Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 1:2 (po pr.) | Detva – Orange 20 2:0 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 3:8 (kon.)
Prešov – Skalica 3:1 (kon.)
HK Detva
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HK Orange 20
sk Pátek 21.10.2016, 17:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR) • 15. kolo

Je tu záver stretnutia, v ktorom domáci celok zvíťazil v pomere 2:0. (19:13:28)

59:40
    Hostia s pokúšajú skorigovať stretnutie v záverečnej presilovke 4 na 3, ale bez streleckého pokusu.

59:04
    Oddychový čas hostí.

59:04
    Dve minúty pre Tomáša Škvardila za vrazenie na mantinel.

58:47
    Domácich bolo na ľade veľa. Dve minúty dostáva hráčska lavica. Trest si odsedí Branislav Srnka.

58:38
    Domáci sú v plnom počte.

58:05
    Marek Hecl dostáva dve minúty za vrazenie o mantinel plus 10 min osobný trest.
    Trest si odsedí kapitán Oliver Pataky.

58:01
    Začali sa záverečné dve minúty tretej tretiny.

57:50
    Domáci sa bránia zatiaľ veľmi dobre.

56:46
    Po strele Slobodu mal prácu domáci Cibuľa.

56:38
    Za hákovanie dostáva domáci Viktor Fekiač dve minúty.

55:48
    Kombinácia Srnka – Říha neskončnila gólom.

55:11
    Je tu zakázané uvoľnenie mladíkov.

54:49
    Videlka našiel v brejku 2 na 1 Hrušíka, ktorý si chcel vychutnať Bábika, ale ten jeho úmysel vystihol a zneškodnil jeho pokuse.

54:09
    Hederov trest Detva nepotrestala a hráč naskočil na ľadovú plochu.

53:21
    Patrik Fekiač pekne prenikol do útočného pásma, ale v ňom bol skôr Hrušík.

52:09
    Tomáš Hedera dneska nebude na stretnutie v dobrom spomínať. Za krošček si šiel posedieť na trestnú lavicu po štvrtý raz.