Caen – Monaco 0:3 (kon.) | Dijon – Saint-Étienne 0:1 (kon.) | PSG – Lyon 2:1 (kon.)
SM Caen
0:3 (0:1)
AS Monaco
Neděle 19.03.2017, 15:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:55:11)

Utkání končí zaslouženým vítězstvím Monaka, které dnes přesvědčilo soupeře o skutečné kvalitě. Hra Monaka byla velmi jednoduchá, postavená na skvělých individuálních schopnostech Germaina a Mbappého, kteří dokázali získávat míče po dlouhých nákopech, stejně jako s míčem sprintovat po stranách. Monačtí dnes jasně dominovali a je vidět, že jsou ve velké herní pohodě. Caen nelze upřít snahu, bojovnost, domácí se snažili, ale kvalitativně to dnes nebylo nic platné.

90+3

90+3
    Poslední desítky sekund nás dělí od závěrečného hvizdu, Monako s míčem u půlící čáry.

90+1
    Sudí se rozhodl nastavit tři minuty, v nichž se již nedá očekávat zásadní zlom v zápase.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, velký talent francouzského fotbalu, Kylian Mbappé, sklidil při svém odchodu aplaus hlediště, není se co divit, také dnešní zápas byl v jeho podání excelentní!

88
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Kylian Mbappé, přichází Irvin Cardona.

86
    Kylian Mbappé (Monaco) si efektně zpracovává míč ve vápně soupeře, pak ale branku přestřeluje.
    85. Fabinho (Monako) v dobré pozici těsně míjí branku Caen

85
    Fabinho (Monaco) nyní podcenil střelu uvnitř vápna soupeře, kdy míč poslal zhruba metr vedle.

84
    Ivan Santini (Caen) se žene za míčem do vápna, ale dříve je u něho Subašić.

83
    Caen získává volný kop, dokáží domácí ohrozit Subašiće?

82
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Bernardo Silva.
    81. Kylian MBAPPÉ - 0:3

81
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Uhlídat KYLIANA MBAPPÉHO je dnes nad síly obránců Caen, tento aktuálně super střelec knížecího klubu si v pohodě odstoupí od bránícího Guilberta a hlavou usměrní centr Moutinha do sítě.

81
    Na lavičce Monaka se schyluje k dalšímu střídání, svlečen je již Bernardo Silva.

80
    Posledních deset minut dělí Monako od očekávaného vítězství, které jen potvrdí pozici lídra knížecího klubu.

79
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Tiemoué Bakayoko.