Kunlun – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Chabarovsk – Jekatěrinburg 2:5 (kon.) | Vladivostok – Magnitogorsk 3:4 (kon.)
Novosibirsk – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Ufa – HC Slovan 4:1 (kon.) | Omsk – Riga 5:2 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
CSKA Moskva
Pátek 05.10.2018, 14:30 • Sibir Arena • KHL

58:42
    Hostující hráč dostal dvě minuty za vražení. U Ignatoviče svítí o dvě minuty více, takže CSKA dohraje zápas v početní výhodě!

51:01
    Podle pravidel KHL ještě dostává domácí lavička dvě minuty za zdržování hry.

47:24
    Po reklamní přestávce uvidíme další přesilovku Sibiru. Alexandr Romanov zasáhl vysokou holí Šaškova.

43:37
    Hosté jdou opět do čtyř. Tentokrát si nepohlídali střídání a jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě.
    37:55 Zákrok Naumenkova, za který hostující bek dostal trest na 5 minut + do konce utkání.

37:55
    Michail Naumenkov píchl holí Michajlova a za tento nesportovní zákrok dostává trest na 5 minut + do konce utkání!

20:42
    Domácí si zahrají přesilovku, Matt Robinson je vyloučen za podražení!

10:03
    Po přerušení hry se do sebe pustili domácí Maxim Ignatovič a hostující Pavel Karnauchov. Oba hokejisté dostávají dvě minuty za hrubost.

07:49
    Za držení je navíc vyloučen Nikolaj Demidov! Přesilovka CSKA tak bude pokračovat.

05:58
    Na trestnou lavici půjde opět Oleg Piganovič, který srazil Slepyševa, jenž by už jinak zakončoval do prázdné branky!

03:25
    Hosté si zahrají přesilovku! Oleg Piganovič je vyloučen za držení.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 8. Šalunov (M. Robinson, Kaprizov), 52. P. Karnauchov (Tolčinskij, Okulov)

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (D. Taylor) – K. Alexejev (A), Loginov, Vorobej, Piganovič (C), Naumov, Morozov, Ignatovič, Demidov – Bertrand, Sajustov, Dugin – Kazakov, Michajlov, Šarov – Tkačenko, J. Bodrov, Pešechonov – Šaškov, Romancev, A. Jakovlev.
    CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – Pašnin, M. Robinson (A), Naumenkov, Marčenko, Romanov, Nestěrov (A), Čmychov – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Slepyšev, Andronov (C), Kalinin – Hansen, Šalunov, Tělegin – Tolčinskij, Okulov, P. Karnauchov.

Rozhodčí: Bělov, Naumov – Goljak, Děďulja