Řisuty – Jablonec n/N 1:8 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 0:1 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 7:0 (kon.)
Kopřivnice – Poruba 2011 0:6 (kon.) | Nymburk – Písek 4:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 2:5 (kon.)
Kolín – Havlíčkův Brod 3:4 (1:2 po s.n.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 6:4 (kon.) | Klatovy – Tábor 0:2 (kon.)
Bílina – Most 6:3 (kon.) | Pelhřimov – David Servis 4:6 (kon.) | Děčín – Kobra 2:5 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 3:4 (kon.)
po s.n. (1:2)
SC Marimex Kolín
3:4 (0:1, 2:1, 1:1 - 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 18.11.2017, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR) • 15. kolo

Konec zápasu. (19:46:59)

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Havlíčkův Brod.

64:39
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Voříšek – 2 min., sekání).

64:03
    Třetina v samostatném úniku nad Sejpalem nevyzrál.

63:25
    Ondřej Panna svými kličkami uhájil útočné pásmo, ke střele ho ale Bruslařská obrana nepustila.

62:54
    Oddechový čas pro hosty.

62:54
    Zakázané uvolnění Bruslařů.

62:27
    Bruslaři tlačí na pilu, ale Sejpal drží svůj celek. Vhazování se opakuje.

62:06
    K první velké šanci v prodloužení se dostali Bruslaři.Milfaitova střela pouze zapasovala do lapačky Sejpala. Následuje vhazování.

60:01

60:00

59:59
    V závěru třetiny měli domácí ještě prostor k úpravě skóre. Dominik Zumr vybojoval kotouč, který následně poslal na volného Tomáše Pipka, který svojí backhandovou kličkou přestřelil branku Nováka. Ihned další šancí navázal Petr Morkes, kterému od branky dělili milimetry. Stav je nerozhodný i po 3.třetině 3:3. Bude pokračovat 5 minutové prodloužení.

57:58
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Jiří Vašíček si našel volného Tomáše Semráda, který posunul kotouč do mezikruží, kde již číhal MIROSLAV VAŠÍČEK! Třetí jmenovaný prostřelil Martina Sejpala a vyrovnal výsledek na 3:3.

Asistence: Tomáš Semrád, Jiří Vašíček

57:29
    Miroslav Třetina přihrál na Tomáše Semráda, který od modré tvrdě vystřelil. Sejpal má však puk pod kontrolou.

57:20
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Voženílek – 2 min., sekání).

56:45
    O další šanci na straně Kolína se postaral Kozák, který taky nad Novákem neuspěl.

56:31
    Dominik Zumr vybojoval kotouč uprostřed hřiště a vybruslil až k Novákovi, kde mu po levé straně najížděl Pipek. Tomáš Pipek vystřelil a kotouč Novákovi projel mezi nohami, Zumr se ještě kotouč snažil dorazit do branky, ale nepodařilo se.

56:01
    Zumra střela pozastavila hru. Novák kotouč lapil a zařídil tak opakové vhazování po jeho levici.

52:09

50:31
    Domácí se na moment ubránili a vyhazují kotouč přes všechny čáry.

50:09
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Malý – 2 min., sekání).

48:26
    Kulhánek od červené vypálil na Sejpala. Který kotouč chytil a podržel hru.

Kozlové právě vstřelili branku!

V oslabení se do samostatného úniku dostal JAKUB SEMIRÁD, který projel rychlostí blesku celým hřištěm a překonal Čeňka Nováka! Kozlové jsou prvně ve vedení v tomto utkání. Stav utkání 3:2.

Bes asistence.

44:03
    Na základě faulu na Josefa Malého bylo nařízené trestné střílení, které jel sám kapitán Malý. Bohužel jeho nájezdem neuspěl a stav je stále stejný 2:2.

43:24
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Hlaveš – 2 min., držení protihráče).

41:50
    Tomáš Pipek si pohrál s obráncem od hostů v pravé rohu od Nováka branky a zakončil střelou na Nováka, kterou opět skvěle pochytil.

40:59
    Na druhé straně šance z hole Endála, kterou Sejpal taktéž vychytal a zařídil další vhazování.

40:07
    Malého střelu v úvodu třetí třetiny lapil Novák do své lapačky a zopakoval vhazování.

40:01

40:00

39:50

Petr Pýcha přihrál na volného ONDŘEJE PANNU, který vymetl pavučiny v levém rohu Novákovy branky! Vyrovnal tak skóre v přesilové hře na 2:2.

Asistence: Petr Pýcha, Jiří Kadlec

38:53
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vašíček – 2 min., napadení).

38:25
    Luboš Kozák prokličkoval hřištěm až k Novákovi, od kterého puk odrazil a najíždějící Kadlec branku přestřelil.

37:03
    Kozlové se ubránili a vyhazují kotouč na druhou stranu hřiště.

36:00
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Veselý – 2 min., napadení).

34:51
    Luboš Voříšek si kotouč zprarcoval v letu a dostal se do samostatného nájezdu, ve kterém ho vychytal Martin Sejpal.

34:18
    Morkese dělovka se odrazila od Nováka betonu. Dorazit přijel ještě Pipek, ale Novák včas kotouč zalehl.

32:59
    Zakázané uvolnění Kozlů.

31:32

Miroslav Třetina obehrál kličkou jednoho z kolínských obránců a z leže přihrál na LUKÁŠE ENDÁLA, který našel volné místo mezi Sejpalovými betony a dostává zpět svůj tým do vedení! Stav utkání 1:2.

Asistence: Miroslav Třetina

30:30
    Kozlové se na moment ubránili a vyhazují kotouč ven ze své obranné třetiny. Hosté tak musí od znovu.

28:52
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Březina – 2 min., nedovolené bránění).

28:05

Kozlové proměnili svou přesilovou hru! Ondřej Panna přihrál na hrot PETRU PÝCHOVI, který prostřelil vše co se dalo a srovnal skóre dnešního zápasu na 1:1!

Asistence: Ondřej Panna

26:52
    Tomáš Pipek přihrál na Marka Voženílka, který od modré po zemi vystřelil kotouč přímo do hrudi Nováka.

26:10
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., hákování).

24:38
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., vysoká hůl).

24:09
    Marek Voženílek překonal obranu hostí, ale Čeněk Novák stále nepřekonán,

24:08

23:49
    Hosté se osvobozují a vyhazují kotouč přes všechny čáry.

23:23
    Kozlové měli několikrát na holi gólovku, ale nepodařilo se jim překonat v brance Čeňka Nováka.

22:08
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., vysoká hůl).

21:39
    Ofsajd hostů.

20:33
    Ihned v úvodu druhé části se Kozlové dostali do šance, které nevyužili!

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:55.

20:00

19:20
    Domácí Malý ve svém vlastním oslabení se dostal do samostatného nájezdu, ve kterém mu zabránil střele Miroslav Třetina, který ho natlačil do své branky.

18:15
    Kryštof Kulhánek od modré provětral lapačku Martina Sejpala, který převedl ukázkový semafor.

17:28
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Barták – 2 min., hákování).

16:23
    Jakub Semirád dostal na servírovaný kotouč přímo před Nováka. Měl spoustu prostoru k vymyšlení nějaké kamufláže pro vyrovnání výsledku, ale na jeho střelu si počkal a dokonale vychytil Čeněk Novák!

14:17

12:17
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Ludvík – 2 min., podražení).

12:09
    Marek Březina vybojoval kotouč a připravil ho pro Jiřího Kyselu, který prokličkoval obranou hostí, ale nad gólmanem Novákem nevyzrál!

11:20
    Endál ze středního pásma vystřelil jedovatou střelu na Sejpala. Kotouč minul branku, ale za brankou se kotouč odrazil přímo k tyčce Sejpala. Domácí gólman raději kotouč podržel a tím hru pozastavil. Vhazování se opakuje.

10:04
    Malého střelu od modré Novák chytil svými betony.

08:06
    Kolínský útok byl přerušen ofsajdem. Hráčům ani divákům se to moc nelíbí, ale musí respektovat nařízení sudího.

06:46
    Miroslav Třetina vyhrál kotouč v buly u Sejpala, ihned přihrál zadovkou na připraveného Tomáše Semráda, který se napřáhl a tvrdou střelu vyslal do Sejpala lapačky. Vhazování se opakuje...

06:41
    Zakázané uvolnění domácího celku.

05:37
    Petr Morkes svojí tvrdou střelou zápěstím lehce lemoval branku Nováka!

04:44
    Tlak Bruslařů teď nabral grády. Tomáš Semrád od modré přihrál po jeho levé straně na Patrika Přidala, který si ještě zadovkou našel Miroslava Třetinu. Jeho střelu, ale zvládl Martin Sejpal pochytit jeho pravým betonem.

03:51
    Velká šance na straně domácích! Dominik Zumr získal v domácím pásmu kotouč a rychle ujížděl soupeřům. Jeho střelu však Novák pochytil a hru pozastavil. Vhazování proběhne po jeho levici.

02:57
    Domácí na moment obsadili útočnou třetinu. Kryštof Kulhánek je nenechal dlouho útočit a kotouč přihrál najíždějícímu Voříškovi.

02:37
    Hra přerušena na základě odpískané vysoké hole.

01:18
    Ofsajd Bruslařů

00:45

Hosté se ujímají vedení! Ihned z bule, která byla ve středním pásmu hosté obsadili třetinu u Sejpala. Rychlými přihrávky se Třetina s Endálem dostali za jeho branku a odrazem od mantinelu puk doputoval na hůl TOMÁŠE SEMRÁDA, který zavěsil do poloprázdné branky! Stav utkání 0:1.

Asistence: Lukáš Endál, Miroslav Třetina

00:23
    Úvodní bule se ujal kolínský celek a od své obranné třetiny zahájil útok, který byl přerušen vyhozením kotouče mimo hřiště.

00:01

SC Kolín: Sejpal (Martínek) – Černý, Březina, Hlaveš, Pýcha, Barták "A", Voženílek, Havelka, Kadlec, Malý "C", Semirád, Panna, Kysela, Morkes, Zumr "A", Kozák, Prokop, Veselý, Pilný, Pipek

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Hrabaň, Kopic, Přidal, Třetina "C", Endál, Voříšek, Milfait "A", Michálek, Kozlík, Ludvík, Kuchta, Chlubna

Rozhodčí: Jaroš – Laczko, Potůček.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:07.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 29. Pýcha (Panna), 40. Panna (Pýcha, Kadlec), 45. Semirád – 1. Semrád (Endál, Třetina), 32. Endál (Třetina), 58. Třetina (Semrád, Vašíček), rozh. náj. Vašíček

1:2   Kadlec (KOL)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Martínek) – Černý, Březina, Hlaveš, Pýcha, Barták "A", Voženílek, Havelka, Kadlec, Malý "C", Semirád, Panna, Kysela, Morkes, Zumr "A", Kozák, Prokop, Veselý, Pilný, Pipek
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Hrabaň, Kopic, Přidal, Třetina, Endál, Voříšek, Milfait "A", Michálek, Kozlík, Ludvík, Kuchta, Chlubna

Rozhodčí: Jaroš – Laczko, Potůček