Rheindorf Altach – Sturm Graz 0:2 (kon.) | St. Pölten – Wacker 2:0 (kon.) | Rapid – Linz 0:1 (kon.)
SK Rapid Vídeň
0:1 (0:0)
LASK Linz
Neděle 25.11.2018, 17:00 • Allianz Stadion, Vídeň • Rakouská Bundesliga • 15. kolo

Děkuji že jste tu dnes byli. Těším se příště. (18:54:16)

I v druhém poločase jsme viděli nudnější fotbal. Bylo to už ale lepší než v první části, která připomínala spíš amatérskou ligu. V první části poločasu se ve vápně domácích k míči šťastně dostal Holland a určil vlastně výsledek tohoto zápasu. Linz Rapid přestřílel a vypracoval si ještě mnoho velkých šancí, většinu až fantastickými zákroky pochytal Strebinger, a nebo šly vedle.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 17:11.

90+4

90+3
    Vypadá to, že se Rapid už k ničemu nedostane. Čas utíká.

90+2
    Ještě na tu poslední minutu si přijde zahrát Pogatetz a hřiště opouští Michorl.

90+1
    Domácí se řítili do útoku, finální přihrávka vzduchem ale svůj cíl nenašla.

90
    Nastaví se ještě 3 minutky, což je docela překvapení.

90
    Nákop hostů chytá Strebinger.

89
    Další hráč hostů zkoušel centr až z rohové čáry ale jeho úmysl brankář odhadl a hned míč odebral.

87
    Brutální šanci teď zahodil jeden z domácích hráčů, když se ve vápně uvolnil, dostal přihrávku ale vystřelil hodně vysoko nad bránu.

86
    Ještě přece přichází změna. Jamnig na poslední minuty nahradí Goigingera.

84
    Střela domácích byla jen zblokována jedním z hráčů celku Linz. Sice se míč odrazil k domácím k další střele, i ta ale byla zblokována.

83
    Nyní se dostali k vápnu, tam ale následovala opět hodně špatná přihrávka.

82
    Další asi 2 minuty si jen přihrávali hráči Rapidu Vídeň. Jako by se jim už ani nechtělo něco vymýšlet.

80
    Rapid teď dlouhou dobu jen kombinoval na své polovině. Dnes vůbec nevím jak přejít do protiútoku. Když se mu to dneska povedlo, tak to většinou bylo po předchozí chybě hráčů Linzu.

77
    Po faulu na jednoho z hráčů hostů se na hřišti strhla menší potyčka.

76
    Další obrovská šance, tentokrát Strebinger šťastně vyrazil nohama a to ani nebyl jeho úmysl.