GA Eagles – Utrecht 0:1 (kon.) | Heracles – Eindhoven 1:2 (kon.) | Kerkrade – Excelsior 4:0 (kon.)
Heracles Almelo
1:2 (0:0)
PSV Eindhoven
Sobota 28.01.2017, 19:45 • Polman Stadion, Almelo • Nizozemská Eredivisie • 20. kolo

Já se s vámi loučím, přeji vám příjemný zbytek víkendu a u fotbalu zase někdy na viděnou. (21:49:21)

Jak se tento výsledek promítnul do tabulky? PSV se dotáhlo na druhý Ajax, ale ten má ještě zápas před sebou. Heracles zaujímá po tomto zápase zatím 12. místo, kde po tomto kole i zůstane. V příštím kole se PSV utká s Alkmaarem a Heracles s Tillburgem.

Máme tady konec zápasu. PSV udrželo vedení z druhého poločasu a odváží si z Almela všechno tři body za výhru 2:1. Pojďme ovšem od začátku. V 10. minutě odpískal rozhodčí Blon penaltu pro domácí celek. K penaltě se postavil Samuel Armenteros, který ovšem tuto příležitost neproměnil. Hráči šli do šatny za stavu 0:0. Pět minut po přestávce udeřili poprvé hosté. Jmenovitě Bart Ramselaar otevřel skóre utkání a poslal svůj tým do vedení. Toto vedení trvalo zatím pouze do 74. minuty, kdy Samuel Armenteros napravil své zaváhání z prvního poločasu a vyrovnal. Rozuzlení dnešního zápasu přišlo v 87. minutě, kdy se s velikým štěstím prosadil Davy Pröpper a určil, tak konečný stav.

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 4:11. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 11:10.

90+5

90+5
    Vypadá to, že domácí celek už nic nezmůže a Eindhoven si odveze z Almela tři body za výhru 1:2.

90+4
    Hra pokračuje, rýsuje se poslední šance pro domácí tým.

90+3
    Luuk de Jong se nešťastně srazil s jedním z domácích hráčů. Hra je přerušena, na trávník míří lékaři obou celků.

90+2
    Míč je momentálně na kopačkách hostů, kteří už tahají čas a čekají na závěrečný hvizd.

90+1
    Dlouhý nákop domácího celku končí až v rukavicích hostujícího brankáře.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    V ofsajdovém postavení se ocitnul Andrés Guardado. Míč má domácí celek, kterému nic jiného nezbývá než vsadit všechno na útok.
    88.

88
    Mohlo to být 1:3, ale proti byl vynikající Bram Castro, který vytáhnul zákrok par excellence.
    87. Davy PRÖPPER - 1:2

87
    PSV právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je veliká škoda pro domácí celek. DAVY PRÖPPER se opřel do míče, který trefil domácího obránce a pot zamířil nešťastně do branky. PSV se opět dostává do vedení.

86
    Hra se přesouvá do středu hřiště, kde probíhá velká bitva o balón. Zatím vedou hráči PSV, kteří míří do útoku.

85
    Siem de Jong chtěl z první hrát na svého bratra, ale přihrávku vystihnul jeden z obránců, který míč odkopává.

84
    Domácímu týmu zřejmě stačí remíza a podle toho vypadá i jejich hra, která se odehrává pouze na jejich polovině.