Hr. Králové – Teplice 2:1 (kon.) | Brno – Slovácko 4:5 (kon.) | Hlučín – Příbram 2:1 (5:4 po pen.)
Č. Budějovice – Pardubice 3:2 (kon.) | Ostrava – Jihlava 2:0 (kon.) | Olomouc – Sparta 0:4 (kon.)
Slavia – Opava 2:0 (kon.) | Plzeň – Zlín 0:0 (6:5 po pen.)
FC Hradec Králové
2:1 (2:0)
FK Teplice
Sobota 22.10.2016, 11:00 • SCM Bavlna, Hradec Králové • Celostátní liga staršího dorostu • 11. kolo

68
    Teplice právě vstřelily branku!

DAVID SCHETTL se prosazuje a 22 minut před koncem utkání vrací Teplice zpět do zápasu.

37
    Hradec Králové právě vstřelil branku!

JIŘÍ MIKER se prosadil krátce před přestávkou a Hradec Králové se v rozmezí deseti minut ujal dvoubrankového vedení.

27

Domácí kapitán ROBERT JUKL se postavil k pokutovému kopu a přesnou střelou nedal Janovi Plachému žádnou šanci. Hradec Králové se v polovině prvního poločasu ujímá vedení 1:0.