Caen – Nice 1:0 (kon.) | Méty – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | PSG – Rennes 4:0 (kon.)
FC Méty
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 06.11.2016, 17:00 • Stade Saint-Symphorien (Longeville-lès-Metz). • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek víkendového večera a příště na shledanou. (18:54:05)

Diváci tak gól neviděli, hosté k němu měli hodně blízko, avšak Perrin zblízka trefil pouze protihráče. Od domácího celku jsem ve druhé půli čekal vyšší aktivitu, zvlášť když hráli přesilovku, ale nestalo se. Vzhledem k průběhu je remíza nejspíš spravedlivá.

90+4

90+3
    Na zemi tentokrát leží hráč Metz, zápas se chýlí k závěru.

90+2
    Diallo se u brány soupeře provinil ofsajdem, jeho tým tak o míč přichází.

90+1
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Opa N'Guette, přichází Gauthier Hein.

90+1
    Tři minuty se ještě budou hrát.

90
    Falette střihl v pokutové území nůžky, kterými zamířil mimo bránu.

90
    Centrovaný míč skončil opět přímo v rukách Didillona.

89
    Hosté navíc díky faulu soupeře mohou šetřit čas.

88
    Přihrávka do pokutového území hostů končí jako jedna z mnoha dalších zblokována.

86
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Bryan Dabo.

83
    Domácí sice mají o hráče navíc v poli, přesto nedokážou na pozornou obranu soupeře najít recept.

80
    Sarr zkoušel kličku, ale ta se mu nezdařila.
    78. Ani tato šance úvodní branku nepřinesla

78
    Perrin byl blízko gólu, na pravé straně si zcela nehlídán naběhl na centrovaný míč, trefil však pouze protihráče stojícího na brankové čáře. Teď měli domácí obrovské štěstí.

77
    Hosté budou rozehrávat roh.

76
    Jouffre v dobré pozici trefil pouze svého spoluhráče.

73
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Kévin Lejeune, přichází Yann Jouffre.

Petr Frömel

Branky:

Karty:   8. Cohade (MTZ), 45+2. Mandjeck (MTZ) – 35. Tannane (SET)   36. Tannane (SET)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 17:15.
    FC Méty: Didillon – Balliu, Milan, Falette, Assou-Ekotto – Cohade, Mandjeck – N'Guette (90+1. Hein), Diallo, Lejeune (73. Jouffre) – Erdinç (69. Sarr).
    Náhradníci: Kawašima – Biševac, Doukouré, Hein, Jouffre, Rivierez, Sarr.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin, Lacroix, M'Bengue – Veretout, Pajot (86. Dabo), Saivet (63. Monnet-Paquet) – Tannane, Roux, Nordin (69. Søderlund).
    Náhradníci: Moulin – Dabo, Malcuit, Monnet-Paquet, Polomat, Selnæs, Søderlund.

Rozhodčí: B. Varela – S. Denis, J. Aube