Ried – Rapid 3:0 (kon.) | Austria – St. Pölten 1:2 (kon.) | Admira – Mattersburg 0:2 (kon.)
Wolfsberger – Rheindorf Altach 0:0 (kon.)
SV Guntamatic Ried
3:0 (0:0)
SK Rapid Vídeň
Sobota 08.04.2017, 16:00 • Keine Sorgen Arena, Ried Im Innkreis (kapacita: 7.680 diváků) • Rakouská Bundesliga • 28. kolo

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas díky výbornému vstupu do druhého poločasu, ve kterém vstřelili tři branky a svého soupeře porážejí 3:0 (17:56:46)

90+4

90+3
    V poklidném tempu se zápas dohrává, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí fanoušci netrpěli čekají na odpískání konce zápasu.

90+2
    Vídeň se snaží něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně. Domácí velmi dobře hrají takticky.

90+1
    Natavovat se budou čtyři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Ried hraje velmi dobře takticky, drží hru na polovině hrací plochy.

88
    Vídeň se snaží s výsledkem něco udělat, ale domácí defenziva hraje velmi dobře.

87
    Další faul domácích, S. Hofmann bude rozehrávat volný roh.

85
    Hostující Dibon rozehrával volný kop svého celku, ale do střelecké pozice nikoho ze spoluhráčů nevyslal.

83
    Domácí brankář dlouhým výkopem posílá míč do hry, na útočné polovině našel spoluhráče.

82
    Sledujeme poklidný závěr zápasu, který nenabízí příliš mnoho střeleckých pozic.

81
    Střídání v týmu SV Guntamatic Ried: ze hřiště odchází Nutz, přichází Trauner.

80
    Pavelic rozehrál třetí rohový kop svého celku v řadě, ani jeden centr před branku nebyl úspěšný.

79
    Murg velmi dobře vystřelil z předbrankového prostoru. Z osy hrací plochy trefil Durakoviće.

77
    Žulj se probojoval do střelecké pozice, ale jeho ránu skvěle zablokoval Murg.

76
    Střídání v týmu SV Guntamatic Ried: ze hřiště odchází Ziegl, přichází Alberto Prada.

73
    Do krásné akce se dostal S. Hofmann, ale brankáře překonat nedokázal. Stav zápasu se nemění.

72
    Na druhé straně se před branku dostal Marvin Egho, jehož pokus končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.