New Jersey – Philadelphia 6:2 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 2:4 (kon.) | Washington – Nashville 1:2 (po pr.)
Columbus – Florida 2:1 (kon.) | Carolina – Minnesota 3:1 (kon.) | Tampa – Toronto 0:5 (kon.)
Ottawa – Chicago 1:2 (kon.) | Edmonton – Boston 7:4 (kon.) | Arizona – Detroit 4:5 (0:1 po s.n.)
Vancouver – Dallas 2:4 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 2:0 (kon.) | San Jose – St. Louis 1:4 (kon.)
Washington Capitals
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
Nashville Predators
Pátek 17.03.2017, 00:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Z mé strany už je to pro tenhle zápas vše. Příjemnou noc přeje Petr Sumbal. (02:38:24)

1. Viktor Arvidsson (NSH) 1+0
    2. Pekka Rinne (NSH) 22 zák., 1 gól, 95,7%
    3. Braden Holtby (WSH) 22 zák., 2 góly, 91,7%

Urodilo se nám poměrně velké překvapení. To můžeme tvrdit kdykoliv prohraje Washington doma, navíc v zápase, ve kterém vedl. Dnes se to ale stalo a Nashville si tak odváží z hlavního města USA cenné dva body. V boji o play-off se budou hodit. Dlouho vyrovnané utkání nakonec až v prodloužení rozsekl vítěznou ranou švédský mladík Viktor Arvidsson.

61:05 Viktor ARVIDSSON - 1:2

61:05
    Nashville právě vstřelil branku!
    Je konec, prodloužení jsme si příliš dlouho neužili. Nashville se dostal do přečíslení dva na jednoho a to skvěle zakončil střelou zápěstím z levého kruhu VIKTOR ARVIDSSON. Asistence: Ryan Johansen, Roman Josi.

60:35
    A byl to právě švýcarský obránce, kdo akci Nashvillu zakončil. Holtby předvedl zákrok holí.

Roman Josi vyčkává za vlastní bránou až mu spoluhráči ideálně najednou.

60:01

Protože šedesát minut hry o vítězi tohoto zápasu nerozhodlo, dočkáme se prodloužení. To se, jako již tradičně, bude hrát ve třech mužích na každé straně.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Puk opustil hřiště, vhazovat by se mělo ve středním pásmu.

59:36
    Ekholm dostal kotouč jen do středního pásma.

59:02
    Tlak Washingtonu kulminuje. Je vidět, že domácímu týmu se do prodloužení moc nechce.

58:43
    Nashville vyhazuje puk, ale nestihne kompletně prostřídat.

58:20
    Williams vypustil rychlou střelu zápěstím z pravého kruhu. Rinne opět svůj tým podržel.

57:15
    Ovečkin promáchl hokejkou naprázdno, puk, který ležel před ním minul.

56:36
    Už podruhé se ve třetí třetině píská Washingtonu přihrávka rukou.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 12. Connolly (J. Vrána) – 39. Neal (Fiala), 62. Arvidsson (Johansen, Josi)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Carlson, Alzner, Niskanen, Orlov, Shattenkirk, Orpik – Oshie, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Williams, Kuzněcov, Ma. Johansson – J. Vrána, Eller, Connolly – T. Wilson, Beagle, Winnik.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi (A), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Bitetto – Arvidsson, Johansen, Forsberg – C. Smith, Fisher (C), Fiala – Neal (A), Järnkrok, Parenteau – Watson, Sissons, McLeod.