Anderlecht – Club Bruggy 0:0 (kon.) | Gent – Oostende 1:1 (kon.) | Standard – Westerlo 3:1 (kon.)
KAA Gent
1:1 (0:1)
KV Oostende
Neděle 11.12.2016, 18:00 • GHELAMCO-arena, Gent • Belgická liga • 18. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání 18. kola belgické Jupiler League, v němž KAA GENT přivítá ve své GHELAMCO-areně KV OOSTENDE. Utkáním provede jako hlavní Lawrence Visser, kterému budou na čarách asistovat Ponsar s Hermansem

KAA Gent: Thoelen – Asare, Mitrović, Nielsen, Miličević, Dejaegere, Saief, Foket, Esiti, Coulibaly, Simon
    Náhradníci: Rinne, Taravel, Davidzada, Schoofs, Van der Bruggen, Perbet, Rabiu

KV Oostende: Onovon – Rozehnal, Capon, Godeau, Siani, Berrier, Jonckheere, Fernando Canesin, Marušić, El Ghanassy, Dimata
    Náhradníci: Bossaerts, Cyriac, Pedersen, Jali, Akpala, Conté, Chopin

Rozhodčí: Visser – Ponsar, Hermans.

Oba týmy nastupují na trávník.

1

3
    Hosté mají k dispozici autové vhazování z levé strany, na útočné polovině.

4
    Hosté nyní zaútočili po pravé straně, nebezpečný centr zamířil před branku Thoelena, ale domácí se ubránili.

5
    Foket zpracovává těžký pas na pravou stranu, ale domácí poté ztrácí míč.

6
    Miličević odvrací míč na roh, ten budou hosté rozehrávat z pravé strany.

7
    Míč končí u Thoelena, navíc je pískán ofsajd.

8
    Domácím se nabízí výhoda volného kopu na útočné polovině.

9
    Stefan Mitrović to zkusil přímo na branku, míč nikdo netečoval, ten skončil necelý metr vedle branky Oostende.
    9. Stefan Mitrović z volného kopu těsně netrefil branku soupeře

10
    Prvních deset minut příliš vzruchu nenabídlo, jedinou vážnější šanci měli domácí před okamžikem, při volném kopu Mitroviće.

11
    Rohový kop Gentu, domácí rozehrají z levé strany.

12
    Zajímavá šance domácích, ale nakonec je vzrušení zbytečné, je pískán ofsajd.

13
    Ofsajd zastavuje další akci Gentu.

14
    Nepřesný pas, míč končí u Onovona.

15
    Siani vybojoval míč a spěchá na polovinu Gentu, Canesin ale nepřesně centruje.

16
    Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině Gentu.

17
    Roh pro Oostende, hosté rozehrají z levé strany.

18
    Z levé strany míří pas před branku Gentu, ale míč stahuje Thoelen.

19
    Moses Simon neustál souboj s Caponem, sudí píská faul, domácí získávají míč.

20
    Kenny Saief přišel o míč a to může domácí mrzet, hosté jdou totiž do rychlého brejku.

20
    Oostende právě vstřelilo branku!
    A je to tady! Zblokovaný míč se odrazil před pokutové území, kde ho YASSINE EL GHANASSY z voleje napálil a trefil se náramně, krásný gól!
    20. Yassine EL GHANASSY - 0:1

21
    Nepříjemnost pro Gent, hosté potrestali chybu a dostali se do vedení, dokáží domácí zareagovat?

23
    Po faulu Sianiho mají domácí výhodu volného kopu, rozehrávat bude Mitrović.

24
    Míč končí nad brankou Oostende, Onovon nemusí zasahovat.

25
    Coulibaly dopravil míč do sítě, ale gól neplatí pro útočný faul!
    25. Domácí Coulibaly fauluje, gól neplatí.

27
    Gent nyní zatlačil svého soupeře, domácí se snaží o vyrovnání.

29
    Rohový kop Gentu, domácí rozehrají z pravé strany.

30
    Kalifa Coulibaly trefuje břevno!!
    30. Po rohovém kopu pálí Coulibaly pouze do břevna

32
    Hosté kombinují před pokutovým územím soupeře.

34
    Saief vybojoval míč a pod tlakem volí odkop až na polovinu soupeře.

36
    Míč nyní létá přes půlící čáru, hosté se dostávají do útoku.

36
    Fernando Canesin vyslal parádní střelu z nějakých pětadvaceti metrů, ale branku těsně minul.

37
    Hosté s míčem na vlastní polovině.

38
    Domácí se stahují na vlastní polovinu, soupeř útočí po pravé straně.

39
    Nakonec El Ghanassy pálí zpoza vápna, tentokrát ale branku přestřeluje.

40
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí se snaží přelstít defenzivu Oostende.

42
    Od Thoelena začíná akce Gentu, který se stále marně snaží vyrovnat.

44
    Odkop od branky Oostende, hosté by již rádi udrželi vedení do poločasové přestávky.

45
    Poslední minuta prvního poločasu, domácí kombinují na útočné polovině.

45

První poločas končí vítězstvím Oostende, kterému se povedla jediná akce, kdy se nádherně prosadil El Ghanassy. Domácí jsou sice lepší, aktivnější, ale na gól si musí ještě počkat, minimálně do druhého poločasu.

Druhý poločas začne přibližně v 19:01.

46

48
    Rohový kop pro Oostende, hosté rozehrají z levé strany.

49
    Fernando Canesin fauluje v pokutovém území Gentu, sudí píská faul a míč získávají domácí.

51
    Žlutou kartu dostává Simon (KAA Gent) za nafilmovaný pád na hranici pokutového území soupeře.

52
    Míč mají opět hosté, kteří to zkouší středem.

54
    Dlouhý nákop na levou stranu, hosté se dostávají do blízkosti vápna soupeře.

55
    Ale sudí znovu přerušuje akci pro útočný faul, těch se obě mužstva před brankou soupeře dopouštějí hodně.

57
    Thoelen má míč ve své moci a bude moci rozehrát.

58
    Pas na Dimatu zablokoval dobře bránící Coulibaly.

60
    Je za námi hodina hry a po dlouhé době se do útoku dostali také domácí, ale nepřesným centrem z pravé strany se sami připravují o možnost ohrozit branku soupeře.

61
    Onovon chytá míč po hlavičce Simona, z hranice malého vápna, bylo to z úhlu.

64
    Onovon nespěchá s výkopem od vlastní branky, diváci pískají.

65
    Hosté se již radovali z gólu, ale byl pískán ofajd, gól neplatí.

66
    David Rozehnal rozehrává, domácí faulují a hosté se dostanou na útočnou polovinu.

67
    Faulovaný hráč Oostende zůstává na trávníku a bude muset být ošetřován.

68
    Mezitím pohled ke střídačkám dává tušit brzké střídání na obou stranách.

70
    Je před námi posledních dvacet minut, hosté i nadále drží skvělé vedení, dokáží ho udržet až do konce?

72
    Žlutou kartu dostává Capon (KV Oostende).

73
    Již se opět hraje, domácí kombinují u půlící čáry, ale míč putuje zpět do obrany.

74
    Daniejl Miličević se nyní položil u vápna soupeře na trávník, sudí zůstává v klidu, možná by to chtělo méně simulovat a více se soustředit na hru....

74
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Berrier, přichází Pedersen.

74
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Esiti, přichází Perbet.

76
    Pedersen padá na polovině soupeře, Mitrović fauluje, volný kop pro Oostende.

77
    Akci Oostende přerušil odpískaný ofsajd, domácí jdou rychle dopředu.

78
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Dimata, přichází Cyriac.

79
    Gent právě vstřelil branku!
    Aktivita se Gentu vyplácí! Po centru Foketa, z pravé strany, pálí ve vápně z voleje KALIFA COULIBALY a jeho dělovka končí v brance Oostende.
    79. Kalifa COULIBALY - 1:1

81
    A Gent nyní svého soupeře doslova drtí, Saief pálí uvnitř vápna, ale míč byl tečován nad branku, roh pro domácí.

82
    David Rozehnal získává míč a odkopává k půlící čáře, domácí jsou ale okamžitě zpět u vápna Oostende.

83
    Žlutou kartu dostává Saief (KAA Gent).

84
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Yassine El Ghanassy, přichází Conté.

85
    A Conté hned rozehrál rohový kop, ale hodně nepovedeně, míč končí v autu.

87
    Hosté se jako by probudili po inkasovaném gólu, dočkáme se ještě nějakého gólu?

89
    Saief nakopl míč dopředu, tam má ale k míči Coulibaly hodně daleko.

90+1
    Rohový kop Gentu, z levé strany.

90+4

Utkání končí remízou, která je pro domácí jednoznačně ztrátou. Oostende nebylo nakonec ani daleko od vítězství, ale domácím se přece jenom podařilo skórovat, když se parádně trefil Coulibaly, dnes asi nejlepší hráč Gentu.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:52:08)