Marítimo – Arouca 3:1 (kon.) | Feirense – Chaves 3:2 (kon.) | Porto – Setúbal 1:1 (kon.)
Guimarães – Rio Ave 3:0 (kon.)
FC Porto
1:1 (1:0)
Vitória FC Setúbal
Neděle 19.03.2017, 19:00 • Estádio Do Dragão, Porto (kapacita 50.399 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 26. kolo

Zápas nabídl remízu, po prvním poločase vedli domácí, ve druhé polovině dokázal Setúbal vyrovnat. V nastavených sedmi minutách gól nepovedl, a tak se oba týmy rozcházejí smírně 1:1. (21:01:02)

90+7

90+6
    Předposlední minuta nastaveného času a nyní jsou aktivnější hostující hráči.

90+5
    Hostující brankář Bruno Varela dlouhým výkopem poslal míč za polovinu hrací plochy.

90+4
    Závěr zápasu je hodně vypjatý, a nastavený čas, takto dlouhý, emoce ještě navýšil.

90+3
    Žlutou kartu dostává Pedro Pinto (Vitória FC Setúbal).

90+2
    Žlutou kartu dostává Arnold (Vitória FC Setúbal). Naprosto zbytečný počin hostujícího hráče v osobním souboji znamená žlutou kartu.

90+1
    Nastavovat se bude sedm minut!

90
    V poslední minutě hry druhého poločasu uvidíme ještě jeden rohový kop. Po centru Tellese se k míči dostal Soares,který nedokázal překonat brankáře soupeře. Bruno Varela kryje.

89
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází André Silva, přichází Depoitre.

88
    Fábio Pacheco poslal míč jen do autu. Následovat bude domácí rohový kop. Míč do hry uvedl Alex Telles. Centr před branku se snesl na hlavu obránce, který hlavičkoval pryč.

87
    Mnoho krásných momentů k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává.

84
    Po nenápadné akci se dostal do velké šance domácí Brahimi, jehož zakončení opět minulo branku! Nechybělo mnoho a Porto se dostalo do vedení.

83
    Žlutou kartu dostává João Amaral (Vitória FC Setúbal).

82
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Thiago Santana, přichází Arnold.

80
    Deset minut hry zbývá do konce, Porto hraje aktivně na brejky, naopak hosté to zkouší kombinační trpělivou hrou.

79
    Domácí fotbalisté se snaží rozhodnout, tlačí se do útoku, ale nesmí zapomínat na defenzivní činnost.

78
    Porto mohl do vedení poslat zkušený Soares, jenže jeho rána končí mimo bránu.

77
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Stav zápasu je stále nerozhodný. Aktuálně platí stav 1:1.

Jan Prošek

Branky: 45+1. Corona – 56. Carvalho

Karty:   63. Torres (PRT), 71. Marcano (PRT) – 14. Pacheco (STL), 33. Varela (STL), 83. Amaral (STL), 90+2. Arnold (STL), 90+3. Pinto (STL)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 11:0. Rohy: 12:0. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:15.
    FC Porto: Casillas – Marcano, Brahimi, André Silva (89. Depoitre), Alex Telles, Corona (60. Diogo Jota), Layún (76. Otávio) , Danilo, Felipe, Soares, Óliver Torres
    Náhradníci: José Sá – Boly, Rúben Neves, Depoitre, Herrera, Diogo Jota, Otávio

Vitória FC Setúbal: Bruno Varela – Frederico Venâncio, Fábio Cardoso, Fábio Pacheco, Nenê Bonilha (68. Edinho), João Costa, Vasco Fernandes (74. Pedro Pinto), Thiago Santana (82. Arnold), Nuno Pinto, João Amaral, João Carvalho
    Náhradníci: Trigueira – Pedro Pinto, Arnold, Nuno Santos, Meyong, Costa, Edinho