Benešov – Jirny 2:0 (kon.) | Domažlice – Štěchovice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Dobrovice 1:1 (4:3 po pen.)
Králův Dvůr – Brozany 1:1 (4:5 po pen.) | Olympia Radotín – Živanice 1:1 (3:5 po pen.) | Ústí n/O – Litoměřicko 2:0 (kon.)
Velvary – Převýšov 5:2 (kon.) | Vltavín – Písek 2:3 (kon.) | Zápy – Vyšehrad 2:0 (kon.)
po penal. (4:5)
FK Králův Dvůr
1:1 (0:1)
SK Sokol Brozany
Středa 22.08.2018, 18:00 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 16. kolo

Domácí fotbalisté nevstoupili do tohoto zápasu dobře, hráli pasivně a inkasovali jako první. Krátce před půlhodinou hry poslal hosty do vedení Benda. Králův Dvůr ale zlepšil hru, vytvářel si šance, a jednu z nich proměnil Procházka. Jeho branka byla v základní hrací době poslední, a tak se kopaly pokutové kopy. Ty vyšly lépe hostům, kteří vyhrávají na penalty. (20:03:42)

Střílení penalt začíná.

Po druhém poločase je stav zápasu vyrovnaný, a tak uvidíme pokutové kopy. Jako první se prosadil hostujíc Benda, ve druhém poločase zlepšil domácí celek hru a vyrovnal Procházka. Další šance Králův Dvůr neproměnil, a tak budou následovat penalty.

90+2
    Druhý poločas skončil.

90+2
    Rohový kop pro domácí, centr se snesl před branku a jeden z hráčů z bezprostřední blízkosti minul branku.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Brozany mohly rozhodnout, ale dalekonosná rána končí mimo.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Hosté rozehrávají na útočné polovině, Benda se zkoušel dostat s míčem před branku, ale obrana si poradila.

88
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Vlček, přichází Šollar.

87
    Hra je s blížícím se koncem zápasu plná nepřesností, vykopávat bude hostující brankář.

86
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Tichý, přichází Marič.

85
    Hodně nepovedený centr předvedl Mešič, rozehrává domácí brankář.

84
    Brozany rozehrávají na útočné polovině, ke střele na branku se ale nedostaly.

83
    Centr se snesl před branku, ale byl příliš přeražený, a tak rozehrává hostující mužstvo.

82
    Další rohový kop pro domácí fotbalisty, ti hrají aktivněji a snaží se získat vedení na svou stranu.

80
    Na polovině hrací plochy rozehrával hostující celek. Brozany se nastěhovaly na polovinu soupeře, Studecký nedůrazně zakončoval.

79
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Bohánek to zkoušel individuálně, ale ke střele se nedostal.

77
    Lipš se rozhodl pro dlouhý výkop, který získal domácí tým. Směr hry se tak otáčí a mohou hrát hráči v modrém.

76
    Žlutou kartu dostává Adam Vlček (Sokol Brozany).

74
    Rohový kop pro domácí celek. Centr se snesl před branku a jeden z hráčů byl velmi blízko k tomu, aby skóroval. Na míč však nedosáhl.

72
    Mešič přihrával na spoluhráče, ale jeho projektil zblokovala obrana. Následně to neúspěšně zkoušel Studecký.

72
    Hell uspěl ve svém souboji, a tak ve hře mohli pokračovat jeho spoluhráči. Do střelecké pozice se v modrém hrající Králův Dvůr nedostal.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není. Míč do hry nyní uvede domácí brankář.

68
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Chukwuma, přichází Farkaš.

68
    Nehoda se pokoušel probojovat před brankou do volného prostoru, aby mu mohl spoluhráč přihrát, ale balon se k němu nedostal.

66
    Hraje se na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není. Po vystřídání dvou hráčů mají ale převahu v modrém hrající domácí.

63
    Domácí Dolák získal míč, ale v akci nemohl pokračovat, protože ho soupeř připravil o míč.

61
    Lipš vykopává od své branky, míč se k němu nedostal po nepovedené akci soupeře.

60
    Velkou šanci měl nyní jeden z domácích hráčů. Dostal dobrou přihrávku, vypálil, přeloboval brankáře a jeho rána se od břevna odrazila mimo hrací plochu.

56
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Nehoda.
    56. Michal PROCHÁZKA - 1:1

56
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Domácí celek se dočkal po deseti minutých hry ve druhém poločase vyrovnání. Rychlou střelou do odkryté části branky se prosazuje MICHAL PROCHÁZKA.

54
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Bouček, přichází Bohánek.

53
    Šebek centroval před branku, jeho projektil byl hodně nepřesný, a tak bude rozehrávat brankář Lipš.

51
    Hraje se na polovině hrací plochy, mnoho šancí v úvodu druhého poločasu k vidění není. Rozehrávat bude hostující brankář. Lipšovi výkop vůbec nevyšel, a tak míč končí v zámezí.

50
    Krček rozehrával od své branky, ale soupeř se dostal k míči. Následně Vlček pálil vysoko nad branku.

48
    V poklidném tempu začal druhý poločas, ani jeden celek se nikam nežene.

46
    Hostující Mešič vhazuje na své obranné polovině, jedinou změnu udělali trenéři v poločasové přestávce.

46
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Hejda, přichází Dolák.

46

Mnoho šancí úvodní poločas nepřinesl, ale do vedení se dostal aktivně hrající hostující celek. Trefil se Benda.

45+1

45+1
    Už se nic nestane, mnoho šancí k vidění není.

45+1
    Jedna minuta se bude nastavovat.

45
    Probíhá poslední minuta poločasu.

44
    Domácí hráči nyní kombinují na polovině, soupeře. Bouček si nabíhal do volného prostoru, míč ale získal Rendla, jehož rána končí mimo.

42
    Hosté svou nedůsledností přišli o míč, a tak mohou rozehrávat od své branky domácí.

41
    Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, brozanský tlak už je pryč, nyní se i domácí dostávají na polovinu soupeře.

40
    Krček byl pozorný a dokázal si poradit se střelou, kterou vyslal jeden z hráčů Brozan.

39
    Králův Dvůr rozehrával rohový kop, centr odvrátila obrana a následná rána byla hodně nepovedená.

37
    Hostující brankář bude vykopávat od své branky, neboť předchozí akci nedokázali domácí zakončit a míč končí mimo hrací plochu.

36
    Na útočné polovině vybojoval domácí celek autové vhazování, následně o balon ale přišel. Rychlý brejk Brozany proměnit nedokázaly.

35
    Krček rozehrává od své branky. Rozhodl se pro dlouhý výkop, který míří na polovinu soupeře. Tam vyhrál Hejda souboj o míč, a tak pokračují domácí.

35
    Rychle rozehraný volný kop hostů. Freitas kombinaci možná až příliš uspěchal a neměl komu poslat míč.

34
    Domácí Hell rozehrává od své branky, následně přenechal míč brankáři, který balon poslal až na polovinu soupeře. Hráči v modrém se ale do šance nedostali.

32
    Králův Dvůr se musí bránit tlaku soupeře, který další střelou zakončoval Mešič. Jeho rána končí vysoko nad.

30
    Hostující mužstvo má převahu, svou aktivní hrou si vynutilo rohový kop. Petr Tichý centroval před branku a obránce u první tyčky byl pozorný a balon odehrál.

29
    Přestávka na občerstvení.
    27. Jaroslav BENDA - 0:1

27
    Brozany právě vstřelily branku!
    Hostující celek se dostává do vedení. Po rychlé kombinaci se míč dostal do míst, kam si naběhl JAROSLAV BENDA. Jeho rána zapadla do horní části branky, gólman na střelu přes spoluhráče úplně neviděl a balon zpozoroval pozdě.

26
    Králův Dvůr se usadil na útočné polovině, pokoušel se něco vymyslet před brankou soupeře. K zakončení se ale nedostal, protože brozanská obrana hraje pozorně.

24
    Krček bude rozehrávat od své branky po nepřesné akci soupeřů.

23
    Lipš kryje míč po rohovém kopu, ke střele se domácí celek vůbec nedostal.

22
    Právě domácí kapitán Belšánek bude rozehrávat volný kop. Jeho centr se snesl před branku, obrana odhlavičkovala na roh.

21
    Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Bouček s Belšánkem dostali hru na útočnou polovinu, kde si aktivní hrou vybojovali faul soupeře.

20
    Freitas vhazuje na útočné polovině, následně to zkoušel jeho spoluhráč z ostrého úhlu. Gólman si dokázal poradit.

18
    Freitasz zakončoval, jeho rána byla obráncem zblokovaná jen na rohový kop. Centr se snesl před branku, zakončoval Vlček, jehož pokus byl zblokovaný.

17
    Hostující celek centroval před branku, akce nebyla úspěšná. Ale je z toho autové vhazování.

17
    Mnoho šancí jsme zatím v tomto zápase neviděli, ani jeden celek se nemůže propracovat do pozic, ze kterých se dá ohrozit branka.

16
    Procházka získal na půlce míč, a tak otáčí směr hry. Následně jej ale získaly Brozany, které se vrací na útočnou polovinu.

15
    Lipš rozehrává po nepřesné střele soupeřů míč od své branky.

14
    Gólman centr dokázal vyboxovat do bezpečí, následně ale akce pokračovala dál. Ke střele se Brozany nedostaly.

13
    Chukwuma to zkoušel individuálně, ale domácí obrana si dokázala poměrně snadno poradit. Následně si pomohla faulem. Volný kop pro Tichého.

12
    Hostující Studecký se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho ránu bez přípravy do středu branky snadno kryje brankář.

11
    Autové vhazováni pro domácí na obranné polovině. Ale rychle přišlo FK o míč.

1

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Hell, Rendla, Zelenka, Kraus, Balšánek (C), Šebek, Hejda, Procházka, Šlapák
    Náhradníci: Špicl – Břížďala, Novák, Dolák, Bohánek, Nehoda, Černý

Sokol Brozany: Lipš – Mešič, Freitas, Šimral, Tichý, Benda, Cibulka (C), Studecký, Chukwuma, Eliáš, Vlček
    Náhradníci: Vávra – Stehlík, Michalec, Marič, Farkaš, Šollar, Hajdarevič

Rozhodčí: Slavíček – Svoboda, Ježek.

Brozany jsou na devátém místě v tabulce třetí nejvyšší české fotbalové soutěže. V dosavadních dvou kolech pokaždé kopaly pokutové kopy. V úvodním kole hrály na půdě Velvar a svého soupeře dokázaly porazit a tím pádem tak celé utkání i otočit poté, co se dvakrát prosadil Studecký. Ve druhém duelu poté prohrály v domácím prostředí proti dalšímu novicovi z Karlových Varů.

Králův Dvůr je po dvou odehraných zápasech v tabulce na sedmém místě. Nejprve doma porazil Písek 2:0 po gólech Procházky a Hella. Následně prohrál na penalty na půdě Slavoje Vyšehrad. V ani jednom případě nebyl rozhodně lepším celkem a jeho herní projev nebyl zdaleka ideální. Zejména Písek byl v úvodním utkání jasně lepší, jenže branku se mu vstřelit nepovedlo.