Nice – Monaco 4:0 (kon.) | Lyon – Montpellier 5:1 (kon.) | Bastia – Nancy 0:0 (kon.)
Angers – Caen 2:1 (kon.) | Nantes – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Guingamp – Lorient 1:0 (kon.)
Méty – Bordeaux 0:3 (kon.) | Rennes – Marseille 3:2 (kon.)
FC Méty
0:3 (0:1)
Girondins Bordeaux
Středa 21.09.2016, 19:00 • Stade Municipal Saint-Symphorien, Metz • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 6. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, díky za pozornost. Přeji dobrou noc a těším se u dalších textových přenosů, na počtenou! (21:00:31)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:4.

Je dobojováno, Méty doma nestačily na Bordeaux a nakonec soupeři podlehly vysoko 0:3.

V prvním poločase si oba týmy vypracovaly několik solidních příležitostí, avšak gól padl jediný – ve 37. minutě po nahrávce Kiese Thelina přesně pálil Malcolm.

Ve druhém poločase byl obraz hry podobný, oba týmy se dokázaly dostat do dobrých šancí, ale opět padaly branky jen za záda domácího Thomase Didillona. V 71. minutě se k odraženému míči dostal Gaëtan Laborde a se štěstím jej dostal do sítě, o 5 minut později, v 76. minutě, na něj pak z penalty navázal Isaac Kiese Thelin. Domácí se už nezmohli na žádné větší akce a zápas se v poklidu dohrál.

90+3

90+3
    Hosté už drží míč na kopačkách a jen vyčkávají na poslední hvizd sudího.

90+1
    Labordeho vyslal levou nohou ostrý pokus zpoza vápna, Didillon byl ale pozorný a míč lapil.

90+1
    Nad rámec druhého dějství přidal hlavní rozhodčí tři minuty.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby a o vítězi již je rozhodnuto, domácím se stále nedaří vymanit se zpod tlaku soupeře.

89
    Cohade s Milanem to dobře vykombinovali na vlastní polovině, ale Mandjeckova kolmice nic velkého nepřinesla.

88
    Útočným faulem se v souboji se Sabalym předvedl Vincent Thill a v držení míče stále jsou hosté.

87
    Plašil potáhl míč středem a za vápnem jej posunul na Kamana, jehož rána ale končí vysoko mezi diváky.

86
    Vincent Thill zahrál při zpracování míče rukou a opět se píská ve prospěch vedoucího mužstva.

85
    Laborde byl faulován Signorinem a hosté tedy dostali přesně to, co potřebují – balon na polovině soupeře.

83
    Domácí se stále nemohou nikam posunout, Girondins brání v pečlivě srovnaném bloku a nepouští soupeře na své území.

81
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Mevlüt Erdinç, přichází Vincent Thill.

81
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Thomas Touré, přichází François Kamano.

81
    Domácí už opravdu neví, kudy by to měli zkusit. V dobré pohodě hrají hráči Bordeaux a navíc mají v zádech i tříbrankový náskok... Métští by ještě samozřejmě rádi zdramatizovali průběh zápasu, ale nedaří se, nedaří.
    79. Diallova nadějná hlavička mířila jen do brankáře Carrassa

79
    Hein našel parádním centrem zprava před bránou Habiba Dialla, jehož hlavička ale míří přímo na brankáře Carrassa!