Nijmegen – GA Eagles 1:2 (kon.) | Alkmaar – Eindhoven 2:4 (kon.) | Willem II – Heracles 1:2 (kon.)
Groningen – Excelsior 1:1 (kon.)
FC Groningen
1:1 (0:0)
SBV Excelsior
Sobota 04.02.2017, 20:45Nizozemská Eredivisie • 21. kolo

Ve zbývajících dvou minutách nastavení se již nic nestalo a dnešní zápas končí remízou 1:1. Lze říct, že výsledek je pro oba týmy spravedlivý. Branek jsme se dočkali až ve druhém poločase, kdy nejprve otevřeli skóre domácí, penaltou, kterou proměnil Mahi. Hosté byli pak za svou aktivitu odměněni vyrovnávací brankou Hadouira, který ihned po třech minutách strávených na hřišti dokázal stav zápasu vyrovnat.
    S tímto se s Vámi loučím a někdy u dalšího on-line přenosu na shledanou.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:11. (22:40:19)

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Anouar Hadouir (SBV Excelsior).

90+2
    Míč se dostal na hranici šestnáctky, avšak obrana hostů ho dál nepustila.

90+2
    Dlouhý míč končí u brankáře Hahna.

90+1
    Domácí nebezpečně operovali před bránou soupeře, avšak obrana hostů menší tlak přečkala bez inkasované branky.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Sledujeme hru ba polovině hřiště a ani jeden z týmu nechce udělat nějakou chybu.

88
    Nyní byl domácím pískán ofsajd.

88
    Další útok domácích, tentokrát zastaven obranou na hranici šestnáctky.

87
    Poslaný centr hlavičkoval domácí hráč jen těsně vedle levou tyč.

87
    Standardní situace ze střední vzdálenosti pro domácí...

85
    Domácí nyní více na míči, avšak vážně se jim nepodařilo ohrozit Hahna.

84
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Samir Memišević, přichází Oussama Idrissi.

83
    Domácí se totiž dostali k centru z levé strany a z opakovaného záběru centr odvracel hostující hráč a měl se kopat správně rohový kop. Avšak rozhodčí to viděl jinak a Mahi to neuhádal a naopak získal žluté napomenutí.