Lyon – Lille 1:2 (kon.) | Nancy – Bordeaux 0:2 (kon.) | Lorient – Dijon 2:3 (kon.)
Bastia – Caen 1:1 (kon.) | Angers – Méty 2:1 (kon.) | Rennes – Nantes 1:1 (kon.)
Angers SCO
2:1 (2:1)
FC Méty
Sobota 28.01.2017, 20:00 • Stade Jean Bouin, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

A máme tu konec utkání! Ve druhém poločase přišel hostující celek ještě o jednoho hráče a musel celý zápas dohrávat o devíti lidech, což bylo značně nepříjemné. Domácí si tedy pohlídali tento výsledek a ačkoliv měli velké množství šancí, tak další branku přidat nedokázali. Angers se tedy po dnešní výhře posouvají na šestnáctou příčku v tabulce! (21:52:42)

90+4

90+3
    Hosté se dostali nečekaně do rychlého protiútoku a taktéž se jim podařilo nebezpečně zakončit, ovšem celou akci přerušil odpískáním ofsajdu hlavní sudí.

90
    Hlavní sudí dnešního utkání nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

87
    Balon se momentálně dostal až k domácímu brankáři, který si míč na chvilku ponechal po sebe a následně ho rozehrál svým spoluhráčům.

85
    Hostující brankář momentálně musel vyběhnout daleko za svoje pokutové území, aby zabránil domácímu protiútoku.

82
    Domácí mezi sebou v poklidu kombinují a vědí, že tento zápas již nesmějí ztratit.

80
    Jeden z domácích hráčů se dokázal dostat k hlavičce, ovšem balon zamířil přesně do rukavic hostujícího brankáře.

80
    Domácí mají výhodu rohového kopu.

78
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Cheick Diabaté, přichází Thibaut Vion.

77
    Domácí jsou v posledních minutách neustále na polovině soupeře, ale do zakončení se mockrát nedostávají. Hosté se snaží dělat co jde, ovšem v devíti lidech to jde těžko.

74
    Domácí se snaží vstřelit pojišťovací třetí branku, ovšem to se jim stále nedaří.

72
    Tak veškeré šance na nějaké body pro hostující celek jsou dnes s největší pravděpodobností ztraceny, jelikož tým z Mét bude dohrávat o devíti lidech.

71
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Ismaël Traoré, přichází Grégory Bourillon.

70
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Opa N'Guette, přichází Cheick Doukouré.

69
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mateo Pavlović, přichází Férébory Dore.