Kazachstán – Rumunsko 0:0 (kon.) | Česko – Ázerbájdžán 0:0 (kon.) | Německo – Sev. Irsko 2:0 (kon.)
Norsko – San Marino 4:1 (kon.) | Dánsko – Černá Hora 0:1 (kon.) | Polsko – Arménie 2:1 (kon.)
Litva – Malta 2:0 (kon.) | Slovensko – Skotsko 3:0 (kon.) | Slovinsko – Anglie 0:0 (kon.)
Polsko
2:1 (0:0)
Arménie
Úterý 11.10.2016, 20:45Kvalifikace MS (Evropa)

Je dobojováno a ze zisku tří bodů se radují polští fotbalisté. Ti se v utkání ujali vedení 1:0, avšak to jim vydrželo pouze dvě minuty. Houževnatě bojující Arménci bránící se pouze v deseti mužích dlouho odolávali polským atakům a v nastavení mohli dokonce strhnout vítězství na svou stranu, avšak nestalo. Naopak udeřilo na druhé straně, kdy si v páté minutě nastavení naskočil na centr Lewandowski a vystřelil Polsku tři body za výhru 2:1. (22:46:31)

90+5
    90+5. Robert Lewandowski (POL) - 2:1

90+5
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Nechybělo mnoho a Poláci nemuseli mít z dnešního utkání žádný bod, ale jelikož mají Lewandowského, berou body tři! Obaváný ostrostřelec si naskočil na centr Błaszczykowského a hlavičkou jej poslal ke vzdálenější tyči Beglarjanovy brány.
    90+4.

90+4
    V přečíslení dva na jednoho utekli domácí obraně Arménci! Özbiliz vzal celou situaci na sebe, avšak branku polského brankáře minul!

90+3
    Lewandowski vyslal na Beglarjana přízemní střelu zpoza vápna, avšak s tou si hostující brankář bez potíží poradil.

90+2
    Lewandowskému se technický obstřel zdi nevydařil míč byl zablokován zdí, kterou vystavili Arménci.

90+1
    Wszołek byl faulován a Lewandowski se staví k exekuci volného přímého kopu z velice nebezpečné pozice.

90
    Rybus se dostal ve vápně k hlavičce, ale s tou si brankář Beglarjan.

90
    Krychowiak vystřelil za vápnem, ale jeho rána postrádala vše, co má střela v 90. minutě utkání za nerozhodného stavu mít a skončila pouze v zámezí.

89
    Další útočnou akci domácích táhne Lewandowski. Hostující obrana před ním pouze ustupuje.

87
    Nevybíravým zákrokem skluzem se prezentoval Błaszczykowski a vidí za svůj přečin proti pravidlům žlutou kartu.

87
    Wilczek se mohl stát hrdinou, ale z hranice pokutového kopu poslal v nelehké pozici míč pouze po nohy brankáře Beglarjana.

86
    A ke změně aktérů dojde i na polské straně. Teodorczyka nahrazuje Wilczek.

85
    Hosté posílají na hřiště čerstvé síly. Pizzelliho nahrazuje Hakobjan.

85
    Je pískán faul na brankáře Beglarjana.

84
    Kapustkova střela z rohu velkého vápna byla zablokována na rohový kop.

83
    Lewandowského střela nebyla důrazná a hostujícího brankáře nemohla zaskočit.

Radek Kozel

Branky: 48. Mkojan (vla.), 90+5. Lewandowski – 50. Pizzelli

Karty:   35. Cionek (POL), 87. Błaszczykowski (POL) – 30. Andonian (ARM), 74. Beglarjan (ARM)   30. Andonian (ARM)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 14:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:12.
    Polsko: Fabiański – Jędrzejczyk (34. Wszołek), Cionek, Lewandowski, Krychowiak – Grosicki (70. Kapustka), Rybus, Teodorczyk (86. Wilczek), Glik – Błaszczykowski, Piotr Zieliński.
    Náhradníci: Boruc, Szczęsny – Lewczuk, Mączyński, Jodłowiec, Kapustka, Linetty, Peszko, Dawidowicz, Wszołek, Wilczek, D. Dąbrowski.

Arménie: Beglarjan – Harojan, Andonian, Pizzelli (85. Hakobjan), Grigorjan – Hovhannisjan (61. Özbiliz), Mkojan, Minasjan, Muradjan (34. T. Voskanjan) – Hajrapeťan, Manojan.
    Náhradníci: Manukjan, Ajvazov – A. Voskanjan, T. Voskanjan, Korjan, Pogosjan, Badojan, Hakobjan, Özbiliz, Harutjunjan.

Rozhodčí: Kružliak – Balko, Mokoš