Barys – Jokerit 0:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Minsk 2:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Riga 2:1 (kon.)
Magnitogorsk – Čerepovec 6:4 (kon.) | Čeljabinsk – CSKA Moskva 4:3 (kon.) | Ufa – Petrohrad 1:3 (kon.)
N.Novgorod – Soči 1:2 (0:1 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Dinamo Riga
Středa 01.02.2017, 15:00 • Arena Jugra • KHL

Československá stopa v zápase
    Jakub Sedláček, 60 minut, 26 střel, 2 góly. (17:14:40)

Domácí celek vyhrává tento na góly poměrně chudý zápas poměrem 2:1. Všechny góly jsme viděli ve druhé třetině. Jugra tak získává body do tabulky.

59:53

59:40
    Dinamo Riga je v útočném pásmu, kde kombinuje, střelba nepřichází.

59:30
    Hosté hrají v šesti, zkouší to bez brankáře.

59:00
    Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry.

58:10
    Mnoho času už hosté nemají na vyrovnání.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:07
    Riga se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma, obrana domácích hraje systematicky a zodpovědně.

55:00
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Dinamo se snaží se stavem zápasu něco udělat, zatím ale marně.

54:16
    Takticky hrají hokejisté Chanty-Mansijsu velmi dobře. Kotuč mají pod kontrolou a nikam se neženou.

53:23
    Sergej Kupcov přebruslil soupeře ve středním pásmu, a tak se mohl dostat do zakončení, které však postrádalo přesnost.

52:30
    Tim Sestito založil útočnou akci, ve které nemohl pokračovat, neboť velmi dobře zapracovala domácí defenziva.

51:20
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí celek stále vede o jednu branku a snaží se hrát co nejaktivněji. Hosté se musí bránit první formaci soupeře.

49:30
    Hra je nyní přerušena, následovat bude komerční přestávka.

48:55
    S vypětím všech sil se dokázali hosté ubránit přesilové hře. Skvěle to sehráli domácí, kteří byli dlouhou dobu v útočném pásmu. Jakub Sedláček se rozhodně nenudil.

47:11
    Hosté hrají ve čtyřech, to nejhorší mají za sebou.

46:55
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Jekabs Redlihs – 2 min., sekání).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 33. Ankudinov, 36. A. Alexejev (Ugolnikov, Kurjanov) – 24. Darzinš (E. Kulda)

Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov (Bojaršinov) – Šulakov, N. Chlystov, Ugolnikov, Kulik, Valentěnko, Al. Makarov, Orlov – Lapenkov, Varfolomejev, Ljudučin – Kupcov, Kurjanov, A. Alexejev – Beljajev, J. Ivanov, Dvurečenskij – Gorbunov, Buljanskij, Fefelov – Ankudinov.
    Dinamo Riga: Sedláček (Kalninš) – Cibulskis, Balinškis, Leščovs, Galvinš, J. Redlihs, Zile, Freibergs – Indrašis, Darzinš, Bičevskis – Gillies, Tim Sestito, Toluzakov – Pavlovs, Skvorcovs, Meija – Lipsbergs, E. Kulda, Golovkovs.

Rozhodčí: Belov, Komarov – Novikov, Kučava