Club Brugge – Charleroi 1:1 (kon.) | Roeselare – Genk 0:1 (kon.) | Lokeren – Kortrijk 0:0 (kon.)
Mouscron – Eupen 0:2 (kon.) | Waasland-Beveren – St.Gilloise 1:4 (kon.) | Standard – Sint-Truiden 2:2 (kon.)
Waasland-Beveren
1:4 (1:2)
Royale Union St-Gilloise
Sobota 08.04.2017, 20:00 • Freethiel-Stadion • Belgická liga • O Evropskou ligu

Přestože přijeli jako outsideři, dokázali hráči Unionu překvapit na půde Waaslandu a po zásluze si domů odváží suveréní vítězství 4:1. V tabulce o Evropskou ligu si připisují již druhý tříbodový počin, naopak domácí zůstavají stále po dvou duelech s nelichotivou nulou.

Děkujeme za sledování přenosu a někdy příště nashledanou a příjemný večer. (22:02:52)

90+3

90
    Nastavují se 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    K zahrávání přímého kopu se postavil Aoulad, který se rozhodl střílet přes zeď. Jeho počínání ale vzápětí vystihli obránci Beverenu, kteří odkopávají do bezpečí.

86
    I Waasland si vytváří zajímavé šance, i přestože je o výsledku rozhodnuto. Boljevičova střela letí nad bránu Sausseze.

83
    Střídání v týmu Royale Union Saint-Gilloise: ze hřiště odchází Aguemon, přichází Okita.

82
    Výborné bránění domácího Demira nedovolilo hostům další útočnou šanci.

79
    Střídání v týmu Royale Union Saint-Gilloise: ze hřiště odchází Da Silva, přichází Baherlé.

78
    Žlutou kartu dostává Myny (KV Red Star Waasland-Beveren).
    Žlutou kartu dostává Cabeke (Royale Union Saint-Gilloise).

76
    Buatuova střela končí v boční síti brány hostujícího Sausseze.

73
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Cerigioni, přichází Dhondt.

71
    Tým Saint Gilloise právě vstřelil branku! Míč si ze solidní vzdálenosti od brány připravil ke své pumelici NICOLAS RAJSEL a jeho čtvrtá branka v tomto utkánání se zároveň stává jeho dvanáctou brankou v sezoně.

70
    Union se dere hned do dalšího přečíslení.

69
    Tým Saint Gilloise právě vstřelil branku! Skvělý taktický tah v podání kouče Grosjeana. Čerstvě vystřídaný MOHAMED AOULAD získává náhravku od Da Silvy a ve své první šanci hned překonává gólmana.

64
    Martens má chuť i po druhém gólu a nyní to jasně naznačil brankáři Kötelesovi, jemuž adresoval důrazné upozornění přímo do nachystaných rukavic.

61
    Začátek druhého poločasu je stále velmi vyrovnaný a na první vyloženou šanci se zatím čeká.

58
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Michel, přichází Boljevič.
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Langil, přichází De Schutter.

56
    Střídání v týmu Royale Union Saint-Gilloise: ze hřiště odchází Mombongo, přichází Aoulad.

51
    S druhou částí začala hra poněkud ztrácet na tempu, které bylo nasazeno v posledních minutách prvního poločasu. Uvidíme, který z týmů zvolí po zbytek utkání lepší taktiku.