Chabarovsk – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Vladivostok – Čerepovec 2:1 (kon.) | Kunlun – Petrohrad 3:5 (kon.)
Toljatti – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Kazaň – Soči 1:3 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 6:5 (po pr.)
Jokerit – Čeljabinsk 2:1 (po pr.) | Záhřeb – Omsk 1:4 (kon.)
Jokerit Helsinky
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Traktor Čeljabinsk
Čtvrtek 01.12.2016, 17:30 • Hartwall Arena, Helsinky • KHL

50:05
    Domácím se ale naskytne velká šance, protože dvouminutové vyloučení si bude muset odpykat Vladimir Děnisov, kterému sudí nějakým způsobem zjistili nebezpečnou výstroj.

38:15
    Domácí půjdou do oslabení to jim asi přeruší jejich plány a tlak na konci druhé třetiny. Ville Lajunen je totiž vyloučen za držení.

07:33
    Hosté už oslabení dohrávali a navíc je vyloučen domácí hráč, takže tu naopak bude početní výhoda pro Traktor – za faul u mantinelu, který byl posouzen jako podražení, si půjde sednout Joey Hishon.

05:35
    Arťjom Borodkin je prvním mužem, který dnes usedne na trestnou lavici – obránce hostů si jde sednout na dvě minuty za držení.

Ondřej Hradecký

Branky a nahrávky: 51. Lajunen (Hishon, Jaakola), 65. Rissanen (Jalvanti, Salminen) – 9. Pestunov (Szczechura)

Jokerit Helsinky: Zapolski (Helenius) – Rissanen, Ch. Genoway, Jensen, Lauridsen, Lajunen (A), Jaakola, Jalvanti, Rautanen – Jormakka, Regin (C), Joensuu (A) – Salminen, Hishon, Huhtala – Pihlström, Niemi, Gymer – Anttila, Mäki, Talaja.
    Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Šinin (C), N. Bělov, Kolcov, Děnisov (A), A. Petrov, Borodkin, Mamajev – Kručinin, Szczechura, Jakuceňa – Černikov, J. Petrov, Zinovjev – Šarov, Pestunov (A), Roy – Peňkovskij, Mošarov, Šolochov – Gubarev.

Rozhodčí: Gašilov, Vasiljev – Sadovnikov, Zacharenkov