Club Brugge – Anderlecht 2:1 (kon.) | Gent – Lokeren 2:1 (kon.) | Genk – Waasland-Beveren 3:2 (kon.)
Club Brugge KV
2:1 (2:1)
RSC Anderlecht
Neděle 26.08.2018, 14:30 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Belgická liga • 5. kolo

90+2
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Kaveh Rezaei, přichází Loïs Openda.

83
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Andy Najar.

81
    A další žlutá karta. Za faul ve vzdušném souboji ji tentokrát vyfasoval hostující útočník Ivan Santini.

81
    Zčistajasna se zrodil rychlý brejk domácích hráčů. Ruud Vormer si po přihrávce od Rezaie chtěl dojít pro penaltu, ale místo toho dostal žlutou za simulování.

79
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Francis Amuzu, přichází Zakaria Bakkali.
    78. Žlutá karta

78
    Žlutou kartu dostává Benoit Poulain (Club Bruggy KV).

77
    Amuzu byl na hranici vápna podražený Poulainem. Hlavní sudí nejprve nařídil penaltu, ale později správně vytáhl situaci jen na přímý kop.

74
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Wesley, přichází Sufján Amrabat.
    70. Benoit Poulain (BGY)

70
    Tak to bylo těsné! Rohový kop Vanakena zužitkoval neuhlídaný Poulain, jehož hlavička šla do tyče a od ní balón zamířil přesně do místa, kde stál Didillon.

65
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Knowledge Musona, přichází Pieter Gerkens.

64
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Arnaut Groeneveld, přichází Dion Cools.

45
    Žlutou kartu dostává Francis Amuzu (RSC Anderlecht).
    43. Hans VANAKEN - 2:1

43
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Domácí se chvíli před přestávkou vrací do vedení! HANS VANAKEN si snad přes patnáct metrů narazil balón s Vormerem a mezitím doběhl až do pokutového území, kde si vzápětí pokryl míč před Bornauwem a zakončoval pod ruku padajícího Didillona.
    34. Kaveh Rezaei (BGY)

34
    Milić sice byl u domácího nákopu jako první, ale u koncové čáry přesto ztratil míč v souboji s Dennisem. Ten krátkým pasem umožnil vypálit Rezaeie, jenže íránský útočník trefil jen předním vybíhajícího Didillona.
    19. Knowledge MUSONA - 1:1

19
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Na konci devatenácté minuty přichází vyrovnání na 1:1! Dimata dostal od Miliće přihrávku na levý kraj pokutového území a posílal míč do ohně. Santini s Mitrovićem se balónu nedotkli a přihrávka prošla až na úplně volného KNOWLEDGEHO MUSONU, který už měl hodně snadný úkol.
    3. Emmanuel Bonaventure Dennis - 1:0

3
    Tak to je skvostný start pro domácí tým, který jde hned ve třetí minutě do vedení! Vanaken rozehrál rohový kop z levé strany a našel EMMANUELA DENNISE, jehož prudkou hlavičku Didillon nezkrotil.