Tým Severní Ameriky – Tým Evropy | 4:0 (kon.) |
Třinec – Pardubice | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Sparta | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 4:5 (po pr.) |
Chomutov – K. Vary | 3:2 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 3:5 (kon.) | | | Olomouc – Litvínov | 1:3 (kon.) |
Benátky n/J – Slavia | 2:3 (po pr.) | | | Litoměřice – Frýdek-M. | 0:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Kadaň | 9:3 (kon.) |
Přerov – Most | 5:1 (kon.) | | | Prostějov – Třebíč | 3:2 (po pr.) | | | Havířov – Kladno | 2:1 (kon.) |
Novokuzněck – HC Slovan | 2:1 (kon.) | | | Novosibirsk – Záhřeb | 3:0 (kon.) | | | Barys – Chanty-Mansijsk | 3:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Petrohrad | 2:1 (kon.) |
Mountfield HK – Písek | 14:0 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 3:0 (kon.) | | | Vítkovice – Vsetín | 4:0 (kon.) |
Letňany – Chomutov | 1:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 5:4 (kon.) | | | Pardubice – Kolín | 6:0 (kon.) |
HC Plzeň – Kladno | 2:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 6:2 (kon.) |
Slavia – Sparta | 3:1 (kon.) |
Chomutov – Slavia | 5:3 (kon.) | | | Kladno – HC Litvínov | 6:2 (kon.) | | | Sparta – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) |
Vítkovice – Zlín | 2:3 (po pr.) | | | Jihlava – Kometa Brno | 3:5 (kon.) | | | Třinec – Olomouc | 2:3 (kon.) |
K. Vary – HC Plzeň | 0:6 (kon.) |
Kuopio – Vienna Capitals | 3:1 (kon.) | | | Esbjerg – IFK Helsinky | 5:4 (po pr.) | | | Lørenskog – TPS | 0:6 (kon.) |
Växjö – Junosť Minsk | 4:0 (kon.) | | | HV71 – Salzburg | 1:2 (kon.) | | | Mnichov – Znojmo | 7:0 (kon.) |
Frölunda – Wolfsburg | 2:3 (kon.) |
Nitra – Banská Bystrica | 4:3 (kon.) | | | Košice – Poprad | 3:1 (kon.) | | | Trenčín – Martin | 5:1 (kon.) |
Zvolen – Nové Zámky | 2:1 (po pr.) | | | Žilina – Lipt. Mikuláš | 2:7 (kon.) |
Spišská N. Ves – Prešov | 1:3 (kon.) | | | Trnava – Skalica | 4:3 (kon.) | | | Michalovce – Detva | 3:4 (kon.) |
Pov. Bystrica – Topoľčany | 1:4 (kon.) |
Vrchlabí – Hronov | 4:2 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Kopřivnice | 1:7 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Písek | 1:4 (kon.) |
konec
AZ Havířov
2:1
(2:0, 0:1, 0:0)
Rytíři Kladno
Konec zápasu.
(20:09:34)
|
||
59:32
|
Oddechový čas pro hosty.
|
|
59:30
|
Zakázané uvolnění Kladna!
|
|
58:45
|
Havířov drží kotouč na svých holích.
|
|
58:14
|
Kladenští zvyšují důraz, AZ se ale skvěle brání.
|
|
57:45
|
Domácí v plném počtu.
|
|
Na Marken.cz je nově v prodeji Kniha rekordů extraligy ledního hokeje, která mapuje ty nejzajímavější statistiky z předchozích 23 sezon.
|
||
56:48
|
Skvělou obrannou práci předvedl Dvořáček a dovolil svým spoluhráčům vystřídat.
|
|
56:15
|
Tečovanou střelu Petra Tona fantasticky vyrazil Laco!
|
|
55:53
|
AZ vyhazuje.
|
|
55:43
|
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Karol Korím – 2 min., podražení).
|
|
55:33
|
Vhazování ve středním pásmu.
|
|
54:55
|
Kotala opět zastaven už na modré, oba celky výborně brání.
|
|
54:15
|
Nádhernou akci na jeden dotyk předvedli Rytíři! Zakončujícím byl nakonec Hořava, jeho projektil však domácí zblokovali.
|
|
53:58
|
A další přerušení hry, tentokrát kladenský ofsajd.
|
|
53:51
|
Zakázané uvolnění AZetu.
|
|
52:58
|
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, už dlouho jsme nebyli svědky nějaké rychlé akce.
|
|
52:20
|
Od modré prudce vystřelil hostující Repe, Laco zasahovat nemusel.
|
|
51:55
|
Teď se AZ zbavil puku příliš snadno, Kotala jen protečoval do útočného pásma.
|
|
51:19
|
Ani jeden z týmů si v těchto chvílích zápasu není schopen vytvořit gólovou šanci.
|
Jan Kotek
Branky a nahrávky:
13. Sztefek (Dvořáček), 19. Sztefek (Dvořáček, D. Seman) – 33. Ptáček (D. Růžička, Ton)
Rozhodčí: Trombík – Barteček, Ganger
Diváci:
Neproměněná penalta:
AZ Havířov:
M. Laco (K. Šimeček) – Lenďák, Krisl, D. Seman (C), Nesvadba, Korím, Petran, Dudek – Dvořáček, Haas, Sztefek – Gřeš, Bednář, Kotala – Štumpf, Pechanec, Maruna – V. Meidl, D. Matula, Hrazdíra.
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Cikánek (Hanuljak) – Kehar, D. Růžička, Repe, J. Drtina, P. Hořava, Ptáček – Tenkrát, Burger (C), Ton – Pekr, Zikmund, Tůma – Strnad, Přikryl, Jánský – Havlůj, Machač, Cetkovský.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Cikánek (Hanuljak) – Kehar, D. Růžička, Repe, J. Drtina, P. Hořava, Ptáček – Tenkrát, Burger (C), Ton – Pekr, Zikmund, Tůma – Strnad, Přikryl, Jánský – Havlůj, Machač, Cetkovský.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Trombík – Barteček, Ganger
Diváci:
Jozef Valenčík
@JozefValencik