Lazio – Chievo 0:1 (kon.) | Inter – Pescara 3:0 (kon.)
Inter Milán
3:0 (2:0)
Delfino Pescara 1936
Sobota 28.01.2017, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 22. kolo

Zápas je tedy za námi a Inter ho nakonec zvládl bez větších potíží – Pescara sice ve druhé polovině hry měla za stavu 2:0 několik dobrých šancí, ale žádnou neproměnila. Následně po puštěném ofsajdu udeřil střídající Éder a pečetil tak vysokou výhru Nerazzurri – hosté jsou pak stále stále v tabulce Serie A na posledním místě.

Ode mě je to pro dnešek vše, já se loučím a přeji Vám příjemný zbytek večera. (22:42:04)

90+3

90+3
    Na pas za obranu se snažil si nabíhat Icardi, ten na něj byl ale moc dlouhý a zvládl tak míč pouze zahrát do autu – na jeho rozehrávku pak Delfino nijak nespěchá.

90+1
    Nastaveny nad rámce základní hrací doby jsou pak tři minuty – za ty se nedá čekat, že by se stalo něco, co zásadně změní zápas.

89
    S koncem zápasu se stále nic nemění, Inter se snaží ještě soupeře vykombinovat, hra už ale podle očekávání nemá takové tempo.

87
    I ke konci zápasu má duel pod plnou kontrolou Inter, který se snaží nepustit svého soupeře do nějaké zbytečné šance a výsledek si tak pohlídat.

85
    Je tu poslední střídání i od kouče Pioliho – ten na poslední minuty pošle do hry Santona, který nahradí D'Ambrosia.

84
    Před brankou Interu se snažil dopředu dostat Cerri, ten byl ale nakonec povalen Gagliardinim a je pískán faul.

82
    Naposledy dnes střídá hostující kouč Oddo – ten ze hřiště na posledních deset minut stahuje Kastanose a místo něj do boje vysílá Cubase.

82
    Opravdu až moc jednoduše šel ve vápně k zemi mírně přistrčený Éder, sudí mu na to neskočili a hraje se tak dál.

80
    Do další šance na navýšení náskoku se dostal domácí mladík Gabriel Barbosa, ten ale svoji přízemní střelou pouze nechal vyniknout rychle reagujícího Bizzarriho!

78
    I nadále hru kontrolují domácí, kteří dnes velice pravděpodobně už o tento náskok přijít nemohou a nikam tak nespěchají.

76
    Střídají i domácí, kteří ze hřiště stahují zkušeného Candrevu a místo něj se nám na hřišti ukáže Gabriel Barbosa.

75
    Je tu další střídání, tentokrát jde dolů hostující útočník Bahebeck, kterého nahrazuje Cerri.
    73. ÉDER - 3:0

73
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Tak ÉDEROVI stačily dvě minuty na hrací ploše, aby dokázal prostřelit Bizzarriho dnes potřetí! Branka ovšem padla z akce, které předcházel jasný ofsajd – Brozović našel nabíhajícího kapitána Icardiho, který byl v postavení mimo hru, toho si ale pomezní nevšiml a tak byl cesta k bráně volná. Domácí útočník ještě vylepšil pozici před poloprázdnou branku pro ÉDERA a ten neměl problém uklidnit míč do sítě.

71
    Je tu první střídání i v domácím týmu – kouč Pioli posílá na hřiště Édera, který nahradí Chorvata Perišiće.

70
    Tempo hry trochu opadlo a domácí celek se soustředí hlavně na držení míč a natahování hry – což je celkem pochopitelné.

69
    Hra se přesunula před branku domácích a tam se snaží Pescara dotlačit za Handanoviče snižující branku – to se ale přes pozornou obranu nedaří.

Ondřej Hradecký

Branky: 24. D'Ambrosio (Brozović), 43. Mário (Perišić), 73. Éder (Icardi)

Karty:   54. Nagatomo (INM) – 67. Biraghi (PES)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:12.
    Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio (85. Santon), Medel, Miranda, Nagatomo – Gagliardini, Brozović – Candreva (76. Gabriel), Mário, Perišić (71. Éder) – Icardi (C).
    Náhradníci: Carrizo – Andreolli, Kondogbia, Palacio, Biabiany, Ranocchia, Banega, Santon, Murillo, Gabriel, Éder, Pinamonti.

Delfino Pescara 1936: Bizzarri – Zampano, Stendardo (55. A. Crescenzi), Coda, Biraghi – Verre, Bruno, Memushaj (C) – Kastanos (82. Cubas), Benali – Bahebeck (75. Cerri).
    Náhradníci: Fiorillo – A. Crescenzi, Cerri, Pepe, Maloku, Delli Carri, Mitrita, Cubas, Gyömbér.

Rozhodčí: Calvarese – Carbone, Lo Cicero