Ostrava – Plzeň 0:1 (kon.) | Příbram – Slovácko 0:3 (kon.) | Dukla Praha – Jablonec 2:6 (kon.)
Olomouc – Opava 2:2 (kon.) | Zlín – Karviná 2:1 (kon.)
konec
1.FK Příbram
0:3 (0:0)
1.FC Slovácko
Sobota 03.11.2018, 17:00 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:LIGA • 14. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Svěřenci Josefa Csaplára prohráli počtvrté v řadě, když v domácím utkání proti Slovácku i přes řadu šancí v prvním poločase nevstřelili gól a krátce po přestávce zlomil zápas Tomáš Zajíc, na jehož trefu ještě v závěru navázali Lukáš Sadílek a Jan Kuchta. Tým z Uherského Hradiště ukončil sérii osmi porážek v řadě a zvedl se ze dna tabulky. Konečný výsledek zápasu Na Litavce zní jasně. 1.FK Příbram 0 1.FC Slovácko 3. (18:58:22)
   
  90+3
  Konec zápasu.
   
  90+2
  Jaroslav Tregler závěr utkání neunesl a hlavní rozhodčí mu těsně před koncem udělil žlutou kartu.
  90+2. Jan KUCHTA - 0:3
   
  90+2
  Slovácko právě vstřelilo branku!
  JAN KUCHTA se na pravé straně šestnáctky dostal k míči a napřáhl ke střele, která se k němu odrazila, a tak z úhlu napřáhl k prudké přízemní střele znovu a mezi nohama brankáře Ondřeje Kočího poslal míč ke vzdálenější tyči!
   
  90+1
  Jan Rezek rozehrál na levé straně hřiště standardní situaci a Matouše Trmal míč vytáhl nad bránu! Mladíček chytá opět fantasticky.
   
  90
  Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 3 minuty.
   
  89
  Jan Rezek na levé straně hřiště rozehrál rohový kop a jeho centr se snesl do rukavic Matouše Trmala.
  87. Slušnou ránu Jana Kalabišky vyrazil skvěle Ondřej Kočí
   
  87
  Jan Kalabiška mohl rychle přidat třetí gól, když na levé straně šestnáctky napřáhl k technické střele mířící ke vzdálenější pravé tyči, Ondřej Kočí ji ale skvěle vyrazil! Příbram nyní odpadá.
  85. Lukáš SADÍLEK - 0:2
   
  85
  Slovácko právě vstřelilo branku!
  Jan Kuchta se na levé straně šestnáctky krásně uvolnil a z ostrého úhlu poslal před bránu krásný centr, po kterém na vzdálenější pravé tyči vymetl z blízkosti horní roh brány hlavičkující LUKÁŠ SADÍLEK! Slovácko krátce před koncem vede 2:0. Asistence: Jan Kuchta.
   
  84
  Matouš Trmal nikterak nespěchal s výkopem od brány, a tak mu hlavní rozhodčí ze slušnosti udělil žlutou kartu.
   
  83
  Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Milan Nitrianský, přichází Martin Nový.
   
  82
  Slovácko osm minut před koncem vybojovalo rohový kop, který na levé straně hřiště rozehrál Jan Navrátil, jeho centr byl ale na přední tyči odvrácen.
   
  81
  Stejně jako na hřiště dopadá mlha, na fotbalisty Příbrami začíná dopadat čím dál těžší deka, zpoza níž se zřejmě budou těžko dostávat. Domácí ale dnes nevyhořeli a podávají poměrně slušný výkon.
   
  80
  Zřejmě i řidič sanitky přistavené u hřiště je hrou Příbrami rozhozený a nyní zapnul majáky, aby se postaral alespoň o nějaké vzrušení. Samozřejmě šlo o omyl.
   
  79
  Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Tomáš Zajíc, přichází Jan Kuchta.
   
  78
  Jan Rezek rozehrál rohový kop z levé strany a poté přeběhl hřiště, aby to samé udělal na opačné straně, jenže oba jeho centry byly hosty bez problému odvráceny. Milan Nitrianský poté pálil vysoko nad.

  Tomáš Reiner


  Hledáme zpravodaje pro tým 1.FK Příbram. Více informací zde.


  Pro zápasy dorosteneckých týmů 1.FC Slovácko v celostátní lize dorostu U19 a U17 hledáme kameramany zápasů. Zájmci pište na mail marek.janos@esportsmedia.cz. Více informací zde.

  Branky: 50. Zajíc, 85. Sadílek (Kuchta), 90+2. Kuchta

  Karty:   8. Voltr (PRI), 30. Nitrianský (PRI), 39. Kodr (PRI), 71. Květ (PRI), 90+2. Tregler (PRI) – 17. Zajíc (SLO), 33. Machalík (SLO), 84. Trmal (SLO)


  Držení míče: 54 % : 46 %.
  Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:2. Rohy: 13:6.
  1.FK Příbram: Kočí – Kodr, Nitrianský (83. Nový), Tregler, Antwi – Hlúpik (74. Keita), Květ, Soldát, Fantiš (C) – Pejša (57. Jan Rezek), Voltr.
  Náhradníci: Švenger – Nový, Průcha, Katidis, Skácel, Jan Rezek, Keita.

  1.FC Slovácko: Trmal – Juroška, S. Hofmann, J. Krejčí, Reinberk – Navrátil, Machalík (63. Sadílek), V. Daníček (C), Jakub Rezek (46. Kalabiška), Havlík – Zajíc (79. Kuchta).
  Náhradníci: Daněk – Janošek, Kuchta, Hellebrand, Sadílek, Kalabiška, Petr.

  Rozhodčí: Jiří Housek. Asistenti: Tomáš Mokrusch, David Hock. Čtvrtý rozhodčí: Vojtěch Severýn

  Diváci: 1856