Kazachstán – Rumunsko 0:0 (kon.) | Česko – Ázerbájdžán 0:0 (kon.) | Německo – Sev. Irsko 2:0 (kon.)
Norsko – San Marino 4:1 (kon.) | Dánsko – Černá Hora 0:1 (kon.) | Polsko – Arménie 2:1 (kon.)
Litva – Malta 2:0 (kon.) | Slovensko – Skotsko 3:0 (kon.) | Slovinsko – Anglie 0:0 (kon.)
Česko
0:0 (0:0)
Ázerbájdžán
Úterý 11.10.2016, 20:45 • Městský stadion Vítkovice, Ostrava - Vítkovice • Kvalifikace MS (Evropa)

Tímto konstatováním ses vámi z Městského stadionu ve Vítkovicích loučím. Děkuji za pozornost. (22:48:57)

Česko se tak se dvěma body propadá až na páté místo tabulky skupiny C. Ázerbajdžán se udržel na druhém místě za Německem.
    Svěřenci kouče Karla Jarolíma čekají na první kvalifikační gól už 270 minut.

Český tým ani ve třetím zápase kvalifikace nevstřelil gól, nedokázal vyhrát šesté domácí kvalifikační utkání o MS v řadě a jeho šance na postup do baráže výrazně poklesly. Problémem dnes byly hlavně hra bez nápadu, nepříliš dobrá individuální technika a neschopnost přejít 1 na 1. To však bohužel není u Čechů nic nového.

Žluté karty: 1-2

Křeč je u konce. Druhý poločas zdaleka nebyl z české strany tak dobrý, jako ten první. Prvních 20 minut bylo vyloženě bez nápadu a bez jakékoliv šance. Po prostřídání sice přišly nějaké šance, ale Gebre Selassie hlavou netrefil a Škoda v největší šanci střílel pouze do stojícího brankáře. Hosté po změně stran v podstatě nezahrozili, ale celkem v klidu ubránili bod.
    90+5. Fotbalisté Ázerbájdžánu mají z remízy obrovskou radost.