Pogoň – Gdańsk 2:3 (kon.) | Wisla Krakov – Zabrze 3:0 (kon.)
Wisla Krakov
3:0 (2:0)
Górnik Zabrze
Sobota 25.08.2018, 20:30 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • Polská Ekstraklasa • 6. kolo

87
    První minuty v dresu Wisly stráví na hřišti osmnáctiletý Marcin Grabowski, který nahradil střelce prvního gólu Rafała Pietrzaka.

76
    Za bouřlivých ovací odchází ze hřiště Dawid Kort a nahrazuje ho Tibor Halilovič.

69
    Utkání končí pro jednoho z nejlepších hráčů na hřišti Martina Košťála. Slovenský mládežnický reprezentant dnes zaznamenal dvě asistence. Na dvacet minut ho nahradí bývalý polský reprezentant Patryk Małecki.

66
    Poslední střídání v týmu Zabrze: Konrad Nowak nahradil Adama Ryczkowského.

55
    Střídání v Górniku Zabrze. Wiktora Biedrzyckého nahradil Marcin Ambrosiewicz.

46
    Trenér Brosz udělal před začátkem druhého poločasu jednu změnu. Daniela Liszku nahradil Daniel Smuga.

Igor Mainka

Branky: 18. Pietrzak, 22. Ondrášek, 49. Basha

Karty:   56. Basha (WIS), 86. Pietrzak (WIS) – 90+1. Matuszek (GOR)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 12:17. Rohy: 9:11. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:12.
    Wisla Krakov: Lis – Bartkowski, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak (87. Grabowski) – Balleste, Basha, Boguski, Kort (76. Halilović), Košťál (69. Małecki) – Ondrášek.
    Náhradníci: Buchalik – Halilović, Arsenić, Grabowski, Wojtkowski, Małecki, M. Kolar.

Górnik Zabrze: Loska – Michalski, Suarez, Bochniewicz, Gryszkiewicz – Liszka (46. Smuga), Matuszek, Biedrzycki (55. Ambrosiewicz), Ryczkowski (66. Nowak) – Jimenez, Angulo.
    Náhradníci: Bielica – Wiśniewski, Nowak, Koj, Urynowicz, Smuga, Ambrosiewicz.

Rozhodčí: Frankowski – Winkler, Kaszyński.

Diváci: 16482