Anglie – Bosna 5:0 (kon.) | Kypr – Nizozemsko 1:4 (kon.) | Kazachstán – Norsko 0:3 (kon.)
Turecko – Slovensko 1:1 (kon.) | Srbsko – Slovinsko 3:1 (kon.) | Arménie – Wales 1:3 (kon.)
Bulharsko – Rumunsko 2:0 (kon.) | Litva – Itálie 0:0 (kon.) | Malta – Moldavsko 3:2 (kon.)
Dánsko – Lucembursko 4:1 (kon.) | Rusko – Finsko 1:1 (kon.) | Rakousko – Německo 1:4 (kon.)
Lichtenštejnsko – Portugalsko 1:7 (kon.) | Belgie – Lotyšsko 0:1 (kon.) | S. Makedonie – Skotsko 2:0 (kon.)
Island – Ukrajina 2:4 (kon.) | Sev. Irsko – Francie 0:3 (kon.)
Lichtenštejnsko
1:7 (1:4)
Portugalsko
Úterý 11.10.2016, 18:30 • Rheinpark Stadion, Vaduz • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (20:24:45)

Fauly: 7:10.

V dnešním posledním kvalifikačním zápase skupiny 4 jsme mohli vidět rovnou osm branek. Jen o tu první se postarali domácí hráči, konkrétně Dennis Salanovic. Poté už vládlo na hřišti Portugalsko. Prosadilo se hned šest hráčů, Bruno Fernandes, Daniel Podence, Joao Carvalho, Ruben Neves, Ruben Semedo a jediný Gonzalo Guedes se prosadil dvakrát. Portugalci tak zakončili úspěšnou kvalifikaci vysokým vítězstvím.

90+3

90+3
    Portugalci pohodlně drží míč na svých kopačkách a čekají na konec zápasu. Ruben Neves si pomohl faulem ve středu pole a míč budou mít v závěru také domácí.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90+1
    Mohl přijít ještě jeden gól na závěr zápasu, ale Pedro Rodrigues si pomohl ve vápně faulem a jeho hlavička již byla zbytečná.

90
    V poslední minutě druhého poločase měl míč na kopačce domácí kapitán Nicola Kollmann. Jeho rozehrávku po faulu vystihl Neves a po střele Joty musel ještě zasahovat Majer.

88
    Marxer ještě provětral obranu soupeře. Domácí útočník, který se dostal na trávník jen několik minut předtím napadal Ieho a málem vybojoval míč. Ie ale přihrál do útoku.

87
    Po nepříjemné střetu ve vápně domácího týmu musel být ošetřen Jen Hofer. Domácí obránce rychle vstal a už pokračuje ve hře.
    86. SEMEDO - 1:7

86
    Portugalsko právě vstřelilo branku!
    Netrvalo to dlouho a už měli míč na kopačkách opět Portugalci. Z pravé strany přiletěl do vápna centr na hlavu RUBENA SEMEDA, který poslal míč přesně k tyči. Je to už sedmá branka hostujícího týmu.

85
    Neves se provinil faulem na útočném polovině a domácí tým se může dostat po dlouhé době na polovinu soupeře.

84
    Claudio Majer měl problémy s rozehrávkou, když našel jen Fernandese. Ten ale chtěl ještě vylepšit pozici na Jotu. Přihrávku na něj už ale neprošla.

83
    Skvěle si poradil s centrem do vápna Kaiser, který prodloužil míč na rohový kop. Portugalci našli z rohového kopu jen Majera.

82
    Oba týmy mají zhruba deset minuty do konce zápasu a i celé kvalifikace. Portugalci stále tlačí na pilu a chtějí přidat ještě další branku.

81
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Salanovic, přichází C. Marxer.

79
    Portugalci ještě nemají dost. Majer musel likvidovat střelu na zadní tyč od střídajícího Joty. Míč vyrazil na rohový kop.

78
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Meier, přichází Seeman.

Vít Schück

Branky: 5. Salahovic – 21. Fernandes, 24. Podence, 25. Guedes, 26. Carvalho, 55. Guedes, 75. Neves, 86. Semedo

Střely na branku: 1:17. Střely mimo: 2:16. Rohy: 0:12. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 7:10.
    Lichtenštejnsko: C. Majer – Kaiser, Malin, Hofer, Spirig (38. Wolfinger) – Kollmann (C), Sele, Ritter, Meier (78. Seeman) – Kühne, Salanovic
    Náhradníci: A. Majer – C. Marxer, Seemann, A. Marxer, Wolfinger, Eidenbenz, Mikus

Portugalsko: Moreira – Horta (72. Empis), Ie, Semedo, Rebocho – Carvalho, Neves, Fernandes (C) – Bruma, Guedes (64. Jota), Podence (65. Rodrigues)
    Náhradníci: Silva – Figueiredo, Empis, Teixeira, Geraldes, Jota, Rodrigues

Rozhodčí: Burchardt – Nørgaard, Kronlykke (vš. Dánsko)