je již minulostí a z bodu navíc se těší hosté. Mezi střelce se z řad Vítkovic zapsali Toman a Moravčík, z celku Zlína se trefili Horváth a Gago.

60:38
    Zlín právě vstřelil branku!
    Vítězství hostů zařídil přesnou trefou MICHAL GAGO. Bez asistence.

60:01

Ve třetí části se hostům podařilo vyrovnat, a tak budeme svědky prodloužení.

60:00

56:46
    Trest Hartmanna vypršel, domácí v plném počtu.

54:46
    Triu sudích neuniklo, že Vítkovice hrály v šesti. Trest za hráčskou lavici odpyká Ondřej Hartmann.

53:46
    Oba týmy v plném počtu.

52:35
    Ve hře 4na4 po přesné přihrávce Kolaříka svou druhou brankou v zápase vyrovnává LUKÁŠ HORVÁTH – 2:2. Asistence: Michal Kolařík.

51:46
    Současné vyloučení. Z řad domácích odjíždí na trestnou lavici Jiří Weintritt, jenž se provinil nedovoleným bráněním. Dále si dvouminutový trest za držení hole odpyká zlínský Michal Gago.

46:36
    Hosté kompletní, ani domácím se nabídnutou přesilovou hru nepodařilo využít.

44:36
    Další početní výhoda pro Vítkovice, Daniel Gazda vyfasoval dvouminutový trest za sekání.

43:20
    Zlínští přesilovou hru nevyužili, Vítkovičtí opět v pěti.

41:20
    Role si nyní oba celky vymění, z řad domácích je vyloučen za podražení Josef Danielčak.

41:07

40:07
    Do třetí dvacetiminutovky vstupují Ostravané v početní výhodě, ta bude trvat ještě minutu.

40:01

Simona Volníková

Branky a nahrávky: 22. Toman (Gabrhelík), 29. Moravčík (Danielčak) – 25. Horváth (Mikulec, Gazda), 53. Horváth (Kolařík), 61. Gago

HC Vítkovice Ridera: Kardinál – Šendera, Veřmiřovský, Weintritt, Mrowiec, Štěpánek, Gabrhelík, Malík – Hartmann, Spratek, Blaško, Raška, Malina, Toman, Moravčík, Danielčak, Kmošek, Baláž, Kosina
    Berani Zlín: Huf – Augustin, Váňa, Procházka, Budil, Padrnos, Gazda, Kolařík – Kotek, Fryšara, Gago, Kenša, Miko, Václavek, Mikulec, Karafiát, Bainar, Strmiska, Horváth

Rozhodčí: V. Šutara – M. Vengřín, P. Rychlý