Vsetín – Ústí n/L | 5:2 (kon.) | | | Kladno – Kadaň | 3:2 (kon.) | | | K. Vary – Frýdek-M. | 2:1 (po pr.) |
Přerov – Prostějov | 2:0 (kon.) | | | Litoměřice – Motor ČB | 2:5 (kon.) | | | Třebíč – Benátky n/J | 1:3 (kon.) |
Slavia – Havířov | 5:1 (kon.) |
Kunlun – Jokerit | 1:4 (kon.) |
Opava – Val. Meziříčí | 3:4 (po pr.) | | | Kopřivnice – Šumperk | 8:5 (kon.) | | | SHK Hodonín – Nový Jičín | 5:1 (kon.) |
Německo – Česko | 1:0 (kon.) |
Salzburg – Olomouc | 6:1 (kon.) | | | Vsetín – Vítkovice | 1:10 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 3:4 (kon.) |
HC Litvínov – K. Vary | 0:2 (kon.) | | | Pardubice – Mountfield HK | 1:2 (po pr.) | | | Žďár n/S – Č. Budějovice | 1:7 (kon.) |
Jihlava – Warriors Brno | 6:0 (kon.) | | | HC Plzeň – Chomutov | 10:1 (kon.) | | | Liberec – Sparta | 7:2 (kon.) |
Letňany – Slavia | 1:3 (kon.) |
Kladno – Mountfield HK | 7:5 (kon.) | | | Slavia – Zlín | 1:2 (kon.) | | | K. Vary – Pardubice | 3:2 (po pr.) |
Chomutov – Jihlava | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Sparta – Olomouc | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Vítkovice | 8:2 (kon.) |
Liberec – Třinec | 1:3 (kon.) | | | HC Litvínov – Kometa Brno | 3:4 (kon.) |
Jihlava – Havlíčkův Brod | 0:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 0:3 (kon.) | | | Žďár n/S – Letňany | 4:3 (po pr.) |
Mountfield HK – Pardubice | 3:2 (kon.) | | | HC Plzeň – PZ Kladno | 12:0 (kon.) | | | Kometa Brno – Liberec | 3:0 (kon.) |
Kladno – Chomutov | 2:8 (kon.) | | | Havířov – HK MD Šumperk | 5:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Ústí n/L | 8:2 (kon.) |
Sparta – Třemošná | 5:1 (kon.) | | | Třinec – Warriors Brno | 5:1 (kon.) | | | Zlín – Technika Brno | 3:1 (kon.) |
Frýdek-M. – Orlová | 11:4 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Jaroměř | 10:1 (kon.) |
Olomouc – Břeclav | 25:1 (kon.) |
Zlín sledge – Dolný Kubín | 3:0 (kont.) | | | V. Warriors – Zlín sledge | 0:18 (kon.) |
Česko – Kanada | 5:0 (kon.) |
Česko – Kanada | 1:3 (kon.) |
konec
Rytíři Kladno
2:8
(0:4, 0:1, 2:3)
Piráti Chomutov
Monika Baloghová
Branky a nahrávky:
50. Sachr (Alscher), 59. Alscher (Šapovaliv) – 5. Gut (Prokeš), 11. Holka, 13. Prokeš (Čech), 19. Čech (Koláček), 34. Gut (Matějka, Štefančík), 55. Birhanzl, 56. Holka (Koláček), 58. Svoboda (Čech)
Rozhodčí: Nepomucký – Zháňal, Svobodová
Diváci:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Suk (Gabriška) – Staněk (A), Alscher, Robovský, Funk (C), Sýkora, Ticháček (A) – Chrenka, Kleveta, Vrkoč, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Urban, Ullrych, Šapovaliv
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Šilhan (Němec) – Petrásek (C), Holec, Pöschl, Matějka, Kovář, Birhanzl, Klika – Spudich, Králíčk, Urych, Príhoda, Svoboda, Prokeš, Čech, Koláček (A), Štefančík, Holka, Gut, Vrhel (A)
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Šilhan (Němec) – Petrásek (C), Holec, Pöschl, Matějka, Kovář, Birhanzl, Klika – Spudich, Králíčk, Urych, Príhoda, Svoboda, Prokeš, Čech, Koláček (A), Štefančík, Holka, Gut, Vrhel (A)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Nepomucký – Zháňal, Svobodová
Diváci:
Domácí upravují skóre gólem MARKA ALSCHERA – 2:8. Asistence: Matyáš Šapovaliv.
Hosté hrají s chutí, do sedmi gólového rozdílu posílá svůj celek TADEÁŠ SVOBODA – 1:8. Asistence: Ondřej Čech.
Chomutov navyšuje své skóre, za asistence Koláčka se trefuje TOBIÁŠ HOLKA – 1:7. Asistence: Josef Koláček.
Šestou branku svého týmů střílí FILIP BIRHANZL * 1:6. Bez asistence.
Domácí fanoušci se přece jen dočkali, po nahrávce Alschera překonává Šilhana FILIP SACHR – 1:5. Asistence: Marek Alscher.
Chomutovští zvyšují svůj náskok na pět gólů MICHALEM GUTEM a mohou být víceméně v klidu – 0:5. Asistence: Jan Matějka, Marcel Štefančík.
Počtvrté loví domácí Suk kotouč ze své sítě, autorem branky je ONDŘEJ ČECH – 0:4. Asistence: Josef Koláček.
Hosté jsou dnes k nezastavení, po čtyřiatřiceti vteřinách hry v plném počtu zvyšuje na tříbrankový rozdíl MICHAEL PROKEŠ – 0:3. Asistence: Ondřej Čech.
Trestné střílení zahákovaný TOBIÁŠ HOLKA proměňuje a zvyšuje tak vedení Pirátů – 0:2.
Chomutovští se dostávají zkraje zápasu do vedení zásluhou MICHALA GUTA – 0:1. Asistence: Michael Prokeš.
Rytíři Kladno: Suk (Gabriška) – Staněk (A), Alscher, Robovský, Funk (C), Sýkora, Ticháček (A) – Chrenka, Kleveta, Vrkoč, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Urban, Ullrych, Šapovaliv
Piráti Chomutov: Šilhan (Němec) – Petrásek (C), Holec, Pöschl, Matějka, Kovář, Birhanzl, Klika – Spudich, Králíčk, Urych, Príhoda, Svoboda, Prokeš, Čech, Koláček (A), Štefančík, Holka, Gut, Vrhel (A)
Rozhodčí: Nepomucký – Zháňal, Svobodová.