GA Eagles – Utrecht 0:1 (kon.) | Heracles – Eindhoven 1:2 (kon.) | Kerkrade – Excelsior 4:0 (kon.)
Roda JC Kerkrade
4:0 (2:0)
SBV Excelsior
Sobota 28.01.2017, 19:45Nizozemská Eredivisie • 20. kolo

Domácí vítězí v tomto zápase. Zápas hodně ovlivnila červená karta z 18. minuty zápasu, kdy Mattheij podklouzl a musel faulovat, jinak by domácí hráč spěchal sám na brankáře. Domácí si po dlouhé době připisují do tabulky tři body a odlepili se od spodku tabulky.
    To je ode mě vše, přeji Vám hezký zbytek večera a někdy u dalšího on-line přenosu na shledanou. (21:41:53)

90+2

90+2
    Druhá minuta nastavení, domácí stále na polovině hřiště, tentokrát se jim podařilo vystřelit, Hahn si zapisuje další zákrok.

90+1
    První minuta nastavení a domácí před pokutovým územím hostů. Ke střele se nedostali.

90
    Nyní se hra přesunula před bránu domácích, hosté zahrávali rohový kop, ale brankáře Leera neohrozili. Rozhodčí bude nastavovat dvě minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Abdul Ajagun (Roda JC Kerkrade).

89
    Domácí dohrávají zápas na polovině soupeře. Avšak do vážnější šance se nedostali.

88
    Nepodařilo se jim vymyslet nic, naopak domácí se dostali k centru, následná hlavička šla vedle levé tyče.

87
    Útočný faul domácích kousek za polovinou hřiště a hosté budou moci ještě něco vymyslet směrem dopředu?

86
    Žlutou kartu dostává Athanasios Papazoglou (Roda JC Kerkrade).

85
    Na hřišti zůstal ležet po souboji de Wijs. Papazoglou za tento zákrok vidí žlutou kartu.

84
    Hosté na chvíli získali míč a vydali se dopředu, avšak obrana domácích je k ničemu nepustila a nakonec získala míč pro sebe.

83
    Stále sledujeme stejný obrázek hry.

81
    Nyní nesledujeme nic vážného, domácí drží míč a v klidu si nahrávají a chtějí utkání v pohodě dohrát.

79
    Jedno je jisté, pokud domácí zvítězí, což by pravděpodobně měli, tak se odlepí ode dna tabulky a budou v tabulce na předposledním místě.

78
    Přetažený centr z pravé strany zachytil jeden z domácích, ale ani jeho centr nebyl ideální a hosté budou moci vyvézt míč.

77
    Další podklouznutí hostujícího hráče a domácí se tak dostali k rychlému útoku, avšak finální střela šla vysoko nad bránu.