Karlovy Vary – Štěchovice 0:2 (kon.) | Benešov – Vyšehrad 1:3 (kon.) | Zápy – Ústí n/O 2:1 (kon.)
FK Benešov
1:3 (0:1)
FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 26.08.2018, 17:00 • Stadion Benešov • Česká fotbalová liga • 3. kolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního odpoledne. (18:53:24)

A je dobojováno. Vyšehrad si díky skvělému úvodu druhého poločasu, zajišťuje výhru 3:1. Pražané byli ve druhém poločase jednoznačně lepší a to také dokázali jejich dva góly. Benešov se ještě pokusil snížit, po chybě brankáře s obráncem, ale to bylo vše na co se zmohli. Vyšehrad si tak z Benešova odváží důležité tři body. Pro domácí je to první prohra v této sezóně.

90+0

89
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází L. Balata, přichází V. Balata.

88
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Čapek, přichází Srb.

87
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Rataj, přichází Hradecký.

85
    Domácí si ještě vybojovali rohový kop. Kop byl namířen doprostřed brankoviště a odtamtud také odletěl pryč. Vyšehradský obránce tak nejspíš zachraňuje svůj tým.

83
    Domácí teď nejsou spokojeni s výrokem rozhodčího. Benešov si vytvořil gólovou akci, tu však pomezní sudí přerušuje a mává ofsajd.

81
    Domácí přece jen snižují a po vstřelené brance se drží na polovině hostů.

79
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Čapek, přichází Kacafírek.
    78. RATAJ - 1:3

78
    Benešov právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ RATAJ byl pouze 2 minuty na hřišti a už se raduje z branky.

76
    Žlutou kartu dostává Švantner (SK Benešov).

75
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Vosáhlo, přichází Rataj.

74
    Jakub Doležal se ihned dostal do první šance. Čapek mu přihrál do malého vápna a Doležal zkusil střelu z první, ta však těsně míjela levou tyč.

72
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Drobílek, přichází Doležal.

71
    Domácí obránce, je nyní ošetřován ve vlastním vápně.

68
    Po rohovém kopu se tentokrát do protiútoku dostali i hosté, ti však ztratili ihned za polovinou a dopředu se mohli pustit hosté. David Čapek se dostal do dobré pozice a zpoza brankoviště, zkusil pozemní střelu k tyči, střela však branku minula.

67
    Útok domácích končí, z následného protiútoku pražanů si vybojovali rohový kop.

66
    Hráči Benešova, jsou teď plně natlačeni, na polovině Vyšehradu.

64
    A domácí málem skórovali. Z velké dálky přišla vzdušná střela, kterou jen tak tak, brankář Havránek vyrazil.

63
    Benešov se rve do útoku, avšak nepřesné přihrávky rozhodují. Domácí stále nemohou přijít na to, jak brankáře prostřelit.

60
    Rohový kop byl rozehrán na krátko a následně přišla přihrávka na kraj vápna, odtamtud již nic nepřišlo, jelikož útočící hráč o míč přišel.

58
    Vyšehrad jsou stále aktivnějším týmem a nyní si vybojovali rohový kop.

56
    Po faulu na domácího hráče, přišel i přímý kop. Míč byl kopnut na zadní tyč, tam však žádný hráč míč nezastihl a bude to pouze odkop od brány.

55
    Žlutou kartu dostává Laňka (FK Slavoj Vyšehrad).

53
    Vyšehrad si vybojoval další rohový kop, který však branku nijak neohrozil.

52
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Vrňák, přichází Turek.

50
    Takový úvod druhého poločas, snad nikdo nečekal. Hosté pokračují i nadále v útoku a domácí se zatím pouze trápí.
    48. RYS - 0:3

48
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Netrvalo to ani dvě minuty a hosté vedou již 3:0!
    PETR RYS zkusil pozemní střelu z pravé strany, na kterou již Rotbauer nedosáhl.
    47. ČAPEK - 0:2

47
    Nepovedený start domácích a hosté odskakují do vedení 2:0. DAVID ČAPEK dostal vzdušnou přihrávku, kterou si zpracoval na prsa a následně vypálil nádhernou střelu z první.

46
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Krejdl, přichází Madej.

46

A je konec prvního poločasu, ve kterém jsme viděli jednu branku. Hráči Benešova byli v úvodu aktivnější, než jejich soupeř, to se však ve 25. minutě změnilo a hosté o pár minut skórovali. Fanoušci se stále domnívají, že gól padl z ofsajdu, to však rozhodčí zamítá. Od vstřelené branky byli nadále opět aktivní domácí, ti však nic nevyužili. Druhý poločas začne přibližně v 18:05.

45+0

44
    Engelmann teď vyslal velmi tvrdou střelu, z velmi velké vzdálenosti, avšak ke gólu moc nechybělo.

43
    Hosté nyní hrají v 10 hráčích, jelikož zfaulovaný hráč je ošetřován za čárou.

42
    Na polovině Vyšehradu, nastal faul, který však vypadá vážně, na zemi leží hostující hráč.

39
    Drobílek opět zahrozil svojí hlavičkou brankáře Rotbauera, ten si však se štěstím s jeho pokusem poradil.

37
    Míč byl namířen na nabíhajícího Vrňáka, avšak po něm se míč pouze sklouzl a odkutálel se za pomezní čáru, na autové vhazování.

36
    Benešov si vybojoval rohový kop.

34
    Domácí se i na dále tlačili dopředu, kde však ztratili a do protiútoku se dostali pražané. Pedro společně s Vosáhlem tlačili útočníky, aby nedostali prostor k zakončení, což se jim také podařilo a střela která byla na Rotbauera vyslána, nebyla nijak složitá.

31
    Benešov se ihned tlačil dopředu, kde však Vrňák nedovoleně srazil Brejchu k zemi a rozhodčí tak píská faul.

29
    Domácí fanoušci i hráči se ujišťovali, že gól padl z ofsajd, rozhodčí jejich rčení zamítl a gól byl uznán.
    26. KOZEL - 0:1

26
    A Hosté se nakonec dočkali. Po rohovém kopu míč směřoval do středu vápna, odkud se podařilo odhlavičkovat Drobílkovi. Jeho hlavičku vyrazil pouze před sebe Rotbauer, kde před ním stál připravený DANIEL KOZEL, který nejdříve trefil tyč a z dorážky už pohotově zakončil.

25
    Hráči Vyšehradu se v posledních minutách začali výrazně tlačit dopředu. Nyní si vybojovali rohový kop.

23
    Vyšehrad se znovu dostal do velmi dobré akce, ve které došlo i na zakončení. Kozel už měl před sebou pouze brankáře, ale střelu mu zablokoval skvělým skluzem obránce Filip.

22
    Laňka namířil míč do středu vápna, kde však byl připravený Rotbauer a míč vyboxoval pryč.

21
    Je tu první rohový kop i pro hráče Vyšehradu.

19
    Přichází faul na polovině hostů a s ním i volný kop pro Benešov.

17
    Vzápětí je tu nebezpečná střela i na druhé straně. Hampl zkusil individuální akci a zpoza brankoviště vyslal tvrdou pozemní střelu, která však těsně minula pravou tyč.

16
    Daniel Kozel, byl blízko prvního gólu. Hosté dobře rozebrali domácí obranu a David Čapek našel osamoceného Kozla, kterému přihrál přesnou přihrávku a ta ho následně posunula před brankáře. Kozel se pokusil brankáře Rotbauera přehodil, ale to se mu však nepovedlo.

13
    Hra se teď přestěhovala na střed hřiště, kde si oba týmy snaží sebrat míč.

11
    Domácí brankář si teď nerozuměl s obráncem Filipem a přihrál mu velmi špatnou přihrávku, kterou Filip nezastihl a bude z toho autové vhazování.

10
    Vyšehrad se docela tlačil ke vstřelení prvního gólu, to jim však obránci Benešova nedovolili.

9
    Hosté také zahrozili nebezpečným útokem, ale úplně stejně jak na druhé straně, též střelu zastavil brankář.

9
    Žlutou kartu dostává Vrňák (SK Benešov).

7
    Druhý rohový kop, už tak dobře kopnutý nebyl, místo toho se do útoku dostali hosté.

7
    Skvělé kopnutý roh, který letěl na zadní tyč, kde se podařilo odhlavičkovat Čapkovi. Jeho hlavičku však skvěle vyrazil brankář Havránek, na další roh.

6
    Benešov si vybojoval první rohový kop v utkání.

4
    Hosté rozehráli kop na krátko a vzápětí přišla blesková střela, která však pouze trefila stojícího obránce.

4
    Teď však přichází faul od domácích a bude to přímý kop pro Vyšehrad.

3
    Domácí se zatím drží na útočné polovině a hosty, nechtějí pustit vůbec k míči.

2
    Benešov se ihned tlačil dopředu, ale akce skončila, kvůli nepovedené přihrávce, kterou zastihl Vyšehradský obránce.

1
    O úvodní výkop se postarali domácí hráči.

1

Hráči obou týmů jsou již nastoupeni na hřišti. Domácí hráči oblékli žluté dresy a pražský tým oblékl dresy modré.

SK Benešov: Rotbauer – Vosáhlo, Filip, Pedro. Vrňák (C) – Engelmann, Čapek, Brokeš, L. Balata – Švantner, Hampl
    Náhradníci: Rataj, Zákostelský, Turek, Laštovka, Srb, V. Balata, Matoušek

FK Slavoj Vyšehrad: Havránek – Krejdl, Neuberg (C), Brejcha, Rataj, Drobílek, Čapek, Laňka, Rys, Kozel, Šimek
    Náhradníci: Šlegl, Doležal, Madej, Hradecký, Kacafírek, Pellegrini

Rozhodčí: J. Štuk – V. Němec, M. Urban.

Vzájemné zápasy:

26.5.2018 – Vyšehrad – Benešov 1:2
    28.10.2017 – Benešov – Vyšehrad 0:1 (penalty)
    16.6.2017 – Benešov – Vyšehrad 2:6
    19.11.2016 – Vyšehrad – Benešov 2:3 (penalty)
    13.6.2015 – Benešov – Vyšehrad 1:2

Dobrý den, vítám Vás u 3. kola ČFL. Dnes nás čeká utkání mezi SK Benešov a Vyšehrad. Hráči Vyšehradu, jsou favorité. V této sezóně je Benešov ještě bez prohry, ale výhru za 3 body brali pouze jednou, z toho dvakrát zvítězili až na penalty a nachází se na 7. místě. Hráči Vyšehradu jsou na tom hůře, mají pouze jednu výhru a to právě na penalty. Ale i přesto jsou kurzovými favority. V minulé sezóně skončili hráči Benešova na 5. místě, zatímco hosté na 14.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.