Olomouc – Warriors Brno 1:3 (kon.) | Přerov – Vsetín 5:2 (kon.) | PZ Kladno – K. Vary 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 5:2 (kon.) | Kobra – Ústí n/L 4:6 (kon.) | Tábor – Kometa Brno 1:9 (kon.)
Žďár n/S – Havířov 5:1 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 6:1 (kon.) | Chomutov – Kladno 0:0 (odl.)
Slavia – Liberec 1:6 (kon.) | Poruba – HK MD Šumperk 1:0 (kon.) | Mountfield HK – HC Litvínov 5:6 (1:2 po s.n.)
Č. Budějovice – Letňany 10:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 6:4 (kon.)
PZ Kladno
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 01.12.2016, 15:00 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Je konec zápasu. Třetí třetina patřila domácím, kteří díky trefám Petra Haška a Ondřeje Volrába otočili stav utkání na konečných 3:2 pro Pézetku. Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne! (16:53:40)

59:59
    Hosté už se do zakončení nedostali, Kladno zvítězí!

59:29
    Puk míří z hole domácího hráče na oddechový čas. Také kladenský trenér si bere timeout.

58:58
    Horák zůstává na střídačce, hosté budou hrát v šesti!

58:58
    Lehké nahození raději přikryl Novotný lapačkou. Hosté si berou oddechový čas.

58:16
    Kladenští jsou s pukem opět v útočném pásmu.

57:27
    Domácí hrají s pukem v útočném pásmu. Nyní měl na holi další gól Turek, jenže proti jeho dorážce výborně natáhl levý beton hostující brankář!

56:54
    Skvěle hrající Hašek se natlačil přes obránce až před Horáka, po krátké forhendové kličce ale minul!

56:14
    Domácí Pézetku zastavuje ofsajd. Stihnou hosté vyrovnat?

56:04
    Puk po zblokované střele odklízí Ondřej Volráb.

55:31
    Teinitzer si počínal skvěle, a tak zastavil další akci soupeře.

53:59
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácím se to povedlo, šest minut před koncem zápasu otáčejí stav utkání! Postaral se o to po Routově přihrávce tvrdou ranou kapitán týmu ONDŘEJ VOLRÁB. Asistence: David Routa.

53:25
    Hosté si pomáhají zakázaným uvolněním.

52:09
    Počet hráčů na ledě se srovná. Křemen (KVA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

51:38
    Turek (KVA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

50:58
    Křemen poslal velmi tvrdým zákrokem k ledu Volrába, který si ho u střídačky hostí našel a jeho tvrdost mu patřičně oplatil.

49:55

49:38
    Domácí kapitán Volráb trefil svoji střelou jen hůl jednoho z obránců.

47:55
    Kosina (KVA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

47:41
    Domácí zatlačili svého soupeře v pásmu, z čehož dokázali vyprodukovat vyrovnávací branku. Zpoza branky vyjel PETR HAŠEK do velmi ostrého úhlu, odkud překvapil Horáka střelou na přední tyč, čímž rozpoutal obrovskou radost. Asistence: Aleš Petrus.

46:47
    Ospískáno velmi přísné zakázané uvolnění Pézetky.

46:33

46:01
    Kulich posílá puk z vlastního pásma.

45:05
    Routa vyváží kotouč podél mantinelu až do pásma hostů.

44:33
    Volráb (KLP) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

42:40
    Čermák i přes hůl obránce dokázal nepříjemně vypálit, bohužel pro Pézetku o milimetry minul zadní tyč.

41:58
    Braného pokus od modré se mezi tři tyče nevešel.

41:33
    Bílek nestihl obejít domácího obránce, a tak vypálil do výstroje připraveného Novotného.

40:54

40:33
    Hosté už hrají ve čtyřech.

40:28
    Tvrdou střelu Kulicha kryje pozorný Horák.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli dvě branky, každou z nich na jedné straně. Nejprve do dvoubrankového vedení šli hosté zásluhou Tomáše Bílka, Pézetka si ovšem přichystala rychlou odpověď, když za necelou minutu snížil Matěj Čermák.

Další třetina začne přibližně v 16:21!

40:00

39:54
    Turek krásnou přihrávkou našel na zadní tyči Čermáka, jehož střelu bez přípravy zastavil skvělým přesunem Horák!

39:21
    Volrábova dělovka od modré se mezi tři tyče nevešla.

38:54
    Domácí si zahrají přesilovku 5 na 3. (KVA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

38:33
    Kosina (KVA) je vyloučen na 2 minuty za hrubost,

37:40
    Před dotírajícím Krausem raději přikryl puk Horák, bude se tak vhazovat v pásmu Karlových Varů.

37:05
    Volrábova rána od modré orazítkovala jen zadní mantinel.

36:27
    Turek jeden na jednoho na obránce Energie nevyzrál.

35:58
    Turečkovi sebral puk z hole Čermák, který se skvěle vrátil.

35:04
    Petrusova střela po objetí pásma byla zblokována do rohu.

33:17

33:15
    Odražený puk se dostal k Jiskrovi, který ránou z nápřahu vyprášil výstroj Novotného.

32:54
    Domácí se osvobozují vyhozením přes celé hřiště.

32:31
    Po nápovědě od fanoušků rozhodčí píská ofsajd Energie.

31:17
    Čermák (KLP) je vyloučen na 2 minuty za krosček.

31:03
    Z rohu hřiště dostal puk do mezikruží Mašek, jeho střelu vyráží atypickým zákrokem domácí gólman! Ten po puku skočil a úspěšně ho vyrazil.

30:37
    Tentokrát se hra stěhuje před Horáka po odpískaném icingu.

30:19
    Ofsajd domácích přerušil hru. Sledujeme nepříliš zajímavou podívanou.

29:45
    Hašek posílal puk zpoza branky do brankoviště, jeho spoluhráč se po něm natahoval marně.

27:10
    Při Kladnu teď stáli všichni svatí. Křemen vypálil tak, že se puk došoural mezi betony Novotného až na brankovou čáru, kde pohodlně dorážel nikým neatakovaný Karbulka. Třetí brance hostů ale zabránil hvizd, rozhodčí přerušili hru, protože si mysleli, že má domácí brankář kotouč mezi betony!

26:29
    Matoušek inkasoval přihrávku v mezikruží, puk mu ovšem přeskočil čepel.

25:42
    Volráb si dovolil velmi nebezpečnou kličku před vlastním brankovištěm, naštěstí pro Pézetku mu vyšla.

23:04
    Na odpověď domácích jsme dlouho nečekali, přišla za necelou minutu po druhém gólu hostí. Prosadit se dokázal MATĚJ ČERMÁK, po jehož vyloučení Kladno inkasovalo podruhé. Asistence: Ondřej Volráb, David Routa.

22:16
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Z přesilové hry hosté zvyšují na 2:0. Vystřelený puk se odrazil od blokujícího hráče jen do strany, odkud v klidu dorážel TOMÁŠ BÍLEK do odkryté klece. Asistence: Matěj Mašek, Jan Korčmaroš.

21:27
    Novotného střela sice jeho jmenovci v domácí bráně vypadla, nikdo z hráčů v zeleném ale nebyl připravený dorážet.

20:36
    Čermák (KLP) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

20:01

První třetina je za námi, vyhrávají ji hosté. Ti se dokázali prosadit hned ve 4. minutě, díky přesné trefě Adama Křemena. Následně byli aktivnější domácí hokejisté, jenže Energie chodila do rychlých brejků, Novotný ovšem dokázal zlikvidovat hned dva úniky.

Další třetina začne přibližně v 15:38!

20:00

19:45
    Energie se ještě zmohla k závěrečnému náporu, Pézetka se ale ubránila.

18:43
    Proti střele Kosiny od modré si připisuje domácí brankář další zákrok.

17:41
    Nyní štěstí pomohlo tomu, že se puk dostal do druhé vlny na hůl Pejchala, ten v gólové příležitosti trefil jen hlavu hostujícího brankáře!

17:16
    Domácí nyní tlačí Karlovarské, jenže ti často chodí do velmi nebezpečných brejků.

16:40
    Turek šikovně tečoval puk před brankářem hostí, bohužel pro domácí jen těsně vedle levé tyče.

14:55
    Tenhle hokej se musí divákům líbit, trenéři si ale musejí trhat vlasy. Korčmaroš mířil nikým neatakovaný na Novotného, jenže ten bekhendový blafák kryl, a tak si připisuje druhý chycený únik!

14:30
    Nyní se zdálo, že jeden z domácích překonal hostujícího brankáře, rozhodčí ovšem rozpažují, a tak nejspíš byla trefena jen branková konstrukce!

13:29

13:21
    Adam Křemen mohl přidat svůj druhý gól, když ujížděl obraně Kladna sám na Novotného. Kladenský brankář ho ovšem vybruslil, následně zasáhl vyrážečkou!

12:59
    Od modré si sjel pro přihrávku mezi kruhy Erben, avšak z dobré pozice přestřelil.

11:55
    Petr Hašek si vyjel zpoza branky, mířil přesně na přední tyč, ovšem fantastickým zákrokem lapačkou ho vychytal Horák!

11:29
    Karbulka (KVA) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

11:15
    Routa byl v dobré šanci hákován, signalizovaná výhoda domácích.

10:11
    Routovi hostující obránci sice vypíchli puk, ale pouze na hůl Pejchala, kterého vychytal Hašek.

09:37
    Haškovo nahození nemířilo mezi tři tyče, přesto jsou domácí stále na puku.

08:52
    Střela Davida Routy byla přizvednuta do ochranné sítě, vhazovat se bude před Horákem.

08:21
    Turkovu ránu z levého kruhu už drží hostující brankář v náruči.

08:04
    Další zajímavou akci Karlových Varů přerušuje obětavým skokem Petrus.

06:45
    Černý šikovně hledal v brankovišti Krause, tomu v obrovské příležitosti na poslední chvíli nadzvedl hůl jeden z obránců, čímž zamezil vyrovnání!

06:10
    Nahození ze středního pásma nenadělalo Novotnému žádné problémy.

05:40
    Hašek v souboji proti několika obráncům v zeleném neuspěl, hraje tak Energie.

04:45
    Útočnou snahu domácího týmu překazil ofsajd.

03:11
    Hosté nejprve ubránili přesilovku Kladna, následně sami udeřili. O první branku zápasu se postaral ADAM KŘEMEN, který překonal domácího brankáře. Asistence: David Novotný.

02:17

01:54
    Volrábova dělovka od modré pouze orazítkovala zadní mantinel.

01:03
    Domácím se přesilovka vůbec nedaří, Kladenští se ještě nestihli ani usadit v pásmu soupeře.

00:17
    Tureček (KVA) je vyloučen na 2 minuty za krosček.

PZ Kladno: Novotný (Pulec) – Teinitzer, Kulich, Volráb (C), Erben – Hrubý, Hašek, Kraus, Šťastný, Darsa, Routa (A), Petrus, Turek, Pejchal, Černý, Čermák

HC Energie Karlovy Vary: Horák (Bednář) – Pohanka, Braný, Kosina, Smolka, Kursa, Tureček – Matoušek, Křemen (C), Bílek, Mašek, Jiskra (A), Karbulka, Korčmaroš, Novotný (A), Bokštefel.

00:01

Hostům se v sezóně také příliš nedařilo, ovšem závěr základní části se jim povedl, a tak se vyšplhali na se na sedmé místo. Poslední zápas na kladenském ledě odehrála Energie nedávno, body ale nezískala, Pézetka vyhrála 5:4.

PZ Kladno

Domácí si v základní části nevedli příliš dobře, se ziskem pouhých 9 bodů obsadili předposlední příčku před pražskou Kobrou. Úvod nadstavbové části se Pézetce herně povedl, přesto to na body nestačilo – PZ Kladno podlehlo Rytířům 2:3.

Adam Pulec – 3 zápasy, úspěšnost 79,25 %

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 24. Čermák (Volráb, Routa), 48. Hašek (Petrus), 54. Volráb (Routa) – 4. Křemen (Novotný), 23. Bílek (Mašek, Korčmaroš)