Kobra – Vrchlabí 3:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 5:4 (po pr.)
Klatovy – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Vsetín – SHK Hodonín 2:3 (po pr.) | Tábor – Jablonec n/N 1:2 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
5:4 (1:1, 1:2, 2:1 - 1:0) Stav série: 1:0
DRACI PARS ŠUMPERK
Neděle 12.03.2017, 17:00 • RT TORAX ARENA • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Semifinále

Pro tento večer je to ode mne z RT TORAX ARENY vše, děkuji za pozornost a ve čtvrtek se budu těšit na další textový přenos z porubského ledu.

Krásný zbytek nedělního večera! (19:34:21)

Deseti minutové prodloužení ukončil kapitán Poruby David Zachar, což je asi zadostiučinění všem příležitostem, které měl v základní hrací době.
    Do úterního utkání na ledě Šumperku tak půjde s výhodou HC RT TORAX Poruba 2011.

Draci ztratili mnoho sil častou hrou v oslabení, ale přesto dokázali utkání dostat do prodloužení, kde dnes bylo štěstí prostě na straně domácí kabiny.

61:16
    Poruba právě vstřelila branku!
    DAVID ZACHAR byl na konci tlaku do šumperské brány. Střelu Kaluži dokázal Kůdela vyrazit, ale do volného prostoru, kde se pro puk doslova natáhl porubský kapitán a po několika pokusech v základní hrací době, které mu nevyšly, ukončuje utkání vítězným gólem. Asistence: Marek Kaluža a Tomáš Jáchym.

60:10
    Puk mění majitele každou vteřinou a každým dotekem hokejky.

60:01

Dramatická třetina o vítězi nerozhodla. Chvíly tahali za delší provaz domácí, když chybu šumperské obrany potrestal Marek Bail a do vedení dostal RT TORAX Ondřej Slováček. Hosté však sebrali všechny síly a v posledních minutách vyrovnali brankou Daniela Vachutky.

60:00

58:58
    Rozhodčí už pouští hru a hraniční zákroky nepískají.

57:59
    Draci právě vstřelili branku!
    DANIEL VACHUTKA zůstal nepokrytý a křižnou přihrávku pohodlně dopravil do odkryté brány. Asistence: Tomáš Sedlák a Michal Vymazal.

57:30
    Zachar před brankou háčkoval až neukočíroval hokejku a puk mu před brankovištěm ujel z čepele. Kůdela nakonec puk odpaluje dále od vlastní brány.

57:00
    Vymazalovi nebylo dovoleno zakončit. Kotouč do bezpečí odpaluje Dresler.

56:23
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Kaluža – 2 min., podražení).
    Zbytečný faul v útočné třetině.

55:37
    Hra se zdržela, protože diváci naházeli na ledovou plochu předměty a je třeba led vyčistit.

55:37
    ONDŘEJ SLOVÁČEK vybojoval kotouč v pravém rohu útočné třetiny a jen tak prostě nahodil puk na bránu a on Kůdelovi propadl někde mezi betony a tyčkou. Nebo pod bruslemi. Asistence: Michal Sztefek a Martin Piecha.

55:23
    Čech chytá střelu Hrocha. Bude se vhazovat po jeho pravici.

55:00
    Peslar byl po odpískání natlačen na klečícího Kůdelu. Rozhodčí situaci uklidňují a porubský, dnes, útočník se jede šumperskému brankáři omluvit.

54:54
    Tentokrát se nedovoleně osvobozují hosté.

54:02
    Icing Poruby.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 8. Seidler (Vaněk), 31. Slováček (Dresler, Puzič), 53. Bail, 56. Slováček (Sztefek, Piecha), 62. Zachar (Kaluža, Jáchym) – 15. Vymazal (Sedlák, Drtil), 25. Králík (Fišera), 30. Králík (Sedláček), 58. Vachutka (Sedlák, Vymazal)

HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Kubáň) – Puzič, Dresler, Bail, Kaluža, Slavík, Puškár, Adamík, Flašar – Slováček, Piecha, Sztefek – Kafka, Jáchym, Zachar – Seidler, Peslar, Vaněk – Rudl, Orság
    DRACI PARS ŠUMPERK: Kůdela (Svoboda) – Adam, Sedlák, Řezáč, Fišerra, Janota, Drtil, Ďurkáč – Matějka, Vymazal, Vachutka, Sedláček, Králík, Langr, Cink, Hroch, Fischer, Ostřanský, Novosad

Rozhodčí: Zbořil, Škrobák – Bubela, Zedník