Ružomberok – Myjava 0:0 (kon.) | Senica – Prešov 0:0 (kon.) | Michalovce – Zlaté Moravce 5:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
5:1 (2:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 05.11.2016, 17:00 • Mestský futbalový štadión Michalovce • Niké liga • 15. kolo

89
    Michalovce dali gól!
    Nie príliš vydarený výkon hosťujúceho tímu len podčiarkla situácia z predposlednej minúty zápasu. Po rohovom kope súpera si vlastný gól strelil KAROL KARLÍK – 5:1.

60
    Hostia sa zo streleného gólu príliš dlho netešili. Už o približne dve minúty neskôr sa dokázal strelecky presadiť DOMINIK KUNCA a vracia domácim futbalistom trojgólové vedenie.

58
    Zlaté Moravce dali gól!
    Tak predsa len sa podarilo hosťom skorigovať stav dnešného stretnutia. Priamy kop dokázal zužitkovať hosťujúci obranca KAROL KARLÍK a dáva svojmu tímu ešte aspoň malú nádej na bodový zisk.

52
    Zrejme je o víťazovi zápasu rozhodnuté. Zemplínčania pridávajú tretí gól a o tri body ich zrejme pripraví len zázrak. Po druhýkrát v zápase sa strelecky presadil EMMANUEL MENSAH.

27
    Domáci tím potvrdzuje rolu favorita zápasu a už v prvej polhodine zápasu si vypracoval dvojgólový náskok. Druhý úspešným strelcom zápasu je IVAN KOTORA, pre ktorého je to vôbec prvý gól v sezóne.

18
    Domáci futbalisti sa zaslúžene dostávajú do vedenia. Po priamom kope sa dostal do zakončenia EMMANUEL MENSAH a prekonal bezmocného brankára Pavla Kováča. Asistenciu si pri góle pripisuje Stanislav Danko.

Miroslav Kováčik

Branky: 18. E. Mensah (Danko), 27. Kotora, 52. E. Mensah, 60. Kunca (E. Mensah), 89. Karlík (vla.) – 58. Karlík

Karty:   67. Karlík (ZMO)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:3.
    MFK Zemplín Michalovce: Macej – Šimčák, Kotora (72. Regáli), Sipľak, Danko – E. Mensah – Kunca (84. Tereščenko), Podhorin, Sedlák (C), Qose – Kushta (80. Leško).
    Náhradníci: Kira – Grič, Leško, Regáli, Vajs, Lazarus, Tereščenko.

FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Sombat (69. Guilavogui), Boszorád, Sedlák, Švec (46. Obročník) – Kapor, Bariš (46. Pintér) – Orávik (C), Válovčan, Pastva – Karlík.
    Náhradníci: Novota – Obročník, Jamrich, Konnsimbal, Kastelovič, Guilavogui, Pintér.

Rozhodčí: Michal Smolák – Peter Bednár, Mário Roszbeck.