Liverpool – Wolverhampton 1:2 (kon.) | Burnley – Bristol 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Manchester City 0:3 (kon.)
Chelsea – Brentford 4:0 (kon.) | Tottenham – Wycombe 4:3 (kon.) | Middlesbrough – Accrington 1:0 (kon.)
Southampton – Arsenal 0:5 (kon.)
Liverpool FC
1:2 (0:2)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 28.01.2017, 13:30 • Anfield Road, Liverpool • FA Cup • 4. kolo

S konstatováním, že dnešní utkání na Anfield Road v Liverpoolu sledovalo 52 469 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (15:32:15)

Dnešní utkání je tedy u konce a postup do dalšího kola FA Cupu slaví hostující Wolverhampton. Ten šel do vedení již v první minutě zápasu, kdy se po standardní situaci prosadil Richard Stearman. Ještě před poločasovou přestávkou se navíc trefil i Andreas Weimann a půle tak skončila překvapivým výsledkem 0:2. V druhé poločasu měl Liverpool převahu, avšak zmohl se jen na korekci z nohy Divocka Origiho, jenž v 86. minutě snížil. O chvíli později ještě tentýž hráč mohl vyrovnat, ale proti byl Burgoyne. Liverpool tedy po prohře v semifinále anglického poháru vypadává i z FA Cupu.

90+4

90+4
    Hosté ještě vybojovali rohový kop. Tohle už Wolves stoprocentně zvládnou.

90+3
    Naprosto nepochopitelný faul Origiho. Domácí přicházejí o míč a času na vyrovnání už opravdu moc nemají.

90+2
    Coutinho z volného kopu zakončil pouze do zdi. Liverpool ale zůstává na útočné polovině a snaží se dostat k ohrožení brány Wolverhamptonu.

90+2
    Opět byl faulován Alberto Moreno a teď to vůbec nevypadá špatně. Hráč kalibru Coutinha to rozhodně může trefit.

90+1
    Doherty si v pokutovém území před vlastní bránou dal tělo před Leivu a ten skončil na trávníku. Tady se o penaltu v žádném případě nejednalo.

90
    Nad rámec řádných devadesáti se budou hrát ještě čtyři minuty.

90
    Alberto Moreno byl hodně tvrdě zastaven Evansem a ten dostává žlutou kartu.
    89. Bödvarsson to udělal parádně, ale nakonec trefil Leivu

89
    Coutinhova střela zablokována, pokus o přihrávku na Sturridgea byl neúspěšný. Dopředu se naopak vydal Bödvarsson, který si poradil se dvěma hráči, ale poté trefil Leivu.

88
    Liverpool je nastěhován na útočné polovině. Hosté jsou v plném počtu zataženi před vlastní bránou.
    87. Hostující gólman odmítl vyrování

87
    Divock Origi měl na noze vyrovnání! Znovu se ocitl v podobné situaci, ale Burgoyne tentokrát fantasticky zasáhl na brankové čáře.

87
    Domácí jsou při chuti a znovu se dostali dopředu. Doherty zablokoval Coutinhovu přihrávku, ale následuje další rohový kop.
    86. Divock ORIGI - 1:2

86
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Sníženo a ještě tady bude drama! Po rohovém kopu si obrana Wolverhamtponu neporadila se závarem v blízkosti brány, Sturridge hlavičkou našel osamoceného DIVOCKA ORIGIHO a ten u tyče v pohodě zakončil.