Vsetín – Kopřivnice 6:5 (kon.) | Šumperk – Opava 6:2 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 1:5 (kon.)
Poruba 2011 – SHK Hodonín 7:1 (kon.) | Tábor – David Servis 6:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kolín 5:1 (kon.)
Nymburk – Jindř. Hradec 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 6:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Písek 3:4 (po pr.)
Klatovy – Bílina 11:1 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 5:3 (kon.)
Trutnov – Sokolov 7:2 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 3:4 (kon.)
HC Řisuty
3:4 (1:0, 2:3, 0:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Středa 14.12.2016, 18:002. liga skupina Západ • 21. kolo

Je tu konec dnešního velmi napínavého utkání ve kterém mohly Řisuty dokonce vyrovnat v poslední vteřině, Čurilla však ze slibné pozice minul, po 60 minutách je tedy konečný stav 3:4. (20:18:45)

59:59
    Čurilla se v poslední vteřině dostal ke kotouči sám před brankou a před ležícím Kaššákem, trefil však jen beton ležícího golmana! Další obrovská šance domácích zůstává neproměněna a to znamená, že Řisuty znovu vyjdou na domácím ledě bodově na prázdno.

59:32
    Bude se vhazovat ve středním pásmu.

59:28
    Cestr vyhodil puk z vlastní třetiny a jelikož je Ilašenko na střídačce, trefil tyčku!

58:59
    Bílkovu střelu před Kaššákem tečoval bruslí Hegenbart, hra byla poté přerušena protože jeden z hráčů Klášterce leží na zemi po nepříjemném hitu.

Oddechový čas pro domácí.

58:23
    Tomáš Babický napálil ránou z levé strany Kaššáka, následnou dorážku chytl právě brankář hostů.

57:56
    Kaššák si povyjel z branky a pro jistotu ho přikryl svým tělem, bude se vhazovat před jeho brankou.

57:39
    Matulova rána od modré mířila vedle branky Klášterce.

56:50
    Řisuty se zatím marně snaží o vyrovnání, většinou se totiž jejich akce zhroutí na špatné rozehrávce.

55:15
    Dejmek ani nepřejel modrou čáru a už pálil na branku Ilašenka, toho nepřekvapil, golamn Buldoků vyrazil kotouč vyrážečkou do ochranné sítě.

54:30
    Matula špatně přihrál a puk se dostal až za branku Kaššáka, zakázané uvolnění.

54:06
    Mála se dostal z levé strany ke střele a puk se ztratil někde v Ilašenkově výstroji, bude se vhazovat.

53:02
    Záleský se dostal do snad perfektní střelecké pozice, než však stihl vystřelit si nedokázal zpracovat puk.

52:38
    Matula si udělal menší výlet a z pozice obránce se dostal kolem mantinelu až za branku odkud se pokoušel najít před brankou Čurillu, ten byl však dobře střežen a obrana nedopustila aby se k němu kotouč dostal.

51:44
    Dělovka Filipa Bílka z větší vzdálenosti byla skvěle zastavena Kaššákem, k následné dorážce se dostal Matula, jeho střelu ale chytl hostující brankář do lapačky.

51:36
    Zakázané uvolnění Klášterce.

50:49
    Další šance Buldoků, po vhazování se dostal k osamocenému kotouči Brém a z ostrého úhlu chtěl překonat brankáře hostů, ten se však přilepil k tyči a nedopustil inkasování branky.

50:21
    Kolařík chtěl nahozením od modré čáry najít před brankou jednoho ze svých spoluhráčů, našel však jen beton Kaššáka.

49:49
    Čurilla si narazil s Borovanským, pěkně se otočil kolem své osy a pokoušel překonat Kaššáka, ten si však pomocí betonu zastavil a přikryl ho rukavicí.

49:20
    Hegebart se skvěle vrátil s Kunclem, který obral jeho spoluhráče o puk.

48:41
    Brém se znovu dostal k puku u pravého mantinelu, tentokrát se dostal už do lepší pozice pro střelu, svým pokusem backhandem ale Kaššáka nepřekvapil.

48:11
    Slavíček si na modré čáře špatně zpracoval kotouč a ztratil ho.

47:48
    Puk rozehrává za brankou Ilašenka asistent kapitána Tomáš Babický.

46:27
    Ilašenko skvěle vyrazil střelu Kuncla, která mířila do branky, golaman Řisut byl ve střehu.

45:51
    Tomáš Brém se rozhodl to vzít na sebe, podél pravého mantinelu ujel obráncům a k překvapení asi všech tady na stadionu se rozhodl pro střelu, ta byla ztečována do ochranné sítě.

45:36
    Hosté se statečně prali za brankou Ilašenka o puk, nakonec ale boj prohráli.

45:27
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Mála – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

44:45
    Sedláček zastavil před modrou čárou útočníka, který se snažil o založení útoku a nahodil puk do rohu.

44:31
    Hosté se dostali po ztrátě Bréma do protiúoku, dobře vystřelit se jim nepodařilo. Na druhé straně se ocitl úplně nehlídaný před Kaššákem Borovanský, ten si však nedokázal poradit a pod tlakem byl obrán o puk.

42:31
    Klášterec právě vstřelil branku!
    A hosté jdou do vedení!
    Další, již třetí proměněná přesilovka v utkání, postaral se o to FRANTIŠEK MÁLA, ten dostal skvělou přihrávku před branku a tvrdou ranou prostřelil Ilašenka mezi betony. Asistence: Hrdlička

42:14
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Hegenbart – 2 min., hákování).

42:08
    Ilašenko si připsal další zákrok, po naražení se Zich dostal ke střele z ostrého úhlu, brankář byl však pozorný.

41:21
    Zakázané uvolnění Klášterce znamená, že se bude vhazovat před jejich brankou.

40:54
    K ráně od modré se dostal Kuncl, jeho rána z nápřahu však mířila těsně vedle Ilašenkovy branky.

40:01
    První vhazování ve 3. třetině vyhráli hosté.

40:01

Je tu konec třetí třetiny, ve které byli lehce lepší hosté, to je také znát na skóre, které je vyrovnané 3:3.

40:00

39:49
    Páleník se po přihrávce Žižky dostal ke střele, ta šla ale daleko vedle domácí brány.

39:04
    Žižkovu ránu z levé strany vyrazil Ilašenko.

38:43
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Kalla – 2 min., držení protihráče).

38:30
    Janeček se dostal před Kaššáka a hledal ještě ve výhodnější pozici Bréma, ten si puk nedokázal zpracovat a po následném posunutí branky je hra přerušena.

38:15
    Puk měli v držení hosté, ti se však po nepřesnosti v útočné fázi o puk připravili.

37:05
    Řisuty právě vstřelily branku!
    A Buldoci srovnávají dalším gólem v přesilovce!
    Po parádní souhře Řisutských se dostal do parádní pozice PAVEL HEGENBART, ten měl prakticky za úkol pouze nastavit svou hokejku do dráhy puku. Asistence: Borovanský

36:36
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Cestr – 2 min., podražení).

36:36
    Jiří Kalla dostal nepříjemný hit zezadu, bude se vylučovat.

36:22
    Ofsajd, ve kterém byl hostující Deveri.

35:53
    Další Ilašenkův zákrok, tentokrát proti střele Tupého, která mu šla přímo do náruče.

35:26
    A hosté otačejí průběh utkání!
    Klášterec potvrdil svůj skvělý výkon ve druhé třetině a zaslouženě se dostává do vedení!
    Po střele Mály která byla vyražena Ilašenkem dorazil puk do branky VLADISLAV VRTEK. Asistence: Málek, Hrdlička

35:10
    Janeček se ocitl ve skvělé šanci, byl tváří v tvář proti Kaššákovi, úspěšnější byl však brankář Klášterce.

33:51
    Bundova rána byla zblokována před brankou hostů, kteří puk vyhazují ze své třetiny.

33:26
    Čurilla pálil od modré, jeho střela byla vystižena obráncem, k následné dorážce se dostal Matula, puk však namířil jen do náruče Kaššáka.

32:44
    Hegenbart zkoušel backendovou střelu z pravé strany, před brankou ještě tečoval Kos, Kaššák však zasáhl hokejkou.

31:46
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Hrdlička – 2 min., podražení).

31:41
    Cestr se dostal k další ráně, tentokrát od modré čáry, ta šla vedle.
    Který brankář se bude po konci utkání radovat dnes?

31:35
    Domácím se v posledních minutách výrazně nedaří, puk mají v moci většinou hokejisté Klášterce.

30:41
    A je znovu vyrovnáno!
    Po pohledné souhře hostujících hokejistů Vrtek našel před brankou skvěle postaveného VÁCLAVA CESTRA, který nedal Ilašenkovi šanci. Asistence: Vrtek, Mála

30:04
    Další zákrok si připsal na své konto Ilašenko, tentokrát po střele Kuncla od modré čáry

29:48
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Sedláček – 2 min., podražení).

29:15
    Borovanský rozehrál kotouč ze středního pásma na Kosa, ten se snažil ještě najít v rohu Hegenbarta, před ním ale zastavila puku cestu hokejka obránce.

28:26
    Fortelkovi se klička nepovedla podle představ, domácí útočník puk ztratil.

27:58
    Zakázané uvolnění Buldoků.

27:49
    Ke střele se dostal na druhé straně také Jakub Zdeněk, Ilašenka však nepřekvapil.

27:25
    Ivan Záleský dostal skvělou přihrávku od Čurilly, ani si ji nezpracoval a pálil z nápřahu, tvrdou ránu ale poslal vedle branky! Obrovská šance.

26:32
    Po zákroku brankáře hostů se vhazovalo po jeho levici, vhazování sice vyhráli hosté, ti však bleskově puk vyhodili za svatyni Ilašenka.

25:43
    Buldoci bleskově využívají přesilovku!
    Filip Bílek se přihlásil na modré čáře o přihrávku, vypálil, jeho střelu ještě Kaššák chytil, po menší minele však dokázal puk do branky doklepnout MICHAL BOROVANSKÝ. Bez asistence.

25:19
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Páleník – 2 min., sekání).

25:14
    A další šance Řisut, tentokrát chtěl najít před brankou Vyskočil Janečka, před ním ale puk nešťastně poskočil a útok domácích je u konce.

25:02
    Ivan Záleský nedokázal z rohu hřiště najít před brankou Čurillu, puk mu šel za brusle.

23:58
    Filip Bílek se ocitl totálně osamocený před Kaššákem, který dokonce ležel na zemi, obránce Řisut ale nepochopitelně z blízkosti střílí mimo!

23:34
    Hegenbart si vyměnil puk s Kosem a společně se vrhli do útočného pásma.

23:03
    A je vyrovnáno!
    To byla paráda co předvedl VLADISLAV VRTEK. Dostal přihrávku na levé straně kluziště, dobruslil až před Ilašenka a výstavní ranou pod břevno vyrovnal skóre. Asistence: Cestr, Mála

22:52
    Hrdlička se dostal k puku po vhazování před brankou Řisut, Ilašenko puk viděl po celou dobu letu a chytil ho do výstroje.

22:35
    Kolařík dokázal obrat za svojí brankou útočníka hostů a vyslal do útoku Janečka, ten se dostal až před branku Klášterce, svoji střelu ale namířil mimo.

22:03
    Pas od levého mantinelu obdržel na modré Bunda, ten si ho zpracoval a vypálil, Kaššák bez větších problému puk chytl.

20:28
    Hegenbart přejel modrou čáru a parádně našel na levé straně volného Kosa, ten ale nedokázal z dobré pozice prostřelit Kaššáka!

20:14
    Vhazování vyhrály Řisuty a Borovanský se hned snažil dostat do třetiny hostů, obrana byla však proti.

20:01

Je tu konec první velmi vyrovnané třetiny, po gólu kapitána domácích vedou Řisuty po první třetině nad Kláštercem 1:0.

20:00

19:40
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Cestr – 2 min., sekání).

19:37
    Kolařík se Slavíčkem měli obrovské šance, první jmenovaný dokonce trefil tyč, branku ale vstřelit nedokázali.

19:16
    Obrana Buldoků si poradila s útokem Klášterce, obrala ho o puk a vyhodila ho za branku Kaššáka.

18:09
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Hegenbart – 2 min., sekání).

18:04
    Václav Cestr si dokázal zpracovat puk na modré čáře a projít přes svého strážce, ve vstřelení gólů se mu však po střele do středu hřiště nepovedlo.

17:43
    Hosté si neporozuměli v rozehrávce, Mála měl v úmyslu přenechat puk na jednoho ze svých spoluhráčů, ten s tím však nepočítal. U puku jsou ale znovu hokejisté Klášterce.

16:31
    Nakonec se však vyskytla chyba v rozehrávce Klášterce, z levé strany střílel Kolařík, Kaššák chytl puk do výstroje.

16:18
    Čurilla se snažil za brankou hostů vybojovat kotouč, obrana si však poradila a puk rozehrála bez větších problémů.

15:28
    Babický vyhodil puk za branku Klášterce a tím končí oslabení Řisut.

15:12
    Puk mají na hokejkách hráči Klášterce kteří se snaží něco vymyslet.

14:31
    Bunda se dostal k puku ve vlastní třetině a dělovkou chtěl vyhodit puk na třetinu Klášterce, trefil přitom však hlavního rozhodčího. To muselo být nepříjemné a hlavně bolestivé.

14:07
    Kulich skvěle uklidil puk, který se jen tak klouzal brankovištěm před brankou Ilašenka.

13:28
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Slavíček – 2 min., příliš mnoho hráčů).

13:24
    Vyskočil si nedokázal zpracovat přihrávku kterou mu poslal Čurilla, puk však zůstává na hokejkách Řisut.

12:37
    Po kratším pobytu Buldoků ve třetině hostů se dostal k dělovce od modré čáry Filip Bílek, perfektní zákrok lapačku však vytasil Kaššák, který zachránil Klášterec od inkasování další branky!

11:54
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Hrdlička – 2 min., hákování).

11:45
    Velký error v obraně Řisut nedokázal využít Mála, z blízkosti Ilašenka trestuhodně minul branku!

11:13
    Čurilla si dojel od levého mantinelu až k tomu druhému, narazil si na modré s Babickým a vyslal dělovou ránu, která trefila tyčku!

10:38
    Matěj Kos našel ve středu hřiště na pravé straně Borovanského, a před brankou chtěl najít Hegenbarta, ten ale spadl a k puku se nedostal.

09:46
    A další zákrok Řisutského golmana, tentokrát proti střele od modré čáry kterou vyslal Jan Páleník.

09:33
    Brankář Řisut Ilašenko si připisuje další zákrok, od levého mantinelu tvrdě napřáhl Diviš a mířil k tyčce, Ilašenko se k ni však přitlačil a nedopustil inkasování branky.

08:54
    Slavíček si nedokázal zpracovat přihrávku do středního pásma, puk měli na menší chvilku hosté, po obranném zákroku Vyskočila však puk mají znovu Řisuty.

08:29
    Ilašenko vyjel za branku a vyhodil puk podél mantinelu, těsně před modrou čárou si ho zpracoval Drazdík. Střela byla zblokována do ochranné sítě.

07:59
    Hned po vhazování se ke střele dostal Sedláček, trefil však jen boční síť branky Klášterce.

07:04
    Tak nakonec se to domácím podařilo!
    Michal Borovanský skvěle našel ve středním pásmu MATĚJE KOSA, ten si najel na levou stranu kluziště a skvělou ranou našel mezeru mezi betony Kaššáka a otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Borovanský

06:58
    Hegenbart dostal přihrávku od Bundy, dobruslil až před Kaššáka a chtěl ještě přiťuknout puk na levou stranu kde byl volný Kalla, přihrávku však vyslal nepřesně.

05:54
    Tobiáš Slavíček obdržel přihrávku na půlící čáře a pokoušel se přejít přes dva obránce najednou, to se mu téměř povedlo, ale ne úplně, obdržel hit a puk ztratil.

05:07
    Z modré čáry nahodil puk na branku domácích Páleník a těsně před Ilašenkem tečoval puk Macháček, domácí golman ale měl štěstí že teč nebyla tak znát. Puk vyrazil.

04:37
    Následně se ke střele dostal Cestr, jeho rána byla ztečována do ochranné sítě, vhazoavat se bude po pravici Ilašenka.

04:14
    Mála dobruslil puk v rohu hřiště na útočné třetině, nic z toho však vytěžit nedokázal.

03:52
    Jiří Tupý si skvěle pohrál s dvěma obránci, vyjel však z vhodného střeleckého úhlu a Ilašenko jeho ránu pokryl s klidnou hlavou.

03:13
    Pokus Macháčka byl zblokován obráncem Řisut. Na druhé straně se dostal ke střele z mezikruží Jiří Kalla, mířil ale těsně nad branku Kaššáka.

02:19
    Puk vybojoval Kolařík, ten si zajel za svojí branku a vyhodil puk do třetiny hostů. Ti si tam puk převzali a mají ho na hokejkách.

01:24
    Špatná přihrávka útočníka Klášterce znamená, že se hosté musí vrátit do středního pásma.

00:42

00:41
    Po ofsajdu hostů vyhráli další vhazování hokejisté Klášterce, kteří mají puk na svých hokejkách.

00:06
    Úvodní buly vyhráli hosté z Klášterce, nyní se snaží něco vymyslet zpoza vlastní branky.

00:01

Domácí Řisuty nastoupí v bílých dresech, Klášterec v modrých.

HC Řisuty: Ilašenko, (Škubal) – Bílek, Babický (A) – Kulich, Matula – Keller, Bunda – Kos (C), Hegenbart (A), Záleský – Krpata, Janeček, Čurilla – Kalla, Slavíček, Brém – Fortelka, Vyskočil, Borovanský

HC Klášterec nad Ohří: Kaššák, (Kutnar) – Žižka, Páleník – Kuncl (A), Cestr – Zicho, Týr – Zdeněk, Toušek, Deveri – Hrdlička (C), Vrtek, Mála – Macháček, Tupý, Dejmek – Diviš, Drazdík.

HC Klášterec nad Ohří
    Pozice: 7.
    Body: 25
    Skóre: 73:82
    Klášterec se bude rozhodně snažit Řisuty porazit, v obou střetnutích v této sezóně totiž obdržel od středočechů dohromady 20 branek a pouhých 5 vstřelil.

HC Řisuty
    Pozice: 5.
    Body: 30
    Skóre: 82:79
    Řisuty se po řadě špatných výsledků pomalu vrací do své formy ze začátku letošního ročníku.
    Jejich poslední zápas skončil demolicí Bíliny, kterou porazily 10:4.

Příjemný hokejový večer, dnes večer se v rámci 21. kola 2. ligy západ střetnou týmy HC Řisuty a HC Klášterec nad Ohří.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

David Klier

Branky a nahrávky: 8. Kos (Borovanský), 26. Borovanský, 38. Hegenbart (Borovanský) – 24. Vrtek (Cestr, Mála), 31. Cestr (Vrtek, Mála), 36. Vrtek (Mála, Hrdlička), 43. Mála (Hrdlička)

HC Řisuty: Ilašenko, (Škubal) – Bílek, Babický (A) – Kulich, Matula – Keller, Bunda – Sedláček, Kolařík – Kos (C), Hegenbart (A), Záleský – Krpata, Janeček, Čurilla – Kalla, Slavíček, Brém – Fortelka, Vyskočil, Borovanský
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák, (Kutnar) – Žižka, Páleník – Kuncl (A), Cestr – Zicho, Týr – Zdeněk, Toušek, Deveri – Hrdlička (C), Vrtek, Mála – Macháček, Tupý, Dejmek – Diviš, Drazdík