Č. Budějovice – HC Plzeň 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 4:6 (kon.)
HC Motor České Budějovice
2:4 (2:2, 0:1, 0:1) Stav série: 0:2
HC Plzeň 1929
Pátek 17.03.2017, 16:00 • Budvar aréna • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu sk. "A" • Semifinále

Je konec, odveta za loňský rok se Indiánům povedla náramně. Ve třeti třetině ještě přidal gól Lang a domácí ve druhé roce za sebou končí před branami finále. (18:01:22)

59:30
    Je rozhodnuto, Plzeň postupuje do semifinálového turnaje!

58:15
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A Plzeň nejspíše rozhoduje zápas! Toman trefil prvního stojícího hráče a hosté se dostali do protiútoku tři na jednoho. První střelu sice Kubíček ještě zvládl zblokovat, ale puk se od něj odrazil na MARTINA LANGA, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku! Asistence: Filip Přikryl a Kolář Filip

57:52
    Tomanova střela byla zblokovaná.

57:43
    Domácí to zkoušejí v šesti!

Oddechový čas pro domácí.

57:36
    Domácí už opravdu nemají moc času alespoň na vyrovnání.

57:00
    Plzeň má puk na svých hokejkách a bohatě jí to stačí.

56:44
    Langovu střelu má Dvořák v lapačce.

55:59
    Mužík si v gólovce nezpracoval puk a domácí mají stále šanci.

55:19
    Beránek má puk na hokejce, ale byl rychle odzbrojen.

53:55
    Janochova střela míří těsně vedle.

53:40
    Čas domácím utíká mílovými kroky.

52:42
    Novák přilétl do útočného pásma jako velká voda a připsal si dobrou střelu, kterou Pilc vyrazil betonem jen tak tak.

51:43
    Dvořák svůj tým ve třet třetině opravdu drží! Připsal si dva velmi těžké zákroky během pár vteřin.

51:03
    Grossmann zakončoval nadvakrát, ovšem ani jednou nebyl úspěšný.

50:50
    Kuchárik zakončoval v pádu, ale netrefil.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 2. Beránek (Dvořák J., Toman), 11. Beránek (Novák, Čížek) – 7. Novák (Lang, Přikryl), 17. Lang (Přikryl, Staněk), 36. Lang (Princl), 59. Lang (Přikryl, Kolář)

HC Motor České Budějovice: Dvořák M. (Prchlík) – Dvořák J. Kubíček (A), Endl, Dekret, Tampier, Svach, Remta – Grossmann, Beránek, Novák, Čížek (C), Ryba, Toman (A), Hrubec, Schwartz, Janoch, Pouzar
    HC Plzeň 1929: Pilc (Maličkay) – Novák, Hamšík, Pánek, Váchal (A), Šiller, Staněk, Kremláček, Kovařík – Slanina, Soukup, Přikryl, Rozsahegyi, Princl, De Sousa, Kolář (A), Rohla, Malát, Lang, Kuchárik, Mužík (C)

Rozhodčí: Pokorný – Zíka, Horký