Anderlecht – Club Bruggy 0:0 (kon.) | Gent – Oostende 1:1 (kon.) | Standard – Westerlo 3:1 (kon.)
KAA Gent
1:1 (0:1)
KV Oostende
Neděle 11.12.2016, 18:00 • GHELAMCO-arena, Gent • Belgická liga • 18. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:52:08)

Utkání končí remízou, která je pro domácí jednoznačně ztrátou. Oostende nebylo nakonec ani daleko od vítězství, ale domácím se přece jenom podařilo skórovat, když se parádně trefil Coulibaly, dnes asi nejlepší hráč Gentu.

90+4

90+1
    Rohový kop Gentu, z levé strany.

89
    Saief nakopl míč dopředu, tam má ale k míči Coulibaly hodně daleko.

87
    Hosté se jako by probudili po inkasovaném gólu, dočkáme se ještě nějakého gólu?

85
    A Conté hned rozehrál rohový kop, ale hodně nepovedeně, míč končí v autu.

84
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Yassine El Ghanassy, přichází Conté.

83
    Žlutou kartu dostává Saief (KAA Gent).

82
    David Rozehnal získává míč a odkopává k půlící čáře, domácí jsou ale okamžitě zpět u vápna Oostende.

81
    A Gent nyní svého soupeře doslova drtí, Saief pálí uvnitř vápna, ale míč byl tečován nad branku, roh pro domácí.
    79. Kalifa COULIBALY - 1:1

79
    Gent právě vstřelil branku!
    Aktivita se Gentu vyplácí! Po centru Foketa, z pravé strany, pálí ve vápně z voleje KALIFA COULIBALY a jeho dělovka končí v brance Oostende.

78
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Dimata, přichází Cyriac.

77
    Akci Oostende přerušil odpískaný ofsajd, domácí jdou rychle dopředu.

76
    Pedersen padá na polovině soupeře, Mitrović fauluje, volný kop pro Oostende.

74
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Esiti, přichází Perbet.

74
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Berrier, přichází Pedersen.

74
    Daniejl Miličević se nyní položil u vápna soupeře na trávník, sudí zůstává v klidu, možná by to chtělo méně simulovat a více se soustředit na hru....

73
    Již se opět hraje, domácí kombinují u půlící čáry, ale míč putuje zpět do obrany.

72
    Žlutou kartu dostává Capon (KV Oostende).

70
    Je před námi posledních dvacet minut, hosté i nadále drží skvělé vedení, dokáží ho udržet až do konce?

68
    Mezitím pohled ke střídačkám dává tušit brzké střídání na obou stranách.

67
    Faulovaný hráč Oostende zůstává na trávníku a bude muset být ošetřován.

66
    David Rozehnal rozehrává, domácí faulují a hosté se dostanou na útočnou polovinu.

65
    Hosté se již radovali z gólu, ale byl pískán ofajd, gól neplatí.

64
    Onovon nespěchá s výkopem od vlastní branky, diváci pískají.

61
    Onovon chytá míč po hlavičce Simona, z hranice malého vápna, bylo to z úhlu.

60
    Je za námi hodina hry a po dlouhé době se do útoku dostali také domácí, ale nepřesným centrem z pravé strany se sami připravují o možnost ohrozit branku soupeře.

58
    Pas na Dimatu zablokoval dobře bránící Coulibaly.

57
    Thoelen má míč ve své moci a bude moci rozehrát.

55
    Ale sudí znovu přerušuje akci pro útočný faul, těch se obě mužstva před brankou soupeře dopouštějí hodně.

54
    Dlouhý nákop na levou stranu, hosté se dostávají do blízkosti vápna soupeře.

52
    Míč mají opět hosté, kteří to zkouší středem.

51
    Žlutou kartu dostává Simon (KAA Gent) za nafilmovaný pád na hranici pokutového území soupeře.

49
    Fernando Canesin fauluje v pokutovém území Gentu, sudí píská faul a míč získávají domácí.

48
    Rohový kop pro Oostende, hosté rozehrají z levé strany.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:01.

První poločas končí vítězstvím Oostende, kterému se povedla jediná akce, kdy se nádherně prosadil El Ghanassy. Domácí jsou sice lepší, aktivnější, ale na gól si musí ještě počkat, minimálně do druhého poločasu.

45

45
    Poslední minuta prvního poločasu, domácí kombinují na útočné polovině.

44
    Odkop od branky Oostende, hosté by již rádi udrželi vedení do poločasové přestávky.

42
    Od Thoelena začíná akce Gentu, který se stále marně snaží vyrovnat.

40
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí se snaží přelstít defenzivu Oostende.

39
    Nakonec El Ghanassy pálí zpoza vápna, tentokrát ale branku přestřeluje.

38
    Domácí se stahují na vlastní polovinu, soupeř útočí po pravé straně.

37
    Hosté s míčem na vlastní polovině.

36
    Fernando Canesin vyslal parádní střelu z nějakých pětadvaceti metrů, ale branku těsně minul.

36
    Míč nyní létá přes půlící čáru, hosté se dostávají do útoku.

34
    Saief vybojoval míč a pod tlakem volí odkop až na polovinu soupeře.

32
    Hosté kombinují před pokutovým územím soupeře.
    30. Po rohovém kopu pálí Coulibaly pouze do břevna

30
    Kalifa Coulibaly trefuje břevno!!

29
    Rohový kop Gentu, domácí rozehrají z pravé strany.

27
    Gent nyní zatlačil svého soupeře, domácí se snaží o vyrovnání.
    25. Domácí Coulibaly fauluje, gól neplatí.

25
    Coulibaly dopravil míč do sítě, ale gól neplatí pro útočný faul!

24
    Míč končí nad brankou Oostende, Onovon nemusí zasahovat.

23
    Po faulu Sianiho mají domácí výhodu volného kopu, rozehrávat bude Mitrović.

21
    Nepříjemnost pro Gent, hosté potrestali chybu a dostali se do vedení, dokáží domácí zareagovat?
    20. Yassine EL GHANASSY - 0:1

20
    Oostende právě vstřelilo branku!
    A je to tady! Zblokovaný míč se odrazil před pokutové území, kde ho YASSINE EL GHANASSY z voleje napálil a trefil se náramně, krásný gól!

20
    Kenny Saief přišel o míč a to může domácí mrzet, hosté jdou totiž do rychlého brejku.

19
    Moses Simon neustál souboj s Caponem, sudí píská faul, domácí získávají míč.

18
    Z levé strany míří pas před branku Gentu, ale míč stahuje Thoelen.

17
    Roh pro Oostende, hosté rozehrají z levé strany.

16
    Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině Gentu.

15
    Siani vybojoval míč a spěchá na polovinu Gentu, Canesin ale nepřesně centruje.

14
    Nepřesný pas, míč končí u Onovona.

13
    Ofsajd zastavuje další akci Gentu.

12
    Zajímavá šance domácích, ale nakonec je vzrušení zbytečné, je pískán ofsajd.

11
    Rohový kop Gentu, domácí rozehrají z levé strany.

10
    Prvních deset minut příliš vzruchu nenabídlo, jedinou vážnější šanci měli domácí před okamžikem, při volném kopu Mitroviće.
    9. Stefan Mitrović z volného kopu těsně netrefil branku soupeře

9
    Stefan Mitrović to zkusil přímo na branku, míč nikdo netečoval, ten skončil necelý metr vedle branky Oostende.

8
    Domácím se nabízí výhoda volného kopu na útočné polovině.

7
    Míč končí u Thoelena, navíc je pískán ofsajd.

6
    Miličević odvrací míč na roh, ten budou hosté rozehrávat z pravé strany.

5
    Foket zpracovává těžký pas na pravou stranu, ale domácí poté ztrácí míč.

4
    Hosté nyní zaútočili po pravé straně, nebezpečný centr zamířil před branku Thoelena, ale domácí se ubránili.

3
    Hosté mají k dispozici autové vhazování z levé strany, na útočné polovině.

1

Oba týmy nastupují na trávník.

KAA Gent: Thoelen – Asare, Mitrović, Nielsen, Miličević, Dejaegere, Saief, Foket, Esiti, Coulibaly, Simon
    Náhradníci: Rinne, Taravel, Davidzada, Schoofs, Van der Bruggen, Perbet, Rabiu

KV Oostende: Onovon – Rozehnal, Capon, Godeau, Siani, Berrier, Jonckheere, Fernando Canesin, Marušić, El Ghanassy, Dimata
    Náhradníci: Bossaerts, Cyriac, Pedersen, Jali, Akpala, Conté, Chopin

Rozhodčí: Visser – Ponsar, Hermans.

Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání 18. kola belgické Jupiler League, v němž KAA GENT přivítá ve své GHELAMCO-areně KV OOSTENDE. Utkáním provede jako hlavní Lawrence Visser, kterému budou na čarách asistovat Ponsar s Hermansem

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.