Vladivostok – Soči 4:0 (kon.) | Kunlun – Ufa 2:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 2:3 (po pr.)
Magnitogorsk – Toljatti 1:3 (kon.) | Jaroslavl – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Riga 2:1 (2:1 po s.n.)
Petrohrad – Spartak Moskva 1:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
4:1 (0:1, 4:0, 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Čtvrtek 02.11.2017, 17:00 • Arena 2000 • KHL

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:19:26)

Statistiky po třetí třetině:
    Střely na branku: 10:10
    Vyloučení: 1:1
    Vyhraná vhazování: 6:6

Jaroslavl si ve třetí třetině hlídal nabitý výsledek. Svého soupeře nepouštěl do nějakých velkých šancí a nedal mu žádnou naději na zisk nějakých bodů. Celý zápas prakticky rozhodly čtyři minuty ve druhé třetině, kdy se domácím podařilo dát ihned čtyři branky a udali tak směr zápasu.

59:08
    Puk za brankou Novgorodu a Jaroslavl může pomalu a jistě slavit dnešní vítězství. Fanoušci v hledišti již slaví.

58:50
    Domácí se dali jen na bránění a do útoku se již vůbec nehrnou.

57:37
    Novgorod se opět rozjíždí ze středního pásma a snaží se o další útok, ale čas jim kvapí a dát alespoň tři branky a poslat zápas do prodloužení by byl jeden velký zázrak.

57:00
    Dokonce zápasu zbývají tři minuty a nyní nesledujeme nic důležitého.

55:10
    Hosté se snaží a hrají více s pukem, ale v útočné třetině soupeře jsou zatím bez šance a domácí hrají s velkou lehkostí a vyhazují puky.

54:12
    Brandon Kozun ujel sám na Lisutina, ale ten si popojel z branky a jeho pokus chytá!

53:32
    Po komerční pauze se pokračuje, Novgorod je nyní v pásmu soupeře, ale domácí se velmi dobře brání.

52:18
    Brandon Kozun se dostal k dorážce u pravé tyčky, ale Lisutin se rychle přesunul a chytá!

51:50
    Domácím nyní stačí držet puk jako nyní a ví, že dnes dosáhnou na body.

50:20
    Domácí tuto přesilovku nevyužívají, ale zahraná byla dobře a Lisutin byl v neustálé permanenci.

50:17

49:53
    Následně další šance, kdy Lisutin lehl před branku a myslel si, že je puk někde pod ním, ale nakonec se objevil před brankou. Naštěstí pro něho jej jako první vzal obránce Novgorodu a ten vyhazuje.

49:07
    Puk se jen odrazil od Lisutina a hráč domácích se snažil o dorážku. Avšak neuspěl a Lisutin ucpal mezeru mezi betony.

48:17
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Ivan Zacharčuk – 2 min., nedovolené bránění).

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 25. Korškov (Kraskovskij), 26. Mosaljov (Averin), 27. Polunin (Čerepanov, Rafikov), 28. Averin (Apalkov, Mosaljov) – 8. Daugavinš (Dugin, Želdakov)

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Konovalov) – Kronwall (C), Nakládal, Čerepanov, Ljubuškin, Rafikov, Koledov, Afanasjev, D. Osipov – Iljenko, Alexejev, Lugin – Korškov, Polunin, Kraskovskij – Apalkov (A), Averin (A), Mosaljov – Kadějkin, Kontiola, Kozun.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (S. Galimov) – Grigorev, Sergijenko, Kundrátek, Želdakov, Barancev, P. Medveděv, Kurbatov – S. Kosticyn, Gračov, Mozer – Smolin, Stoljarov (C), Galuzin (A) – I. Zacharčuk, Paršin, Žukov – Tičar, Muršak, Daugavinš (A) – Dugin.

Rozhodčí: Alexander Sergeyev, Yury Tsyplakov – Alexander Zakharenkov, Ivan Sazonov