Ried – Rapid 3:0 (kon.) | Austria – St. Pölten 1:2 (kon.) | Admira – Mattersburg 0:2 (kon.)
Wolfsberger – Rheindorf Altach 0:0 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
0:2 (0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
Sobota 08.04.2017, 18:30 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 28. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, budu se těšit zase někdy příště. (20:25:08)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 8:12. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:8. Fauly: 15:16.

Druhý poločas a tím i celý zápas ovlivnilo brzké vyloučení Totha, minutu nato totiž vstřelil Röcher vítězný gól. Na 2:0 upravil Bürger a veškerá domácí snaha o odpor pak skončila po Leitnerově vyloučení. Hosté berou zcela zasloužené tři body.

90+6

90+5
    Hromadné čekání na závěrečný hvizd nebere konce. Těžko říct, co šestiminutovým nastavením sudí sledoval.

90+3
    Hosté kombinují a občas zkusí ohrozit bránu, nic zajímavého z pohledu rozdělení bodů se už asi nestane.

90+2
    César Ortiz zkusil z půlky hřiště překvapit Lacknera, ten ale dokázal, že mu ani hra rukama není cizí a míč lapil.

90+1
    Pokud jsem se nepřeslechl, rozhodčí se rozhodl nastavit šest minut. Proti gustu...

89
    Žlutou kartu dostává Vastić (FC Admira Wacker Mödling).

88
    Maierhofer je při chuti a je na něm vidět, že on by rád jeden gól ještě vstřelil. Teď ho ale zastavilo ofsajdové postavení.

87
    Maierhoferova střela letěla metr vedle levé tyče domácí brány.

86
    Mattersburg se dostává často do přečíslení, ale jeho hráči už nejsou v řešení situací tak důslední.

84
    Tyč po krásné střele Grgiće!

82
    Zápas se víceméně dohrává, v devíti hráčích už domácí těžko mohou pomýšlet na obrat a ani hosté se nikam neženou.

80
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Perlak, přichází Grgić.

79
    Následně sebral i vysoký míč po rohu. Alespoň malé potěšení pro domácí fandy, kteří hlasitě kvitují Lacknerovo počínání mezi třemi tyčemi.

78
    Do brány se postavil záložník Lackner a ihned předvedl vynikající zákrok po střele z přímého kopu!

77
    Leitner vyběhl proti unikajícímu Maierhoferovi, jenž si ho obhodil a domácí brankář ho faulem za červenou kartu poslal k zemi. Domácí navíc už nemají střídání, a tak musí do brány jeden z hráčů.