Jihlava – Havlíčkův Brod 0:3 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 0:3 (kon.) | Žďár n/S – Letňany 4:3 (po pr.)
Mountfield HK – Pardubice 3:2 (kon.) | HC Plzeň – PZ Kladno 12:0 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:0 (kon.)
Kladno – Chomutov 2:8 (kon.) | Havířov – HK MD Šumperk 5:4 (kon.) | HC Litvínov – Ústí n/L 8:2 (kon.)
Sparta – Třemošná 5:1 (kon.) | Třinec – Warrior Brno 5:1 (kon.) | Zlín – Technika Brno 3:1 (kon.)
konec
AZ RESIDOMO Havířov
5:4 (3:2, 0:0, 2:2)
HK Mladí Draci Šumperk
Sobota 09.09.2017, 14:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 1. kolo
Partner:
   
  55:47
  Mladí Draci právě vstřelili branku! Hosté opět snižují po rychlé akci na rozdíl jednoho gólu. Na konci rychlé souhry byl MAREK KESLER, asistence Tomáš Kavan a Jiří Fibigr.
   
  54:15
  Havířov právě vstřelil branku!
  MARTIN PAVLAČKA teď napřáhl poměrně z velké dálky, ale i přesto jeho milimetrově přesná střela švihem skončila u tyče šumperské branky – 5:3. Asistence Lukáš Adámek.
   
  44:25
  Havířov právě vstřelil branku!
  AZ si bere své vedení opět zpět. WIKTOR BOCHNAK ujel po pravé strě a střelou mezi betony tentokrát už překonal Zlatnckého. Asistence Maxim Mastič.
   
  42:45
  Mladí Draci právě vstřelili branku! JOSHUA MÁCHA si najel z levé strany a forhendem kolem betonu u vzdálenější tyče procpal puk za čáru.Vyrovnáno 3:3. Bez asistence.
   
  19:24
  Mladí Draci právě vstřelili branku!Velká chyba domácí obrany, ROBIN KAPLAN vypíchl puk a svůj samostatný únik zakončil střelou mezi Ludvíkovy betony. Stav 2:3 a hosté jsou zpět v zápase.
   
  15:11
  Mladí Draci právě vstřelili branku! Hosté snižují na 1:3, poté co tlak na brankovišti ukončil střelou do odkryté klece JAKUB HORKÝ. Asistence pěknou zadovkou Robin Kaplan.
   
  10:32
  Havířov právě vstřelil branku!
  Tak to je tvrdé KO pro mladé Draky. Hned po rozehrání se domácí nahrnuli do útočné třetiny a KEVIN HORVATH vymetl Zlatnickému šibenici. Asistence: Filip Byčkov.
   
  10:25
  Havířov právě vstřelil branku!
  Domácí z protiakce přidávají svou druhou branku. Z mezikruží se přesně k tyči trefil ONDŘEJ BACKA. Asistence: Gabriel Szturc.
   
  04:00
  Havířov právě vstřelil branku!
  Následný tlak a závar využívají havířovští k otevření skóre. Volný puk na šumperském brankovišti dorazil za čáru kapitán týmu MAXIM MASTIČ, asistence Lukáš Adámek.

  Tomáš Vlček

  Branky a nahrávky: 4. Mastič (Adámek), 11. Backa (Szturc), 11. Horvath (Byčkov), 45. Bochnak (Mastič), 55. Pavlačka (Adámek) – 16. Horký (Kaplan), 20. Kaplan, 43. Mácha (TS), 56. Kesler (Kavan, Fibigr)


  AZ RESIDOMO Havířov: Ludvík (Nowak) – Topolanský, Černý, Bílek, Frančiak, Koubek, Dabrovski, Macurák, Zmarzlak- Pavlačka, Backa, Čempel, Mastič, Bochnak, Adámek, Vojkůvka, Stromko, Urbančik,Szturc, Byčkov, Horvath
  HK Mladí Draci Šumperk: Zlatnický (Kaplan) – Blaháček, Kubíček I, Kubíček II, Plhal, Křivohlávek, Cekr, Holub – Kesler, Minařík, Moravec, Horký, Kaplan, Kučera, Diviš, Kavan, Mácha, Fibigr, Grézr, Polách

  Rozhodčí: Cabák – Stonavský, Kořístka

  Diváci: 95