Vladivostok – Soči 4:0 (kon.) | Kunlun – Ufa 2:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 2:3 (po pr.)
Magnitogorsk – Toljatti 1:3 (kon.) | Jaroslavl – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Riga 2:1 (2:1 po s.n.)
Petrohrad – Spartak Moskva 1:3 (kon.)
Red Star Kunlun
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Salavat Julajev Ufa
Čtvrtek 02.11.2017, 12:30 • Feiyang Ice Skating Center (Shanghai) • KHL

To je ode mě vše a hezký zbytek dne! (14:58:43)

Je konec! Domácí hráči vyrovnali stav utkání tři minuty před koncem, ale poté se nechal dvě minuty před koncem zbytečně vyloučit Kane a Ufa hrála přesilovou hru. Tahle početní výhoda byla zužitkována minutu před koncem a to když se prosadil Philip Larsen střelou od modré čáry! Ufa tak bere z Číny všechny tři body a prolamuje svou sérii neúspěchů! Kunlun pokračuje ve své mizérii.
    Střely na branku 36:26

59:51
    Hosté vyhodili na zakázané uvolnění a Kunlun má ještě šanci!

Ufa právě vstřelila branku!
    A pozor! Ufa využívá přesilovou hru minutu před koncem utkání a odskakuje znovu do jednobrankového vedení! PHILIP LARSEN vypálil kousek za modrou čárou a dokázal propálit domácího brankáře! Tenhle gól musel ještě potvrdit video rozhodčí. Asistence: Linus Omark.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:05
    Oddechový čas pro hosty.

58:05
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., držení protihráče).

58:00
    Domácí hráči se snaží otočit utkání ve svůj prospěch a stále tlačí Ufu.

57:38
    Další akci domácího celku zastavuje ofsajd.
    57:19 Gilbert BRULÉ - 2:2

57:19
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Máme opět vyrovnáno! Domácí hráči odstřelovali brankáře Ufy od modré čáry a ten druhou střelu vyrazil pouze před sebe, kde byl GILBERT BRULÉ, který z dorážky vyrovnává na 2:2! Asistence: Pavel Vorobej a Jesse Blacker.

56:45
    Střela od modré čáry neprošla až na Scrivense.

56:20
    Domácí stále obléhají branku hostů.

56:00
    Až nyní je Kunlun v útočném pásmu a kombinuje.

55:45
    Domácí se zatím nemohou dostat do pásma.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 25. Brulé, 58. Brulé (Vorobej, Blacker) – 11. I. Makarov (Korotkov, M. Majorov), 30. Kemppainen (Omark), 60. Larsen (Omark)

Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – Blacker, Järvinen, N. Chlystov, A. Kulda, Vorobej, Ďaloga – Wolski, Brulé, DeFazio – Yip, K. Makarov, Kane – Thuresson, Ponikarovskij, Chipchura – Jaw, Lockhart, O'Donnell.
    Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – Gončarov, Arzamascev, Larsen, Loginov, Panin, M. Osipov, S. Garejev – Hartikainen, Kemppainen, Soloduchin – Burdasov, Omark, Zubov – Fjodorov, Lisin, Busarov – Korotkov, I. Makarov, Kuzmin – M. Majorov.

Rozhodčí: Alexei Belov, Konstantin Olenin – Gleb Lazarev, Dmitry Shadrin