Columbus – Pittsburgh 7:6 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 4:5 (kon.) | Washington – Carolina 4:5 (po pr.)
Toronto – Detroit 6:2 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:1 (kon.) | Colorado – Minnesota 4:3 (po pr.)
Vegas – Los Angeles 2:0 (kon.) | Edmonton – Calgary 4:3 (kon.) | Boston – Philadelphia 1:4 (kon.)
Columbus Blue Jackets
7:6 (3:3, 2:2, 2:1)
Pittsburgh Penguins
Sobota 29.09.2018, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Příprava NHL

47:33
    Sidney Crosby dostal dvě minuty za podržení a Columbus si po reklamní přestávce zahraje další přesilovou hru. Zatím se mu podařilo využít 1 ze 7.

34:10
    Sergej Bobrovskij zastavil střelu Penguins z levého kruhu a David Savard byl vyloučen za hákování.

29:28
    Tristan Jarry fauloval Nicka Foligna a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Trest odpyká Derek Grant a Columbus si zahraje další přesilovou hru 5 na 3.

29:24
    Jamie Oleksiak nepustil u pravé tyče do zakončení Alexandera Wennberga a byl vyloučen na dvě minuty za sekání. Další přesilová hra pro domácí.

23:11
    Anthony Duclair byl vyloučen po zákroku Tristana Jarryho proti střele domácích z levého kruhu pro vhazování na dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro Penguins.

20:26
    Carl Hagelin dostal dvě minuty za podržení a následovat bude přesilová hra Columbusu 5 na 3.

19:08
    Sergej Bobrovskij podržel střelu Penguins z levého kruhu pro vhazování a v levém rohu útočného pásma hostů se strhla potyčka, kterou odnesl Zach Aston-Reese, který byl v závěru první třetiny vyloučen za hrubost. Druhá přesilová hra pro Columbus.

14:50
    Boone Jenner dostal dvě minuty za vysokou hůl a Pittsburgh si po další reklamní přestávce zahraje v dnešním utkání první přesilovou hru. Dokáže skórovat?

07:00
    Bryan Rust byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Columbus si po reklamní přestávce zahraje přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. Panarin (Atkinson, Werenski), 6. Panarin (Atkinson, Werenski), 13. Jenner (Werenski), 28. Atkinson (Panarin), 31. Foligno (Atkinson, Panarin), 51. Kukan (Savard, Nash), 57. Bjorkstrand (Werenski, Foligno) – 7. Crosby (Trotman), 7. Hagelin, 18. Brassard, 23. Brassard (Rust), 25. Hörnqvist (Riikola, Malkin), 43. Rust (Brassard, Riikola)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, Nutivaara, Kukan, Savard, Carlsson, Harrington – Panarin, Dubois, Atkinson – Foligno (C), Wennberg, Bjorkstrand – Jenner (A), Dubinsky, Anderson – Duclair, Nash, Milano. Hlavní trenér: John Tortorella.
    Pittsburgh Penguins: Jarry (34. DeSmith) – Dumoulin, Letang (A), Oleksiak, Ruhwedel, Riikola, Trotman – Guentzel, Crosby (C), Hörnqvist – Hagelin, Malkin (A), Kessel – Simon, Brassard, Rust – Grant, Sheahan, Aston-Reese. Hlavní trenér: Mike Sullivan.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Kendrick Nicholson. Čároví: Tim Nowak, Devin Berg

Diváci: 13976