Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 0:1 (kon.) | Minsk – Záhřeb 6:2 (kon.)
Neděle 11.12.2016, 12:30 • Arena Jugra • KHL

Československá stopa v zápase
    Michal Čajkovský (JEK) 0+0, 6 střel, čas na ledě 19:10
    Petr Koukal (JEK) 0+0,2 střely, čas na ledě 16:15
    Jan Buchtele (JEK) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:37 (14:51:48)

Hostující hokejisté vyhrávají o jednu branku, gól vstřelil Alexej Vasilevskij v poslední sekundě hry v první třetině. Na tento moment nedokázali domácí hráči najít recept. Jekatěrinburg si odváží tři body za těsnou výhru 1:0.

59:50
    Mnoho času už nezbývá.

59:30
    Domácí odvolávají brankáře, zkouší to v šesti.

59:05
    Kotouč vylétl mimo hrací plochu, vhazovat se bude před brankou Alexandra Šaryčenkova.

59:01
    Poslední minuta hry.

58:45
    Oddechový čas pro domácí.

58:45
    Hra je přerušena, do dobré střelecké pozice se dostal Jevgenij Lapenkov. Vladimir Sochatskij jeho ránu kryje.

58:12

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, přesilovka hostů pokračuje dál.

57:26
    Avtomobilist drží útočné pásmo, domácí se nemohou osvobodit.

56:55
    Hosté, kteří vedou o jednu branku mají k dispozici přesilovou hru. Snaží se něco vymyslet před brankou soupeře. Domácí beci podávají dobrý výkon.

56:12
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Alexandr Akmaldinov – 2 min., hrubost + 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Anatolij Golyšev – 2 min., hrubost).

56:00
    Čtyři minuty zbývají do konce třetiny. Alexandr Šaryčenkov kryje střelecký pokus Jana Buchteleho.

55:30
    Hosté se probojovali po delší době do útočného pásma, ale vystřelit se jim zatím nepodařilo.

54:16
    Domácím se zkracuje čas, který mají na zdramatizování zápasu. Hosté stále vedou o jednu branku.

53:35
    Celé dvě minuty byl Jekatěrinburg v útočném pásmu. Tam kombinoval, ale ke střele se hosté nedostali. Velmi dobře se domácí dokázali ubránit tlaku soupeře.