Anglie – Bosna 5:0 (kon.) | Kypr – Nizozemsko 1:4 (kon.) | Kazachstán – Norsko 0:3 (kon.)
Turecko – Slovensko 1:1 (kon.) | Srbsko – Slovinsko 3:1 (kon.) | Arménie – Wales 1:3 (kon.)
Bulharsko – Rumunsko 2:0 (kon.) | Litva – Itálie 0:0 (kon.) | Malta – Moldavsko 3:2 (kon.)
Dánsko – Lucembursko 4:1 (kon.) | Rusko – Finsko 1:1 (kon.) | Rakousko – Německo 1:4 (kon.)
Lichtenštejnsko – Portugalsko 1:7 (kon.) | Belgie – Lotyšsko 0:1 (kon.) | S. Makedonie – Skotsko 2:0 (kon.)
Island – Ukrajina 2:4 (kon.) | Sev. Irsko – Francie 0:3 (kon.)
Anglie
5:0 (2:0)
Bosna a Hercegovina
Úterý 11.10.2016, 16:00 • Bescot Stadium, Walsall • Kvalifikace ME U21 • Skupina 9

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:54:53)

Fauly: 9:11.

Angličané potvrdili roli velkého favorita a na domácí půdě přejeli Bosnu a Hercegovinu 5:0.

V prvním poločase se prosadil po fantastické střele John Swift, kterého následně podpořil Tammy Abraham. Ve druhém poločasu to již byla téměř exhibice anglické reprezentace. Po brankách Onomaha, Watmora a opět Abrahama si dokráčeli k pohodlnému vítězství.

90+2

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.

90+1
    Ani tato akce nekončí brankou. Na středu vápna si zpracoval míč hrudí Redmond, měl dostatek čase na střelu, ale balon mu odskočil.

90
    Rohový kop se domácím vůbec nevydařil, když po rozehrávce do kombinace neprošel přes prvního bránícího hráče Onomah, navíc je přichycen v ofsajdu Gray.

88
    Znovu tu byl bleskový přechod do vápna z pravé strany. Tentokrát byl Swift atakován a nezakončil. Je z toho jen rohový kop.

87
    Ještě jeden gól se vezl na branku bosenského brankáře. Na pravé straně byl při přechodu do vápna zcela sám Watmore, ale zakončil po zemi jen do Piriće.

86
    Kerim Memija zůstal ještě po nepříjemném souboji chvíli na trávníku, ale už je znovu na nohou a pokusil se o střelu z úhlu, ale ta končí jen na tribuně za brankou.

85
    Poslední minuty kvalifikace a na hráčích už je znát, že je dávno rozhodnuto. Domácí už nekombinují tak jako v prvním poločase nebo na začátku toho druhého.

84
    Christian Walton se také mohl protáhnout, když z pravé strany poslal do opuštěného vápna centr Memija.

82
    Žlutá karta také pro domácího hráče. John Swift sestřelil zezadu hráče s míčem a byl potrestán rozhodčím.

81
    Výborná souhra na levé straně! Onomah s Grayem si vyměnili míč. Druhý jmenovaný se dostal až do vápna, kde mohl zakončovat a to také udělal, ale nyní vytáhl výborný zákrok Pirić.

80
    Bosna a Hercegovina má zhruba posledních deset minuta, aby si připsala alespoň čestný zásah. U míče jsou ale stále domácí hráči.

78
    Střídající Gray byl velmi aktivní ve vápně soupeře, ale byl obrán o míč a následně odpravil balon mimo pokutové území Satara.

77
    Hosté se zatáhli do svého vápna a jen odolávají tlaku soupeře. Ten se stále zvyšuje, ale na další brankovou příležitost čekáme.

75
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Abraham, přichází Gray.
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Grealish, přichází Redmond.

74
    Z toho se však vyklubala jen rychlá akce domácího týmu. Tu musel hasit faulem hráč Slovácka Čivić, který dostává žlutou kartu.

Vít Schück

Branky: 15. Swift, 19. Abraham, 50. Onomah, 64. Watmore, 70. Abraham

Karty:   30. Hayden (ENG), 82. Swift (ENG) – 74. Čivić (BSN)

Střely na branku: 14:1. Střely mimo: 5:4. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:11.
    Anglie: Walton – Iofra, Stephens, Chalobah (C) (46. Chambers), Galloway – Swift, Hayden – Watmore, Grealish (75. Redmond), Onomah – Abraham (75. Gray)
    Náhradníci: Mitchell – Ward-Prowse, Chambers, Baker, Gray, Redmond, Holgate

Bosna a Hercegovina: Pirić (C) – Memija, Saničanin, Satara, Čivić – Hadžiahmetović, Redjić (46. Milošević), D. Sadiković, Cerimagić – Popović, Bajić (46. Gojak)
    Náhradníci: Vasilj – Kadušić, Radeljić, Milošević, Gojak, Govedarica, Zec

Rozhodčí: Al-Hakim – Magnusson, Klyver (vš. Švédsko)