Rusko – Finsko 1:2 (kon.) | Česko – Slovensko 2:3 (po pr.)
Rusko
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Finsko
Pátek 06.04.2018, 15:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • Turnaj čtyř (U19)

59:15
    Rusové hrají v šesti!

49:48
    Vyloučení v týmu Rusko (Olšansky – 2 min., hákování).
    49:20 Maansari střílel z bekhendu, ale ve velké šanci mířil jen do ruského gólmana.

49:20
    Naprosto osamocený se po chybě v rozehře ocitl před bránou Ruska Maansari, jenž se pokusil zakončit bekhend, jenže jeho střela neměla gólové ambice.
    45:00 Další skvělý zákrok ruského brankáře.

45:00
    Skvělý zákrok předvedl ruský brankář, jenž vyšvihl svou lapačku proti střele finského hokejisty z velmi nebezpečné pozice.
    35:53 Velkou finskou šanci zastavil ruský brankář na poslední chvíli.

35:53
    Tak nyní to už byla stoprocentní šance! Do prázdné brány mohl zakončovat jeden z hráčů Finska, toho ale skvěle vychytal ruský brankář.

35:01
    Vyloučení v týmu Rusko (Gračev – 2 min., podražení).

28:31
    Vyloučení v týmu Finsko (Puustinen – 2 min., sekání).
    26:26 Nikita ŠAŠKOV - 1:2

26:26
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Spoustu času na zakončení měl NIKITA ŠAŠKOV a ten toho využil, když se mu podařilo trefit parádně horní polovinu finské brány. Asistence: Šen, Jeremčuk

25:17
    Vyloučení v týmu Finsko (Laaksonen – 2 min., hákování).
    23:57 Oskari LAAKSONEN - 0:2

23:57
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Na vrcholu pravého kruhu přijal přihrávku OSKARI LAAKSONEN, který tvrdou střelou překonal Ustimenka, jenž tak neprožívá zrovna nejpovedenější start do této třetiny.

23:03
    Vyloučení v týmu Rusko (Marušev – 2 min., sekání).

22:22
    Vyloučení v týmu Finsko (Ruotsi – 2 min., příliš mnoho hráčů).
    20:56 Joni IKONEN - 0:1

20:56
    A Finové jdou do vedení! Po přihrávce Ylönena se povedlo propálit hostujícího brankáře JONIMU IKONENOVI, který pořádně povzbudil své spoluhráče ze začátku druhé třetiny. Asistence: Ylönen, Jokinen

13:00
    Vyloučení v týmu Rusko (Marušev – 2 min., hákování).

10:20
    Tak to je závar! Po několika střelách to už vypadalo, že se Finům podaří procpat kotouč za brankovou čáru, jenže k tomu nedošlo.

08:44
    Vyloučení v týmu Rusko (Galimov – 2 min., hákování).

04:51
    Vyloučení v týmu Finsko (Aalto – 2 min., sekání).

01:46
    Vyloučení v týmu Finsko (Latvala – 2 min., hákování).

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 27. Šaškov (Šen, Jaremčuk) – 21. Ikonen (Ylönen, Jokinen), 24. Laaksonen

Rusko: Ustimenko (Tarasov) – Šepelev, Morozov, Baranov, Deniševič, Volkov, Trišin, Šutov – Olšansky, Jeremčuk, Šen, Šaškov, Gračev, Kanitsky, Starkov, Muranov, Bitsadze, Šalagin, Marušev, Galimov, Filin, Oskin
    Finsko: Lindberg (Luukonen) – Isiguzo, Laaksonen, Särkisilta, Kinnunen, Luhanka, Latvala, Palojärvi, Haarti, Jokinen, Ikonen, Ylönen, Puustinen, Maansaari, Nikkilä, Ruotsi, Liuksiala, Halme, Parkkari, Aalto, Tammela

Rozhodčí: Kubičík, Veselý – Gančarčík, Ganger