Nitra – Lipt. Mikuláš 6:3 (kon.) | Poprad – Martin 1:3 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 4:0 (kon.)
Zvolen – Trenčín 6:2 (kon.) | Žilina – Nové Zámky 7:2 (kon.)
HK Poprad
1:3 (0:0, 1:0, 0:3)
HK VITAR Martin
sk Neděle 11.12.2016, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 29. kolo

Tretia tretina bola absolútne v réžii Martina. V 55. minúte vyrovnal Saliju, Varga dokonal obrat v 57. minúte a gólom do prázdnej bránky upravil na konečných 1:3 Markovič.

Ďakujeme za pozornosť. (19:24:10)

59:58 MARKOVIČ - 1:3

59:58
    Martin dal gól!
    Popradčanom záver absolútne nevyšiel! Vyhodený puk z obranného pásma sa odrazil od mantinelu, dokorčuľoval ho JAROSLAV MARKOVIČ a doklepol puk do bránky.
    Asistencia: Tomáš Brňák.

59:39
    Štrauchovu strelu z ľavého kruhu sa snažil doraziť do bránky Lapšanský, no Dzubina si dokázal pokryť. Potom bola posunutá bránka a hra prerušená.

59:11
    Popradčania si nepresne prihrali. Puk ide von z útočného pásma.

58:52
    Hostia vyhodili puk cez celé klzisko a je z toho icing.

58:32
    Lapšanskému nevyšla strela. Trafil ňou Bačika, ktorý sa potom pokúšal vyhodiť puk, no Lapšanský mu v tom zabránil. Vhadzuje sa v strednom pásme a Šúrek ide späť do brány.

58:21
    Šúrek ostáva na striedačke, domáci to skúsia v šestici. Buly pred Dzubinom.

58:21
    Domáci získali útočné pásmo a následne si tréneri vzali oddychový čas!

58:03
    Vargovu strelu z ľavého kruhu tentokrát Šúrek betónmi vyrazil do rohu klziska.

57:04
    Pulliho strelu od modrej tečoval spred bránky Heizer a puk smeroval na pravú žŕdku.

56:29
    Teraz budú určite chcieť udrieť domáci. Martinčania sa dopustili zakázaného uvoľnenia a uvidíme buly pred Dzubinom.
    56:08 VARGA - 1:2

56:08
    Hostia predvádzajú skvelý obrat! RÓBERT VARGA vykorčuľoval s pukom po osi ihriska a z medzikružia prudkou strelou prekonal Šúreka!
    Asistencia: Jaroslav Markovič.

55:51
    Koyš vnikol do útočného pásma a spomedzi kruhov sa pokúšal strieľať. Jeho strela bola mierne spomalená a Šúrek ju bezpečn vyrazil.
    54:41 SALIJA - 1:1

54:41
    Hostia bleskurýchle využívajú presilovú hru! Varga krížnou prihrávkou na ľavý kruh našiel ARTURSA SALIJU, ktorý presne mierenou strelou pod Šúrekovu vyrážačku vyrovnal na 1:1!
    Asistencie: Róbert Varga, Tomáš Brňák.