Buffalo – Carolina | 1:3 (kon.) | | | New Jersey – Philadelphia | 4:0 (kon.) | | | Columbus – Pittsburgh | 7:1 (kon.) |
Montreal – Minnesota | 2:4 (kon.) | | | Florida – Boston | 1:3 (kon.) | | | Ottawa – Anaheim | 2:1 (po pr.) |
Tampa – St. Louis | 5:2 (kon.) | | | Nashville – Los Angeles | 0:4 (kon.) | | | Colorado – Toronto | 0:6 (kon.) |
Vancouver – Winnipeg | 1:4 (kon.) |
Vladivostok – Chanty-Mansijsk | 4:1 (kon.) | | | Novokuzněck – Riga | 0:6 (kon.) | | | Novosibirsk – Jokerit | 3:0 (kon.) |
Omsk – Minsk | 0:1 (kon.) | | | Barys – Čeljabinsk | 3:4 (kon.) | | | Toljatti – Petrohrad | 2:3 (po pr.) |
Záhřeb – Ufa | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | HC Slovan – Magnitogorsk | 2:4 (kon.) |
Znojmo – Fehérvár | 1:3 (kon.) |
Slovensko U20 – Finsko U20 | 1:8 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Bethel | 8:5 (kon.) |
Polička – Litomyšl | 1:5 (kon.) |
konec
Metallurg Novokuzněck
0:6
(0:1, 0:5, 0:0)
Dinamo Riga
Patrik Sandev
Branky a nahrávky:
6. M. Redlihs (Lipsbergs), 25. K. Redlihs (Sčastlivyj), 31. Meija (K. Redlihs), 33. Indrašis (Darzinš), 35. M. Redlihs (Freibergs), 38. E. Kulda
Rozhodčí: Gamalej, Lavrentjev – Misjur, Něstěrov
Diváci: 2019
Neproměněná penalta:
Metallurg Novokuzněck:
Karejev (31. Podjapolskij) – Ljamkin, Skutar, Kuklev, Fatkullin, Vasilčenko, Arbuzov, Michajlov, Kalašnikov – Solovjov, A. Michejev, Komaristyj – K. Semjonov, Taratuchin, R. Berdnikov – Zemčenko, Ionin, Razumov – Akišin, Poliščuk, Lebeděv.
Náhradníci:
Trenér:
Dinamo Riga: Kalninš (Sedláček) – Balinškis, Cibulskis, Freibergs, K. Redlihs, Jerofejevs, J. Redlihs – Indrašis, Bičevskis, Darzinš – Meija, Sčastlivyj, Skvorcovs – M. Redlihs, Pavlovs, Lipsbergs – E. Kulda, Golovkovs, Jelisejevs – Toluzakov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Dinamo Riga: Kalninš (Sedláček) – Balinškis, Cibulskis, Freibergs, K. Redlihs, Jerofejevs, J. Redlihs – Indrašis, Bičevskis, Darzinš – Meija, Sčastlivyj, Skvorcovs – M. Redlihs, Pavlovs, Lipsbergs – E. Kulda, Golovkovs, Jelisejevs – Toluzakov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gamalej, Lavrentjev – Misjur, Něstěrov
Diváci: 2019
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Andrej Taratuchin – 2 min. + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Georgs Golovkovs – 2 min. + 2 min., hrubost).